Jump to content

Nice Guy (2012)


Recommended Posts

spacer.png

 

Nice Guy


жанр: мелодрама
държава: Южна Корея
канал: KBS
година: 2012
епизоди: 20
режисьор: Kim Jin Won
сценарист: Lee Kyung Hee

в главните роли:
Song Joong Gi - Kang Ma Ro
Moon Chae Won - Seo Eun Gi
Park Si Yeon - Han Jae Hee
Lee Kwang Soo - Park Jae Gil
Lee Yoo Bi - Kang Cho Ko
Lee Sang Yeob - Park Joon Ha
Kim Yong Chul - президент Seo (баща на Eun Gi)

Jin Kyung като Hyun Jung Hwa
 

сюжет:
За тези, които не обичат да се спойлват много: 
история за предателство и отмъщение biggrin.gif

За тези, на които не им пука:

Канг Ма Ру е студент по медицина с голямо сърце, истински добряк. Приятелката му Хан Дже Хи е смисълът на неговия живот и той е готов на всичко, за да я направи щастлива. Въпреки че го обича, Хан Дже Хи е готова да загърби мечтите им, защото вярва, че бъдещето с него я обрича на бедност. Тя решава да го изостави и тази подла постъпка разбива сърцето му и разтърсва из основи целия му мироглед. Канг Ма Ру е обсебен от идеята за отмъщение и вижда в богаташката наследница Ън Ги перфектната възможност. Има ли победител в играта с чувства и наранена гордост? Колко далеч е готов да стигне Канг Ма Ру, за да осъществи плана си, и ще загърби ли напълно човечността си, предстои да разберем.

лично мнение:
 

 

* потрива ръце доволно* Любим сюжет за предателство и отмъщение, любими актьори, имайки предвид Sorry, I Love You, сценаристът ще дойде майстор на подобен тип истории. Нямам търпение.


С български субтитри :subs:: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs::click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че този сериал вече си има тема. :)

Това е едно от заглавията, които очаквам тази година.

Имам много добри впечатления от двете дами: Moon Chae Won и Park Si Yeon, а и ми е любопитно как ще се справи до тях Song Joong Gi.

 

Снимка на Moon Chae Won от сериала

 

0de270e6858aad00.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще проявява тотална лакомия и ще заплюя и този проект, защото ми се вижда много добро сериалчето. Макар и малко по-бавно, нека повече неща се превеждат. Разбира се, помощ не отказвам от другарче. ;)

Довечера ще пусна темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от KBS споделиха профилни снимки на героите.

Интересно виждам Kang Chang Hee от Can You Hear My Heart , който видимо е пораснал.

 

 

Kang Chang Hee и Song Joong Ki as Kang Maru

 

6c22f20a5cb643ca.jpg532f3701d164bbef.jpg

 

 

Moon Chae Won as Seo Eun Gi и Park Si Yeon as Han Jae Hee

 

9920dcd5585d2c63.jpg7edab51df0d7da53.jpg

 

 

Lee Sang Yeob as Park Joon Ha и Kim Tae Hun as Ahn Min Young

 

8f2ea2b8aee02200.jpgc8db2d42fbadbb79.jpg

 

 

Lee Yoobi as Kang Choko (по-малката сестра на Kang Maru)

 

87bd213ba9b4b5cb.jpg0762a37360c7429a.jpg

 

 

Lee Kwang Soo as Park Jae Gil

 

e799902e00059bf8.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо, моята любимка Moon Chae Won. :wub: А главният е сладурът от "Скандала" :lol: Историята и актьорите си струват да се хвърли едно око. Дано да не са големи сълзи и сополи. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_sunny: Тийзъра е жесток! Това ще е един от сериалите, които ще следя тази година. Ще видим различна черта от Сонг Джунг Ги - предвид образа му и най-вече в частта с отмъщението, както и до къде ще доведе то. Страшно се радвам на участието на Ши Йон! Последната година беше успешна за Мун Че Уон затова не се съмнявам, че и тук ще покаже прекрасна игра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от пресконференцията:

 

de05dc39df78623f.jpg

44eaa170a211ca31.jpg

 

 

4a7708eca44e3e3a.jpg

f9db4b32f3a32043.jpg

16b55d3b74ba3b0e.jpg

7a03e8309e8211db.jpg

ef436c68a36a79aa.jpg

d96ab20a7ea12749.jpg

ee976493ccdbb8ae.jpg

4470e726bc319283.jpg

 

Source: mydaily, Newsen, ohmystar, TVDaily

 

 

 

 

