Jump to content

EXID


d3Mn

Recommended Posts

Te от тубе го изтриха, но ние си го имаме vbox 19+ и то с превод...

 

Комбината на LE заедно с Junhyung, Feeldog You Got Some Nerve 15+ //// You Got Some Nerve 19+

 

+ мейкинга, предимно е на Feeldog защото е от BIGSTar предаването

 

 

 

DASONI си промотират ..Ето ги и по arirang Good Bye /// Said So Often

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа,че Said So Often или Love Me или Common Words е другата им песен, която я имаше в сингъла Good Bye ..

Миналата седмица бяха последните промоции на Good Bye, но пък днес пуснаха една малко по различна версия на Common Words ..Можете да я изтеглите от тук: Линк 1..

Пак е работа на Shinsadong Tiger.

А днес ни я представиха и на сцената на Music Bank..Не знам колко ще промотират тази песен и дали е само като специална сцена

 

http://vbox7.com/play:d27d82e5f9

 

Май вече си шипвам LE с Feeldog..Имат страхотно приятелство сигурно..

 

tumblr_miwl2pVFtD1qzyq68o1_1280.giftumblr_miwl2pVFtD1qzyq68o2_1280.gif

 

tumblr_miwl2pVFtD1qzyq68o3_1280.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще имат представяния в Япония за Good Vibration Concert . Заедно с тях ще са и D-UNIT.

Чува се за завръщане около август може би?

Автографите им:

 

tumblr_moc7h1Xk6n1s66zr8o1_1280.jpg

 

Нещо интересно трите бивши мембърки заедно с още ново момиче скоро ще дебютират.. Ето повече инфо от тук

Сега да спомена,че имаше малко странност защото някъде беше споменато,че тази групасъщност ще дебютира под лейбъла на D-UNIT (D-Business.),

.но ето малко подробност:

 

what is the connection between ynb ent and dbusiness?


I’m not certain about the business side but they both manage D-Unit as well as C-Luv/Taewan. D-Business and YNB held joint talent auditions back in December so they must be associated to some degree in that capacity. I originally thought YNB might just be an acting/model agency or a training agency but they are now debuting their own group, and the basis of their connection remains a mystery at this point. YNB’s new girl group BESTie (with former members of EXID who D-Unit has and does perform with often) is under YNB but, to my understanding, not D-Business.

 

Преди май месец момичетата бяха в Турция освен за срещата с фенове ми и за малко промоции.

Имаха  и представяния за ревюто N11COM

//
//

 

На самото представяне пееха 2 песни. Освен тях и Rania бяха там :

можете да видите малко кадри .. Ето и общото им представяне на 

 

 

tumblr_mo5b92DIHG1s66zr8o1_1280.jpg

 

 

 

tumblr_mo5b63nHZT1s66zr8o1_1280.jpgtumblr_mo5b4pwun41s66zr8o1_1280.jpgtumblr_mo5b3knLxl1s66zr8o1_1280.jpg

 

 

 

На концерта на Arirang

 

Whoz That Girl  /// 

 

http://www.youtube.com/watch?v=eJCItaP2FNA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудото Hani от време на време се ходи в радио SimSimTaPа и щурей...

 

 

Какво ни споделиха как момата си прави селки

 

 

 

 

tumblr_mqx94w79Gj1s810ubo1_1280.jpgtumblr_mqx94w79Gj1s810ubo2_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това въпреки, че го виждам, не мога да го повярвам! Тая наистина трябва да е доста луууууда! Селка с крака си .... ей тука вече спечели наградата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Junghwa ще е главната героиня в дебютния клип на мъжка бой група  I-REX


 


http://www.youtube.com/watch?v=_35DMIK6EpQ


 


 


Едно от последните им представяния,някои виждаме,че са с нови прически



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това което LE е писала преди време в туитър възможното завръщане на момичетата е през Януари.

