Jump to content

К-Поп конкурс за танц и песен


Recommended Posts

Скъпи фенове, директно от сайта на корейското посолство ви предоставям малко инфо за една страхотна възможност за всички вас:

 

В края на август, в София ще се проведе конкурс за групи, изпълняващи К-Поп.

Всяка група трябва да изпълни една песен на живо и един танц.

Участниците ще бъдат оценявани от жури и най-добрата група ще представя България в конкурса за участие в К-Поп Фестивал 2012, Корея.

 

Видеоматериалът с изпълнението на групата-победител на конкурса в София ще бъде оценяван и от международна комисия, която ще избере 15 международни групи, който ще бъдат поканени в Корея и ще вземат участие във финала на Фестивала, който ще се проведе на 24-ти октомври.

 

Всички разноски за участниците във финала на К-Поп Фестивала се поемат от Министерството на Културата на Реп. Корея и националната телевизия KBS.

Датата и мястото на провеждане на конкурса ще бъдат обявени много скоро.

 

Посолство на Република Корея

 

Желаещите да участват да изпращат:

 

- име на групата/ уастника / участниците

- файлове с музиката, на която смятат да танцуват и пеят

- телефон за контакт

на следния e-mail: kpop.bg@gmail.com

 

Гответе се и очаквайте повече информация. ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да си представя как тука в България ще се намерят изобщо такива групи айде танците как да е ама вокалисти ми е интересно откъде ще паднат?! :unsure: То хората дето могат да говорят свободно този език са кът какво остава да има и певци от тях...Иначе начинанието е хубаво и интересно пожелавам успех на евентуалните кандидати ако се намерят такива де. И безплатен съвет ----> ключа към успеха е в песните на T-ara!  :rolleyes:   :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така ли било значи добре е работата въпреки, че пак не ми се вярва. :D Btw дали ще го предават лайв по някоя телевизия? Аз кабелна нямам щото само глупости дават по тея телевизии ама мога издиря на стрийм да го гледам това ако го излъчват по някоя скромна кабеларка. Отначало си помислих, че на тоя сайт на корейското посолство може да има евентуално записи ама като цъкнах на линка се оказа, че той горкия толкова невзрачен и постен, че едва ли някой ще тръгне да качва нещо...тоя който го е правил далеч не си е оставил ръцете. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас !! ;(( Танца супер ама пеенето няма и представа как съм !! Между другото на К-поп фестивала 2011 само се танцуваше , явно сега искат и да се пее !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се пробваш само с танц? По последно инфо има възможност който иска да изпълни и само с едно от двете. Разбира се, ако една група представи и песен, и танц, ще има много по-голям шанс за класиране.

За певците, които се притесняват да се изявят на корейски, защото не се чувстват уверени с езика, от посолството предлагат съдействие. Обадете се на телефон 02/ 971 37 45 и търсете София. Тя ще ви помогне с каквото може. Не се притеснявайте, те също искат да се представим достойно в съревнованието с останалите к-поп фенове и с удоволствие ще помагат по всички възможни начини. Файтинг!

 

:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко, че не съм си вкъщи и няма да мога да дойда :/

 

Пожелавам много успех на всички участници! Ще се радваме, ако видим и снимки след това! tongue.gif

Файтинг!smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези конкурси стават все по-добри всяка една година. Особено някои от танцьорите искрено ми харесаха. :) Малко беше странно решението на журито... Според мен 2-ро и 3-то място повече заслужаваха. (а и имаше и други добри) И все пак, не знам какви точно са им били критериите на корейците, те си знаят какво искат. Важното е че бая се забавлявах и се надявам да има още много такива събития. Тези които не успяха да спечелят и да се наредят на първо място, не се отчайвайте. Бяхте страхотни и публиката със сигурност ви оцени! :)

 

Малко беше разочароващ факта, че хората от Eastern Spirit стават все по редки "видове" на такива събития...жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях там, и аз се забавлявах, и аз се веселих.

Харесаха ми участниците, количеството публика още повече. Съгласна съм с мнението за първо място, моята фаворитка беше девойката от Варна, но... журито има последната дума. Желая успех на младата победителка и на всички останали ентусиасти.

И другия път още по-голяма и пълна зала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз благодаря на всички участвали. Битката беше доста успорвана и решението не беше лесно. На всички участвали - ако не сте спечелили, надявам се това да не ви откаже да се кефите и да давате всичко от себе си и следващите години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз забелязах голям напредък при участниците. Развиват се и се усъвършенстват. БНТ също е отразила събитието с кратък репортаж тази вечер.

Линк

Снимки има във фейсбук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалната страница на световния конкурс вече е изпълнена с клипчетата на победителите от цял свят.

 

Призовавам всички, които присъстваха на българските финали, както и всички потребиели на Eastern spirit да подкрепят българското участие в състезанието! От вас се изисква просто да дадете един глас за Никол Стаменова. :)

 

Линк към мястото за гласуване

 

Основният сайт на фестивала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалната страница на световния конкурс вече е изпълнена с клипчетата на победителите от цял свят.

 

Призовавам всички, които присъстваха на българските финали, както и всички потребиели на Eastern spirit да подкрепят българското участие в състезанието! От вас се изисква просто да дадете един глас за Никол Стаменова. :)

 

Линк към мястото за гласуване

 

Основният сайт на фестивала

 

 

Вече гласувах за нашето момиче, макар че видеото е с много лошо качество на звука, което малко разваля ефекта от хубавата песен от саундтрака към Хонг Гил Донг. Дайте и вие по едно рамо за нашето Ники! Хуайтинг Ники! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен има един глас! Дано събере достатъчно гласове!

Ако това се случи, ще се видим в Корея с нея ;) Ще я подкрепям на място :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...