2daaf6e2164a4d76.jpg

d754a532751a2db6.jpg

34796ff26842a4c7.jpg

9080a9d6ea8b49bd.jpg

6a68c5cf21d0a4f5.jpg

b26bfc26c1e5d072.jpg

f4b0c94e9f8a5c9b.jpg

fa4c000aeee51bc4.jpg

 

Source: TheStar, StarNews, ENews, mydaily

 

 

 

 

Тийзър 3

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително силни първи 2 епизода. Само от изгледани 2 епизода мога да кажа, че този сериал е много по-добър от другите сериали, които се излъчват в момента и гледах, като "Faith", Arang and the Magistrate" и "To The Beautiful You". Голям потенциал има просто. Актъорската игра няма какво да се коментира... Song Joong Ki (Sungkyunkwan Scandal), Moon Chae Won (Take Care of the Young Lady, Shining Inheritance, The Princess' Man, It's Okay, Daddy's Girl) и Park Si Yeon (A Man's Story, My Girl, Coffee House). Много добре са подбрани ролите за актъорите. Song Joong Ki, с тази си роля на Ma Roo, много ми напомня на героя на Bae Soo Bin от сериала "Temptation of an Angel", даже и визуално си приличат :D. Eun Gi е много силен персонаж (този образ страшно много отива на Moon Chae Won), както и Jae Hee.

Скоро не бях гледал сериал, който се развива бързо, без излишно влачене с цел запълване на серията и поддържа напрежение. Това ме накара да проверя кой е сценариста, защото сценария е много добър до този момент. Сценаристът е същия, който е написал "Sorry I Love You" и "A Love To Kill", които са изключително добри сериали. Сериалът е много интересен засега и... очаквам много :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително силни първи 2 епизода. Само от изгледани 2 епизода мога да кажа, че този сериал е много по-добър от другите сериали, които се излъчват в момента и гледах, като "Faith", Arang and the Magistrate" и "To The Beautiful You". Голям потенциал има просто. Актъорската игра няма какво да се коментира... Song Joong Ki (Sungkyunkwan Scandal), Moon Chae Won (Take Care of the Young Lady, Shining Inheritance, The Princess' Man, It's Okay, Daddy's Girl) и Park Si Yeon (A Man's Story, My Girl, Coffee House). Много добре са подбрани ролите за актъорите. Song Joong Ki, с тази си роля на Ma Roo, много ми напомня на героя на Bae Soo Bin от сериала "Temptation of an Angel", даже и визуално си приличат :D. Eun Gi е много силен персонаж (този образ страшно много отива на Moon Chae Won), както и Jae Hee.

Скоро не бях гледал сериал, който се развива бързо, без излишно влачене с цел запълване на серията и поддържа напрежение. Това ме накара да проверя кой е сценариста, защото сценария е много добър до този момент. Сценаристът е същия, който е написал "Sorry I Love You" и "A Love To Kill", които са изключително добри сериали. Сериалът е много интересен засега и... очаквам много :).

 

 

Напълно те подкрепям :D

Още когато изгледах първия епизод си казах това ще е Сериалът, а каквито и съмнения да имах за края ти ги потвърди като написа кой е сценаристът, затова отрано да се подготвим за още една яка драма :), която която ще ни остави без думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно те подкрепям :D

Още когато изгледах първия епизод си казах това ще е Сериалът, а каквито и съмнения да имах за края ти ги потвърди като написа кой е сценаристът, затова отрано да се подготвим за още една яка драма :), която която ще ни остави без думи.

Дано само сценаристът не превърне сериала в типична мелодрама, че в повечето случаи мелодрамите много влачат действието и се развива мудно. Надеждата ми е, че сериалът ще си остане драма :D. То е ясно, че няма да е динамичен през цялото време, както бяха първите 2 епизода, но дано поне да поддържа интерес. Този сценарист е писал и мелодрамата "Will it Snow at Christmas?", който във втората си половина беше толкова бавен, че едвам го догледах :D. Дори вече не помня дали го догледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите две серии много ми харесаха - за сетен път се убеждавам, че когато човек

обича истински, си губи ума изцяло и прави неща, които могат даже да провалят

живота му. Така се случи и с главния - освен, че захвърли мечтата си, от едно мило,

добро и чувствително момче, той се превърна в безчувствен мъж, нараняващ хората

около себе си. Сонг Джунг Ги страхотно се справя с ролята на такъв човек, чудесен

