Jump to content
sa6eto_

Yamashita Tomohisa (Ямашита Томохиса)

Recommended Posts

Филма ми изглежда много добър! Колкото до последния клип-той е по-хубав от всички разхождащи се там мадами, което е доста забавно :D

http://www.youtube.com/watch?v=2sdP1jZ-W9o

Новото парче на момчето. :) Прекалено различно ми се вижда от One in a million, ама не е лошо. Ще му свикна.

Моментално са го свалили, пффф още преди да го чуем :(

само превюто му стои

и мен нещо не ме кефи...

http://www.youtube.com/watch?v=YEVjrfBKsbY

На мен, учудващо, ми харесва (песента и Ямапи), клипът и лъскавото костюмче - не! :P

Намери се кой да го качи отново. Ще си сваля клипа,докато не са го махнали гадовете. Клипа е хубав,ама парчето не ми е по вкуса

На мен, учудващо, ми харесва (песента и Ямапи), клипът и лъскавото костюмче - не! :P

И аз си го дръпнах, даже във Фейса сега ще си го пльосна, оттам няма да го свалят.

Но... нещо на прима виста не ме накефи песента!

Костюмчето е интересно като дизайнерско решение, ама панталоните не му стоят добре, кройката на сакото не ми допадна.

Иначе промяната на цветовете добре е направена, това лилавкото трябва да се явява последен крясък на модата, но в сивичко, че дори в червено, по-приятно стои костюмчето. А на според костюмчето, ако го бяха и така зализали в косичката :blink::lol: , направо щеше да си е за сърдечен удар...

Мацките некви изтрещели, особено голия негър е в повече... та това за клипа.

Като цяло песента ми идва снобарска, сигурно вкуса ми е просташки...

Е, може и да свикна от много навъртане...

Като цяло песента ми идва снобарска, сигурно вкуса ми е просташки...

Извинете за оффа, но не можах да се сдържа и да не лепна едно :rofl: на това изказване!

Колкото до панталончето, какво не му харесваш, поне не му личат кривите крака. ;)

Песента е закачливо зряла и говори за революция и лекота, без настървеност, каквото е нужна за една истинска революция. Има традиции има и мода и евро-американски тенденции. Така я усетих аз, но като че ли клипът ме грабна много повече от самия звук. Не бих слушала тази песен самостоятелно, но и за това не съм сигурна. Едно е сигурно, различно е от това, което ни е показвал и като звук и като картина. Закачлива сериозност - все едно ни казва: Ето, аз раста и се развивам. Но мен лично прическата му ме върна във възрастта му около 19-20 години, което е и сладко. :D И на финала - Не мога да му се нарадвам на танците. Много ми харесват движенията му. Сладур.

Да си призная от чисто любопитство погледнах клипа, да видя какво му е толкова хубавото :) Мога да се съглася, не е лош клипа. Много ми харесаха черно-белите кадри. Стайлинга е убийствен, коледен бих добавила, толкова блестящ, буквално. Някой беше споменал за панталончето че не бивало. Що бре, на мене ми се видя сносно. Биваше само да не е и то толкова крещящо като сакото, че много вади очите, ама карай, не съм кой знае каква модна естетка. Клипа е добър, хареса ми определено, за разлика от песента. Явно не съм единствената, което си е успокоение до някаква степен. Напомня ми за филма "Маската". То и клипа малко така го докарва. Песента определено не ми се хареса, не стига че гласеца на момчето си е малко особен, ама в тая песен още по-синузитен го докарва. Не ми допадна, не бих я слушала повторно, признавам си.

Ямапи* си остава....голям сладур..., :blush:

Попаднах на една нова песничка...:

UNUSUAL - Namie Amuro ft.Yamashita Tomohisa

Изтегли..,от Тук :panda-145:

А клипа на Namie Amuro - Unusual feat. Yamashita Tomohisa може да изтеглите от тук :) доста приятна песничка ... поне за мен, веднага ми влезе в главата :) а и клипа не лош, с таз бялата качулка в началото малко ме притесни да не се прави на Джин, ама после влезе в час :)

Happy Birthday на Yamapi

yamapi_wallie.jpg

Пожелавам ти много здраве щастие и сбъднати мечти, и наистина си "One in milion"

Otanjoubi omedetou!

Преди няколко дни видях, че в Хай клуб има публикувана информация за него, както и малко снимка.

Надявам се следващия път, когато в бг списание решат да пишат за Ямапи (а и за друг източен талант), да му отделят подобаващо внимание.

Едно честито и от мен! Нека продължава да ни радва още дълги години във все повече и повече сериали!

Писали са за него в "Хай клуб"?! Ако знаех, дори щях да си купя съответния брой! Подкрепям Укио - дано следващия път наистина отделят подобаващо внимание!

Което ми напомня, че преди няколко дни видях книжка със судоки, на чиято корица имаше снимка на Иноуе Мао в кимоно. Вярно, доста пикселизирана, но все пак...

Да, пуснали са стара информация в 5 реда.

8ca17fc467a207bb.jpg

Кредит: Iliana Nenkova, facebook

Бе и това си е нещо, още повече че за всички читатели на списанието, които си нямат и понятие от поп сцената в Япония и Далечния Изток като цяло, и имената, и информацията ще са съвсем нови. Може пък това да е началото на проникването на азиатската музика в България, колкото и малка да ни се струва статийката. Ех, мечтиии :lol:

Божее...да 5 реда, но си е истинско чудо.Нито са го наплюли, че е грозен, че е гей, че е жълтурко или друг вид обида та това си е истинско постижение!Може ли да ми кажете кой е броя да го видя със собствените си очи, защото още не мога да го приеме,пък и да си го сложа в рамка :lol: Ако така продължават може да взема да ги уважавам :lol:

И аз така се успокоявам, но сякаш не ми е достатъчно.

Последният брой трябва да е. Новината се появи в понеделник.