Jump to content
sa6eto_

Yamashita Tomohisa (Ямашита Томохиса)

Recommended Posts

Преди броени дни излезе Kinkyori Renai и вече е събнат на английски.

Ямапи ми се стори прекалено различен - прекалено спокоен и сериозен. Май напоследък все такива образи му де падат. Трябва да разнообрази! Актьорите бяха готини, но филмът не предлага почти нищо ново в жанра.

Ще видим Ямапи в Terra Formars на Миике догодина. Това е неговият герой - Джин Муто:

8327d83e0de21559.jpg

Днес се появи тийзър на филма, който пичти нищо не издава. Може да се види само космическата връзка, но никакви индикации за самите персонажи.

Ямапи е получил роля в дорамата From Five To Nine, адаптация по манга, която стартира през октомври. Сатоми Ишихара ще му партнира.

Не мога да повярвам, но попадайки на първи епизод, излязъл на 12 октомври, заради него и мацката от "Rich Man, Poor Woman" -Ishihara Satomi. го изгледах. В ролята на будистки монах, но му се наложи да охлажда разголен страстите под един водопад. :28558:

Тема не видях, затова с руски субтитри цък.

Рускините се жалваха от лошия и бавен превод на английски, по повод запитванията за епизод 2, излизащ днес.

wYDK8gq6HYc.jpg

Тук  пише , че 10-ти март са анонсирали трети сезон на " Codе Blue" , който ще стартира от този юли. 

aramajapan_codeblueimage.jpg?fit=591%2C3

• Upvote 3

Вижте къде се подвизава Ямапи. В китайския филм ReBorn. Изглежда заглавието е замислено от 2016г., но чак сега се появява трейлър. Някъде пише, че трябва да е излязъл 2017г. Снимките са правени в  Shanghai, Hong Kong, Kuala Lampur (Malaysia), London... 
Инфо

Off Topic

tumblr_p6z4ahk7BU1sez8fvo3_r1_540.jpg

Code blue

827834346911b2b4d6f35e992ee5cb45.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Едвам я намерих темата... ;)

Ямапи се подвизава от известно време в Испания... учи език... и се забавлява мултинационално, което ме навежда на мисълта, че снима нещо ... някой ако знае да спомене ...

Лек бонус за компенсация на въпросчето... клипа на последната му песен:

• Like 2
  • Upvote 1

Аз започнах дорамата, към която е тази песен. Много е добра, макар мен парчето да не ме впечатлява.

• Like 1

Преди 1 час, ukio написа:

Аз започнах дорамата, към която е тази песен. Много е добра, макар мен парчето да не ме впечатлява.

Чудно... бях забравила, че ми е в плановете  .. те не са много сериите... що само си я започнала ... а ти се услушвай по основния въпрос... какво снима ?

Интересното е, че не знаех, че клипа е от сериала In hand... а и кат не е с "резервната" ръка ;)

Така. В начало не се разрових, но се оказа че Пи наистина е отишъл

с цел в Испания. Ще снима европейско-японски проект за онлайн канала Hulu. The Head е заглавието. Само той ще е японец. Всички останали ще са европейци. Поне ролята му да е главна!

• Like 2

На 30.08.2019 г. at 21:11, ukio написа:

Така. В начало не се разрових, но се оказа че Пи наистина е отишъл

с цел в Испания. Ще снима европейско-японски проект за онлайн канала Hulu. The Head е заглавието. Само той ще е японец. Всички останали ще са европейци. Поне ролята му да е главна!

Хвана ми окото края на статията... интервю с Анжелина на английски... къде как. какво и защо....