актьор :yes::wub::wub: .Много, много драма и болка, но щом сценариста е този,

ясно е какво ни очаква до края :( .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно последната сцена с моторите откъде дойде така неочаквано. Някъде прочетох, че Eun Gi

си губи паметта и Ma Roo я използва, за да си отмъсти. И какво стана със сестра му, дали умря? Дано само не прецакат образа на Eun Gi, че е много "луда" и доста и отива тази роля :D. Поне вероятно няма да е клиширано със загуба на памет и изчезване + ново име, че гледам Moon Chae Won играе само образа на Eun Gi...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само сценаристът не превърне сериала в типична мелодрама, че в повечето случаи мелодрамите много влачат действието и се развива мудно. Надеждата ми е, че сериалът ще си остане драма :D. То е ясно, че няма да е динамичен през цялото време, както бяха първите 2 епизода, но дано поне да поддържа интерес. Този сценарист е писал и мелодрамата "Will it Snow at Christmas?", който във втората си половина беше толкова бавен, че едвам го догледах :D. Дори вече не помня дали го догледах.

 

Без нея няма да се разминем, все пак са 20 еп.., но да е в умерени количества :)

 

А до "Will it Snow at Christmas?" още не съм стигнала :D .

 

Много ми е чудно последната сцена с моторите откъде дойде така неочаквано. Някъде прочетох, че Eun Gi

си губи паметта и Ma Roo я използва, за да си отмъсти. И какво стана със сестра му, дали умря? Дано само не прецакат образа на Eun Gi, че е много "луда" и доста и отива тази роля :D. Поне вероятно няма да е клиширано със загуба на памет и изчезване + ново име, че гледам Moon Chae Won играе само образа на Eun Gi...

 

Предполагам, че са пуснали тази сцена, както правят напоследък в доста сериали от края на следващият или по следващ епизод , за да събудят интереса на зрителите и пак ще ни върнат от където свърши. Може и обратното няколко месеца по-късно и напред постепенно ще дават какво се е случило преди това...

 

 

оф, само не Eun Gi страшно ми хареса и сега ако и променят характера ша ги линчувам.... Голям образ е... събра ми очите със сцената с братчето й :wub:

А за сестрата предполагам, че или ще е в кома или ще умре, то мислех, че ще умре още в първия епизод :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само сценаристът не превърне сериала в типична мелодрама, че в повечето случаи мелодрамите много влачат действието и се развива мудно. Надеждата ми е, че сериалът ще си остане драма :D. То е ясно, че няма да е динамичен през цялото време, както бяха първите 2 епизода, но дано поне да поддържа интерес. Този сценарист е писал и мелодрамата "Will it Snow at Christmas?", който във втората си половина беше толкова бавен, че едвам го догледах :D. Дори вече не помня дали го догледах.

Сценариста е жена;), а и в края на "Коледния сняг" се получи нещо хубаво - не умори главните герои, както в други два нейни сериала, които също много харесвам.

Така че аз мисля да почакам какво ще се получи тук, че тогава да гледам накуп поне няколко серии.

Всъщност сладуркото в главната роля е познат на сценаристката баш от Коледата, макар че там го умори много рано, горкичкият..

Не вярвам и тук да мине без трупове, колкото и грубо да звучи, то това си е нещо като запазена марка на тази сценаристка.

Не ми харесва също, че 20-те серии може би ще станат 24, при хубавият рейтинг в началото. Корейците прекаляват напоследък точно в това отношение..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Древната мъдрост гласи, че на малко прасе, нов началник и започващ корейски сериал не трябва да се радваш прибързано, защото не знаеш какво ще се получи накрая от тях. Тук обаче първите три серии ме карат да се радвам на бързо и прямо развитие на действието и герои без никаква пудра и захаросване. Дано наистина не падне темпото и качеството, но и дано не се получи някакво повторение на "Sorry, I love you" (тъпичък сериал)! Време до Коледа има, ще точа ножа и ще чакам да видя какво ще излезе. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е чудно последната сцена с моторите откъде дойде така неочаквано. Някъде прочетох, че Eun Gi

си губи паметта и Ma Roo я използва, за да си отмъсти. И какво стана със сестра му, дали умря? Дано само не прецакат образа на Eun Gi, че е много "луда" и доста и отива тази роля :D. Поне вероятно няма да е клиширано със загуба на памет и изчезване + ново име, че гледам Moon Chae Won играе само образа на Eun Gi...

 

 

Началото на 3 епизод дава отговор.Руснацте го превеждат светкавично.За онлайн гледане тук Иначе и аз смятам, че засега върви супер и за мен е може би най-интригуващ от новите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...