LE е участвала в написването на

 

 

Знам,че може информацията да не е интересна за някои, но да кажа,че новата група се радва на хубав успех.И да спомена още някои неща за тях:

 

Нещо интересно трите бивши мембърки заедно с още ново момиче скоро ще дебютират.. Ето повече инфо от тук

Сега да спомена,че имаше малко странност защото някъде беше споменато,че тази група същност ще дебютира под лейбъла на D-UNIT (D-Business.), 

Tази случка още не е изяснена ..Пише,че са дебютирали под YNB ent. , но май с помощта на тези от D-Busness.

Имаха завръщане със

 (която на мен много ми хареса)

+ една празнична песничка

Също така   U-Ji преди я знаем като  Yuji  беше вчера във Immortal Song 2

И направи страхотно изпълнение с кавъра  на Yoon Sang's "One More Step

 

Какви коментари получи за изпълнението:

 

Jung Jae Hyung :, "I think a new wind has come in to 'Immortal Song' after Hyorin and Ailee," 

 Yoon Sang : "This is the first time I've listened to a song mostly with my eyes."

 

http://vbox7.com/play:bf77294ba5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост не мога да напиша нищо за завръщане на групата. Да, вярно е, че имаха sub-unit, който се представи в началото на 2013-та и че Ели-то също беше издала сингъл с някои и друг рапър, но като група, след "매일밤" не издадоха нищо. А това беше октомври 2012-та! А песента им спечели доста фенове и набираха скорост. И точн когато трябваше да продължат да натискат и да издадът и още неща, Shinsadong Tiger ги прибра и не ги е пускал от бая време. Голяма грешка! Може би всички вече са забравили за тях. Но поне са доста активни в Instagram акаунтите си. Ели-то направо е станала мома за женене :D Много се е разхубавила. Ето й го акаунта.

 

Хье Рин пусна кавър:

 

 

А Хани участва като вокалистка в сингъла на R.Tee който е корейски DJ и продуцент, работещ заедно със Shinsadong Tiger. Ето му самостоятелната песен, която има и клип

 

 

 

 

Сега ни остана само да се молим да се завърнат до края на годината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа, че LE участва в една от песните от новия албум на K.will. Песента е Sweet Girl.

Също днес излезе,че момичетата са се разделили с  Gamgak Entertainment  или както преди се казваше AB Entertainment. Подписали са договор с Yedang Entertainment компанията на C - Clown & Ali.

Очаква се Shinsadong Tiger да е продуцент по завръщането на момичетата.

И една скорошна снимка.

tumblr_n7f2uc2q0r1qauf8bo1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем ме обърка :D AB Ent. нали е на S.Tiger, който всъщност създаде и тази група. Сега с тези местения, явно продуцента си сменя компанията и си взема групата с него. И въпреки, че много го уважавам като продуцент, направил е безброй хитове и най-вече го обичам заради работата му с T-ara, но като стане дума за EXID, направо си се усра човека. Те хората ги забравиха, че съществуват. Дано това толкова чакано завръщане да стане по-скоро.

 

BqxmU73CIAEKO78_zps1b46cdb2.jpg

 

BqYGq_NCUAIjySQ_zps62cb8c01.jpg

 

Кой ли не подкрепи корейците на това Световно, пък те така да се изложат. Язък, че имат такива фенки!

 

Колкото повече гледам Елито, толкова повече се убеждавам, че наистина някои айдъли порастват пред очите ни. Поне на мен така ми се струва. Не мисля, че е от грима или прическата. Просто е станало направо жена и наистина понякога ми е трудно да я позная на снимки. (91 набор е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да АB ent. е компанията на  S.Tiger, но и е сменено името на  Gamgak Ent . Не ми ясно дали и самия S.Tiger също ще бъде под шапката на  Yedang Ent.

Сега момчетата от C - clown се завърнаха, така,че сигурно и се надявам да очакваме нещо ново от девойките в началото на август.

Пък девойките не си поплюват и ни привличат вниманието си към себе си доста упорито. 

Ето на днес какво ни сподели Junghwa 

 

Solji ни пусна в началото на седмицата този чудесен кавър на Wheesung - 'Can't We' 

 

Излезе,че и LE ще участва в новото завръщане на Hyuna. Първо,че в едната песен French Kiss е участвала в написването и.

