Jump to content

Познайте репликата?


Recommended Posts

Значи сега е мой ред :) Ето един мой любим цитат:

"В един момент тя ме беше попитала, ако върнем времето назад и трябва отново да избера накъде да поема, кой път бих избрал.
Отговорих и, че ако върнем времето назад и трябва отново да направя своя избор, все пак ще избера същия път. Докато момичето е на този път, ... докато момичето, което вървеше пред мен бе на този път, с удоволствие, щастлив, бих тръгнал по този път отново.
"

 

Малко е дългичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм сигурен в отговора, пуснам нов цитат...

 

"Знаете ли? Пчелите изобщо не стават за летене, но все пак, някак си летят. Знаете ли как? Просто си мислят, че могат. Точно като братя Райт и Линдберг. Те са толкова уверени…че просто политат. Вярата превръща мечтата в реалност. Хората наричат това чудо."

 

Японски филм... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, че ми удовлетвори молбата :) . Веднага познах, че е японски филм, но в първия момент се шашнах и ми трябваше половин минута да изплува сцената в главата ми от Into the Faraway Sky :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сериал водят го криминален, но аз по скоро смятам, че е комедия, не е японски, нито корейски. Говорят двама единият 100 % не знае английски, а втория чиято е репликата ....еми и той не го знае

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черо и бяло е, в един прекрасен момент героя на Вик и полицайчето - хакерче, се светват, че може би трябва да проверят мацката от америка дето работеше с Марк и имаше пет минутна разправия, кой да звънне до щатите :). И нали японците са ми слабост, а техния английски е потресаващ по лош и от моя и от гръцкия взети заедно :) .....много се смях .Имаме победител, твой ред е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от там най се хилих на диалога, който водиха двамата хубостници, докато Вик пуцаше по един ексхибиционист с нелегалното пушкало, дето го взе от бандитите :D :D :D

 

Пускам нещо лесно: "Чудовищата раждат ли се или се създават?"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли ми звучи твърде познато, върти ми се в главата, че и един японски филм някъде в началото питаше подобно нещо. Аз залагам на Byakuyako

, едва ли е той ама......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурна бях :) , че не е японски филм. С корейските неща, нямам шанс, така че някой друг ще е печелившия, просто не се въздържах да направя реклама на филма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Нищо не е способно да ни излекува от загубата на любим човек. Нито истината, нито искреността, нито силата, нито добротата. Всичко, което можем, е да заживеем с това и да се научим, че няма загуба по-лоша от тази."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...