Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 


HJ.jpg
KS.jpg
PCH.jpg

 

May Queen (2012)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Meiqwin
Телевизионен рейтинг: 19.1%
Период на излъчване: 18 август 2012 - 2 декември 2012
Време на излъчване: събота - неделя 21:45
Жанр: Романс
Канал: MBC
Епизоди: 38
Режисьор: Baek Ho Min

Субтитри: Английски

Участват:
Han Ji Hye - Jeon Hae Joo
Kim Yoo Jung - Jeon Hae Joo като малка
Jae Hee - Park Chang Hee
Park Gun Tae - Chang Hee като малък
Kim Jae Won - Kang San
Park Ji Bin - Kang San като малък
Lee Duk Hwa - Jang Do Hyeon
Yang Mi Kyung - Lee Geum Hee
Kim Gyu Chul - Gi Cheol
Ahn Nae Sang - Hong Cheol
Geum Bo Ra
Sun Woo Jae Duk - Yoon Hak Soo
Go In Bum - Dae Pyeong
Lee Hoon - Yoon Jeong Woo
Seo Young Joo - Young Il Moon
Kim Dong Hyun - Young Sang Tae
Hyun Seung Min - In Hwa
Kim Ji Young - Lee Bong Hee

Резюме:
Чон Хе Джу (Han Ji Hye) е жена, която се измъква от суров живот и успява в корабостроителната индустрия.
Пак Чанг Хи (Jae Hee) и Канг Сан (Kim Jae Won) са двамата мъже, които воюват за нейната любов.
 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:


Kaкъв интересен каст... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите 4 епизода са мнооого добри ( в резюмето пише разни неща , които изобщо не са се случили , но има пък много серии - така , че.. ) ,само дето героите са бебета и деца още.Актьорският състав е невероятен - младежите играят възхитително (явно това е новото поколение в Ккиното) . Познат от източното часово време ми писа на скайпа следно : " ..гледай внимателно - това ще е драмата на 2012 ! " ,>препоръчвам го смело!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента сериала много ми харесва. Детския състав се справи повече от великолепно. Особено сладураната Kim Yoo Jung слага в джоб доста каки и батковци с играта си. Действието се развива бързо и динамично, а самата история е интересна. Надявам се да продължи в този дух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте - сериалът си струва.Много е смислен,емоционален, артистите се справят много добре - хареса ми. Има и за какво да се замисли човек, да помъдрува след това и да си направи някое и друго заключение. След 38 серии свикнах с него и сега ми липсва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ми хареса нищо че го удължиха,децата бяха страхотни то и другите не им отстъпваха.Да има върху какво да се замислиш.Струва си гледането .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще го гледате, започнете направо от 9 серия! В първите 8 (абсолютно ненужни) са събрани децата и всички възможни тъпи и досадни клишета от корейските драми. Пълен боклук и отврат, не си губете времето с тях! Е вече в девета серия се появява Han Ji Hye и си струва гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на противното мнение съм. Първите 8 серии бяха много интересни, а пък малката Kim Yoo Jung беше в пъти по-добра от Han Ji Hye. Да не говорим, че по едно време толкова задълбаха с тези винтове и разни безмислени пълнежи, че към края просто ми се искаше по-бързо да свърши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите осем серии бяха пълен боклук, натъпкани с ненужен, досаден и ПРЕДВИДИМ пълнеж и досадни дечица в малоумни шаблонни роли. Ако искам да гледам детски сериали, ще си пусна нещо много по-добро.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, ти го приемаш като ненужен пълнеж, а аз като основа, която ми дава обяснение защо героите постъпват по определен начин в бъдеще. Всеки има право на мнение, нали?

:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази основа спокойно можеше да бъде поместена в една-две серии или разпределена в останалите като ретроспекции. Осем серии са излишно раздути и пълни със досадни и най-вече предвидими шаблони. Не знам как е при теб, но за мен е тъпо, ако след първата или втората серия мога да предскажа какво ще стане в следващите 5-6. Да не пропускаме и абсолютно схематичните (като по учебник за тъпа драма) герои и техните характеристики и постъпки. И всичко това омешано с дечурлига и тъпа режисура. Осемте серии си ги обяснявам само с това, че продуцентите на децата са подкупили сценариста за такова ненужно дълго и безсмислено встъпление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...