Jump to content

Recommended Posts

От тук може да се свали безпроблемно :yes:

My link

 

И да кажа, че и на мен ми хареса сериалчето, но защо само 3 серии?! Можеше и повече.Децата са големи сладури :wub: Момчето беше красиво като момиче, но снажно като момче :es: и добре се справи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, най-вече заради новата идея момче да се прави на момиче. Явно, това е по-трудният вариант, особено ако изберат такъв дангалак като тоя сладур. Но добре се е получило, за три серии няма време за интриги и трагедии, слава Богу! Интересно ми беше и се чудя какви ли ще ги сготвят при повече серии. Бих гледала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оу, много ми хареса. Толкова сладък и непринуден. Децата играха страхотно. Главния няма такъв сладур, главната и тя направо ти иде да ги щипнеш, лошите не бяха много лоши по-скоро забавни, наистина сладки бяха всичките. Историята ми хареса, е имаше доста места, на които и сляпа да съм нямаше как да повярвам, но това да му е кусура. Отдавна не бях оставала с такава доволна усмивка след изгледан сериал. Искам още такива с кеф ще си ги гледам.

Мерси за субтитрите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко и приятно. И 20 серии да бяха, щях лежерно да си ги изгледам. Препоръчвам на всички, които желаят да прекарат времето си за три серии приятно.

 

 

Това което винаги ми е харесвало в азиатските продукции е, че без значение на сложността на сюжета, всички участващи играят като змейове. Нещата не бяха представени прекалено наивно, а достатъчно увлекателно и стойностно, за да ме държат пред монитора. Хареса ми как не задълбаха в страданията на 'перфектния губещ', но виж за момчето-момиче много се смях всеки път, защото по телосложение той дори надминаваше главния мъжки персонаж. Вярно в лице много му отиваше, но все пак мисля, че хората от кастинга е тр да изберат някой по-слаботелесен, че тук си бяха само мускули. Виж, ако са се опитвали да го докарат пародийно да, но все пак ми се щеше в това отнош да имаше повече достоверност. Мениджърът през цялото време ми мязаше на като излязъл от филма 'Вяра', типичен исторически персонаж. Всичко си ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах, и на мен ми хареса. :) Не усетих кога свърши. За пръв път гледам подобен сюжет и всички се справиха отлично! Междудругото, главното момиче ( Kim So Hyun) е родена 1999г. и за крехката си възраст се справи перфектно! (а аз се чудех защо няма целувка... та тя е с 8г. по-малка от партньора си blink.gif)

И въпреки това всичките се представиха много добре. Определено и да беше 20 епизода, отново щях да го гледам.

 

Любимият ми момент?

282.giflol.gif28558.gif

tumblr_ma2t0ipTwR1r27hmfo1_500.jpg

 

 

За малка да забравя, харесвам и споменаването на BIGBANG, G Dragon и любимката ми Джи Йон от 49 Дни! rolleyes.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли е на 13-4 години? Че тя се справи страхотно за крехките си години, но не мога да разбера решенията на корейците, а и японците при двойките винаги да има големи и в този случай необичайни разлики. Колкото и да беше тийн комедия все пак във филма си станаха влюбена двойка, що за пример/пуританът в мен се обажда/ дават? Озадачена съм :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_madun77VBr1r27hmfo1_500.jpg

dramawiki - така е, ето. И аз бях много изненадана, когато разбрах.. за мен актриси 1995г. са леко "млади", та какво остава 1999г... абе няма да говоря, че и аз не съм много голяма, ама все пак.. laugh.gif

И като гледам списъкът с драмите, в които е участвала /било то дори и малко участие/ въобще не е малък.. :)

 

tumblr_ma4oxbjSVX1rpyagio1_500.jpg

:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спийди, сега като прочетох и се загледах, наистина имат голяма прилика. blink.gif

А на мен момчето ми приличаше на главната героиня от Coffee Prince .. /така и не й запомних името/ laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък филм. Kim So Hyun както винаги е блестяща за крехката си възраст прекрасна е и играе много добре. Sun Woong като се появи в началото като Айриин изобщо не ми мина през ума , че е момче - идеално ме заблудиха, единственото нещо , което забелязах по-късно е че доста е върлинест за момиче. Двамката са адски сладка двойка. И наистина обратната комбинация на това,което сме свикнали да гледаме беше доста сполучлива.Те Джун също беше интересен персонаж, а да не говорим на заден план двете тройки - момичешката и момчешката (фенчетата) как довършиха цялата картинка. Лек, неангажиращ и забавен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче,не натоварващо,не ангажиращо,а и много малко серийки ,можеха да измислят още някоя друга..

Браво на тези деца,талантливи и красиви. :yes:

Благодаря за превода и редакцията. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен малко ми дойдоха сериите, странно. Много симпатичен филм...

Никси, благодаря ти мила, за превода!!!

Болна съм, лежа в този гаден ноемврийски ден и това филмче ме върна към живите:-))

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Моето момче" - с момичето от първите епизоди на "I miss you" изгледах, заради превода на NyXe, но се оказа пълна загуба на талант и игра. Поверената главна мъжка роля за тази драма бе абсолютно смешна – красиво момче, с мъжка походка и широки рамене, които зрителя фиксира веднага, се оказаха не дотам добрата комбинация за ролята. Но нищо де, няма да правя от това слон. Примерно. Преводът е добър, но и не смея да кажа друго де, щото после бой, бой ,бой. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми хареса този сериал! Актьорската игра е под всякаква критика (изключение прави Kim So Hyun). Досега не съм гледала филм/драма, в която момчетата да играят толкова лигаво и фалшиво...ужас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах и горе-доло ми хареса.

Но не преставам да се чудя как може младите корейци да са по-женствени от самите корейки.

Играта на Sun Woong направи филма. Въпреки, че вече няма да гледам на него по същия начин :lol:

 

Ех тази кпоп индустрия значи. Децата и мениджърите са готови на всичко, само и само

да преуспеят и да получат слава и фенове. Дали си заслужава - не знам.. Обаче определено не говори добре

за тези младежи, които са готови да се продадат, вместо да използват таланта и уменията си по предназначение.

 

Както и да е. Гледайте сериала, но с едно наум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ххахха :) много забавно мини сериалче без претенции за нещо специално. Хареса ми определено ! Мислех че вече с нищо не могат да ме заблудят корейците, но с Айрин успяха определено, ама и в двата пола все се получава красиво същество :kissy: .

Гледайте обезателно, ако имате нужда от повдигане на настроението :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...