Jump to content

Recommended Posts

Тоя сладур ако го докара и наполовина толкова добре на жестове и мимики, колкото Невероятния Бини в Градината - ще си го гледам с кеф!

Ноо.. струва ми се непостижимо. Иначе - да, време беше да сменят темата :lol: .

Креативността на корейската шоу-продуктивност нароследък е "невероятна"! Тръпна в очакване каква ще е следващата гениална идея :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой гледал ли е първи епизод? Ако да от къде мога да го гледам ^^

 

Иначе женската група CHI CHI е записала OCT към мини сериала. Казва се “Pink Lens”

 

Ето я за теглене :click:

 

А тук онлай. На мен ми харесва ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно сериалче, но защо се бавят толкова субтитрите на какъвто и да е език :(?

Намерих едно кратко разяснение на това, което става в първи епизод My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай този сериал вече съвсем го подкарах през просото. Загледах го само заради сеира – за разнообразие момче, дегизирано като момче. А той се оказа доста прилично направен, и децата ми харесва как играят даже. Изгледах двете серии без субтитри и хич не ми дреме, разбирам-не разбирам :lol: . Мога да ги прехвърля втори път, ако някой някога все пак направи някакви субтитри, че тук-таме не беше ясно какво точно си говорят :D . Съвсем поносим симпатичен летен сериал. Остава само да видим в последна серия колко драматична ще стане драмата. Все пак – това са корейци. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е*аси якото!!! Джъстин Бийбър в главна роля в корейски сериал!!! :blink:

 

Ей! Аз съм фенка на Джъстин! По цял ден си въртя невероятните му хитове... Такъв топъл и секси глас, а каква визия! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз онлайн с английски буквички го гледах и ми беше малко много сладникаво, но и забавно! Главния наистина си изглежда момиче, обаче и като момче е доста красив! Хареса ми финалът, определено беше замислено добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руснаците са го превели целия тук

 

Преводът им е от английските субтитри на смърфовете.

А там за съжаление има доста пропуснати реплики... В тубата на английски е по-добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NyXe, огромно благодаря знаех си че ще се отзовеш с буквички! Направо тегля!

 

Втори епизод е преведен, но има още работа по него. За трети няма софт титри и чакам :) Дано имаш търпение ;)

 

Ако бях на 13 щеше да ми хареса сериала :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така желаната от момчетата и мразена от момичетата Айрин е Sun Woong

201011170206441002_1.jpg

Не мога да разбера защо корейските тийн звезди са толкова женствени. ;) /всъщност важното е, че девойките си умират по тях/

 

ИИИИИ да се върнем на сериала. Обожавам ги тези малкосерийни сериали. Сядаш след работа и до другия ден си ги изгледал, че имаш време и да поспиш малко. :D

Забавно, развличащо тинейджърско филмче. Не очаквайте прекалено много за да не се разочаровате. Просто го гледайте за удоволствие. И ако сте някоя аджума или аджуши като мен се сетете за простотиите, които сте вършили през ученическите си години. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E не съм на тринайсет и съм доста далеч от тава число, ама ги гледам за удоволствие много малко сериали досега не съм ги догледала до края. Много им обичам физиономийките на тези сладурчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E не съм на тринайсет и съм доста далеч от тава число, ама ги гледам за удоволствие много малко сериали досега не съм ги догледала до края. Много им обичам физиономийките на тези сладурчета!

 

И аз отдавна минах тази възраст, но след като го изгледах споделих мнението си. Сладурчета са - да, но е прекалено детински :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...