Jump to content

Tasty


Recommended Posts

TASTY

테이스티

829207.jpg

Дебют: 9 август 2012г.
Компания:
Официален фенклуб: Twings

 

Официален сайт    Официален @tastytwins0809

 

Tasty са дуо от компанията Woollim Entertainment. Първият им сингъл излиза на 9 август. На същатата дата дебютират с песента You Know Me на сцената на M!Countdown.
Jung Daeryong и Jung Soryong са близнаци. Родени са на 25.02.1988г., като Daeryong e с 5 минути по-голям. Нациолналността им е смесена - корейско-китайска. Освен корейски, говорят също китайски и английски. Преди да отидат в Woolim Ent., са били трейнита на JYP. Близки приятели са с Min (Miss A). Обичат да карат скейтборд и да играят баскетбол.

2013г. излиза сингълът им Spectactular, а два месеца по-късно дигиталният сингъл Day n Night.

На 15 юли 2015г. близнаците обявяват, че прекратяват корейските си изяви и се връщат в Китай. В следващите дни те и Woollim пускат поредица от обвинения един срещу друг в социалните мрежи.

 

829208.jpg

Име: Jung Dae Ryong (정대룡)

Истинско име: Zheng Da Long (郑大龙)

Рождена дата: 25 февруари 1988г.

Височина: 184см

 

829209.jpg

Име: Jung So Ryong (정소룡)

Истинско име: Zheng Xiao Long (鄭小龍)

Рождена дата: 25 февруари 1988г.

Височина: 185см

 

Дискография:

 

Сингли:

[2012.08.09] SPECTRUM

829210.jpg

Свали


[2013.08.09] Spectacular

829211.jpg

Свали

 

Дигитални сингли:

[2013.11.29] Day'n Night

829212.jpg

Свали

 

[2014.08.13] Addiction

829214.jpg

Свали

 

Китайска

 

Мини-албуми:

[2014.08.22] Addiction

829215.jpg

 

Видеография:

 

2012:

 

2013:

 

2014:

 

Галерия:

 

829216.jpg829220.jpg829221.jpg

 

 

Награди:

2015 - 14th Huading Awards - Global New Singer Awards
2015 - 29th Golden Disk Awards - Next Generation Awards

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го клипът ...то се очакваше да е кутия (която аз вече не обичам въобще :Д) НО но те го направиха много добре танците, стил , ах светлини , там като индийките и на дебюта ...абее нзз

Кефят ме и мисля да ги следя.. Пък и са близнации двойна радост и ги очаквам в шоута като тези на Infinite biggrin.gif за да ги заобичам още повече :д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са готини

:wub:

tumblr_m8inn1KTzF1r00vooo1_500.gif

Music Bank

tumblr_m8j2ea3JVH1rcmy6go1_r2_500.jpg

 

 

Spectrum с малко по-различна хореография и You Know Me по на живо от вчера :D

Редактирано от blackangel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно само аз не одобрявам дебютната им песен....

:lol: :lol: Не ми харесва сори, знам че това NEON NA ARAAAA ще ми се забие в главата след още няколко слушания, но пак песента няма да ми хареса... Виж Solo е друго нещо, тази песен е супер и дано и нея изпълнят някъде на живо...

 

Но пък поне си е удоволствие да ги гледаш, хореографията на You know me е супер и си личи че са добри танцьори...

 

Странно ли е да харесваш единия повече от другия?? :blink: Уж са близнаци но...

 

tumblr_m8j1knEzkg1qbdgomo1_500.gif<3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо в дебютната песен, което ме дразни, но едновременно с това е много зарибяваща и клубна. Създава настроение.

Neon na araaa :lol:

Големи симпатяги са, ще ги следя. Близнаци са, но и аз харесвам повече единия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, близнаци и единия е по - хубав от другия :lol: Отначало като чух за първи път песента бях :blink: не бях особено очарована, НО след 100-то слушане започна да ми харесва, а и след като видях и танца - влюбих се в него :wub: Страшни танцьори са :)

Като за дебют, песента става, но и аз мисля, че "Solo" e по - добрият избор, но уви...

Ще им хвърлям по няколко очи :lol: и разбира се "Neo na ara" постоянно ми е в главата :panda-145:

 

A това ми е любимата част от танца :P

tumblr_m8iobrp25v1qmyz5no1_r1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен тийзъра ме грабна, но като чух цялата песен леко се стреснах. Solo и Buster определено са по хубави.Обаче това neon na arra лесно ти влиза в главата, може би затова са я избрали.

А това,че харесвате един от тях повече, може ли всъщност да се дължи на прическата? :rolleyes: Те иначе доста си приличат.

 

540435_409345662465289_1805594747_n.jpg

 

 

Едно преводче :)

http://www.vbox7.com/play:9f2b8be37f

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, значи дебютираха вече и тези двамцата..Хах, дебютната им песен е наистина безсмислена, но пък явно са заложили на това "Позна ли ме?" да се забие в главите на слушателите..хДД

Иначе и мен ме кефи повече онзи с по-шарената коса. И колкото и да е странно двамата хич не ми приличат на близнаци. ХДДД Наистина не ми изглеждат баш така еднакви, че да си кажа "О, тези май са близнаци", та добре че прочетох този факт, иначе нямаше да разбера за кръвната им връзка.. хД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TASTY - големи са сладури и двамата. Дебютната им песен е много зарибяваща и веднага се набива в главата.Похвалното в случай е че в тази песен дори и припева си е на корейски. И са много яки танцьори. Харесват ми и са много колоритни. Успех и напред!

 

1344235377255_tumblr_m8bc8qqeeQ1qmyz5no1_500.gif

1344235377255_tumblr_m8bc8qqeeQ1qmyz5no2_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...