Другата песен освен в написването и заедно с Хюна участва  и в самата песен с рап част. Името на тази песен ще е Blacklist.

tumblr_n7iee0afJJ1qb0b9ro1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завръщането е факт вече. Сингъл е и носи официално името  Up and Down. Можете също и да го видите в различните статии под името: Top Bottom,  Top and Bottom или Above and Below . Феновете говорят за пускане на мини албум в началото на 2015.

 

Продуценти са Namking Nang и Shinsadong Tiger заедно с наша LE. Тя също е написала песента.

Приятна песен. Радва ме. Браво и на LE. Да се надяваме наистина да не ги чакаме пак дълго за следващата песен.

 

На 24 август са имали фен среща и шоукейс.

tumblr_nay35gw1JF1tiv5yto1_500.jpg

 

 

.

 

tumblr_nau01lO2U41szdcnko1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още песента я няма за теглене от "известните" сайтове за кпоп, но пък в този форум я има :) Признавам, не съм си я купил, но успях да я намеря! Все още няма инструментала, но това вярвам повечето от вас не ви вълнува толкова. Когато го намеря и него, ще променя линковете за теглене. А сега може да се насочите към първия пост в темата им, за да си изтеглите песента.

 

Иначе мен направо ме взривиха!!!! Нямам думи да опиша какво мина през мен, когато си пуснах клипа! Феноменални! Толкова дълго ги чаках и те се реваншираха по невероятен начин!

 

Ще си едитна този коментар, когато сменя линковете за теглене. Enjoy!

 

 

Вече съм сменил линковете.

 

 

П.П.: Елииииииии :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойките в тайната стаичка на Ариранг:

 

/// Репетиция

 

Как да избягаш от мухата в стил HANI хахах

btxxExy.jpg

 

 

Hani & Junghwa за новия брой на Maxim Korea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем все пак, че започнаха нови промоции.. :) И даже спечелиха на The Show!


Доста добра песен и клипа е в стила на предишният, напипаха хитовият стил вече и си се придържат към него.



 


Предавания:


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, чудо, ти публикува в темата им, ха.
Ще спечелят и още награди, само да оттеглят ЕХO от промоциите. Имат всички шансове, а парчето и на мен ми допада вече, макар в началото да не ме впечатли.

От мен две страхотни изпълнения на Сол Джи от The Masked Singer. Много е добра, има страхотен глас и заслужено спечели овациите на всички в предаването.
Изобщо и петте са ми много симпатични. Гледах ги и на айдъл-игрите зимата. Страхотни са момичетата.





Ето и мини-албума им за теглене

6d5ae6a4781575bb.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора победа днес за момичетата на Инкигайо. Знаех си аз, че оттеглят ли ЕХО, те ще започнат да печелят.

Браво, много се радвам, а Хани, милата, беше водеща на предаването днес, но когато обявиха първото им място, не успя да сдържи сълзите си и така ревнаха двете с ЛЕ, че.... Много мило ми стана и на мен. Хани е такава ревла, много е емоционална, сещам се и на как плачеше по време на изпълненията на Сол Джи в The Masked Singer.

Знаят си през какво са преминали през тези години, за да стигнат до този успех сега. Не им е било никак лесно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешния Music Bank беше малко по-специален, като доста от победителите до сега през годината участваха. EXID откриха предаването с "위아래", а публиката викаше яко. Популярността им явно е достигнала големи висоти. Също да отбележа, че през тази година групата участва на Dream Concert-a и също голяма част от стадиона пееше с тях.

 

https://youtu.be/knqq5g2K1PM

 

Видеото МОЖЕ да се гледа!

 

Забравих да спомена, че Хье Рин ми се вижда надебеляла и не ми харесва с новата си къса прическа. Загубила си е от сладостта, а тя я има в изобилие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш, станала е от 46 кг, 46 и 200 гр ;). Иначе и на мен косата не ми харесва, ма тя самата мацка не ме кефи особено. Очаквах нещо повече от тая сцена, дет уж специална.

 

Иначе EXID според мен преспокойно могат да са 3 и да жънат същия успех, двете с лигавите слаби гласчета - нито хубави, нито талантливи, нито чаровни за съжаление. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...