Jump to content

Recommended Posts

Здравейте..от мен :) "Hallo My Teacher" го гледах преди година.. буквално го изгледах на един дъх.. Замислям се дали да не го гледам отново :P

 

п.с. За всички които все още не са го гледали : НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ

 

 

успехи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите няколко епизода ми бяха скучни, но след това взе да става интересно. Кара те почти до последно да се чудиш кой от двамата хубавци ще избере даскалицата. Освен романтична, е включена и тематиката за човешките отношения. Учителката не беше някой, който само гледа да си предаде уроците, както правят повечето наши учители. Тя беше загрижена и помагаше на учениците да преодолеят своите проблеми. Забавен и смислен сериал. Единственото, което не ми хареса, е как наказват учениците с пръчка и бащата как налага сина си. Ама то културата им си е такава. Мазохистична. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер забавно филмче.Това беше един от първите корйски сериали, които изгледах и искренно се забавлявах.Какъв глас има това момче направо да настръхнеш от кеф.Мацката по принцип си я харесвам,доста естествено и искренно си играе ролите.Иначе има голям смисъл най вече за учениците.Какъв задружен клас,благодарение на нея.Края беше страхотен доста завършен и интересен.Като цяло големи сладури. :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телевизия Ариранг /има я в цифровия пакет на най-големия кабелен оператор/ продължава с традицията си да излъчва само сериали отпреди 2007 г. поради формата си  4:3.

 

От началото на февруари "Hello, my teacher" - всеки ден по 20 минути. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал стана един от любимите ми. Създава ми чувството, че чета книга. Интересен беше паралелът между любовта на ученичката Бо Ри към учителя и тази на Те Ин към самата нея, когато вече е учителка. Като че ли нещата се повтарят само половете са разменени. Сцената, когато Бо Ри успокоява ученичката, която се опита да се самоубие - момичето сякаш ту говореше за онова, което чувства Бо Ри, ту за онова, което чувства Те Ин. Имам много такива любими сцени, но ...гледайте и ще видите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, новата ми любима песен!

 

Хора, много ми хареса, последните 6 серии ги изгледах на един дъх. Хареса ми как във всяка серия имаше различна история. Въобще в едно са събрани десетки "тъжни истории с добри краища", какво по-хубаво от това.  Гонг Хьо Джин беше супер сладка. Обличаха я доста добре, досега съм гледала два сериала с нея и оставах втрещена от парцалите, с които я навличат. Те Ин пък въобще няма да го коментирам, в главата прилича на подострен молив, но ми е толкова симпатичен и чаровен, че веднага влиза в любимите ми актьори. Само онова недоразумение учителят по рисуване ме дразнеше с тъповато-рибешки-опулената си физиономия......ама се преживява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...