Jump to content

Yamashita Tomohisa (Ямашита Томохиса)


sa6eto_

Recommended Posts

клипа изобщо не ми харесва..... тази клубна атмосфера и всичките сценки съм ги гледала достатъчно много пъти...хубаво е,че този път момичетата не бяха азиатки...

главната героиня беше сладка...но тоалетът и ме порази ;Дд...;х

песничката на Ямапи е готина...харесвам я много и след едно чуване веднага ти се забива в главата <3 ...радвам се,че го виждам отново...беше ми домъчняло вече ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм много ми харесва. :D Не само външно. Страхотен актьор и певец е. Бих казала, че ми е любимецът от всички азиатци. Както виждам не само на мен. ;d

 

Между другото днес разглеждах клипчета и попаднах на едно много сладурско. Мисля, че го няма в тази тема:

 

http://vbox7.com/play:b10160ff

 

xD

 

Както и да е, попринцип обичам да говоря много, но сега ме мързи, така че няма да опъвам локуми.

 

О, и още нещо. Кога ще започва превод на Stand up!...? ако ще се превежда, де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е сладко да. И аз вчера рових нещо и попаднах на едно изявление негово, ама пусто, като не разбирам японски...

Относно Stand Up - преводът няма да започне по-рано от септември. Освен ако някой друг не го метне. Но и той е леко сложен, така че се съмнявам. Лято е, хора, не се стои пред компа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време за клюки :).

Официално се носят слухове, че Пи се среща с Кейко :cheers: :cheers: !!! Мрън, съжалявам, но си бяха повече от прекрасна двойка в Бъзера ;)

Не само слухове няколко пъти са ги хващтали да излизат заедно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и аз да кажа,че много харесвам Ямашита както като актьор така като певец и разбира се да не забравим и омайната му външност !

Kiara_Yuichi и аз бях точно в това положение като теб само на корейско,но като попаднах на видео с преводи и нямаше спиране започнах с Nobuta wo Produce,Kurosagi,Buzzer Beat , за сега само тези съм изгледала,за напред още изключително добър актьор!Много бих искала да гледам Stand Up!! ама никъде не го намирам.И все пак да кажа,че благодарение на Ямашита Томохиса започнах да ценя повече и японското творчество! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле Пиии пътвият ми любим актьор и така ще си остане завинаги. :rolleyes:

Ох, с нетърпение очаквам да излезе новата драма с него, като боксьор. Предполагам и тази рокля ще я играе чудесно и нетърпението ми се усилва.

Сега се сетих първо като гледах Nobuta Wa Pruduce че ми беше харесал, после потърсих името му и гледах Куросаги, но беше много смешно това, че неможех да му запомня името. Постоянно го бърках, но сега на сън да ме бутнеш венага ще го кажа. :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,не просто няма такъв друг сладуррр .. този ми е любимец откакто го гледах в Бъзера :wub:

Някой може ли да ми даде някакъв сайт с инфо на английски за него,че нещо не намирам как да го следя много много -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма ми изглежда много добър! Колкото до последния клип-той е по-хубав от всички разхождащи се там мадами, което е доста забавно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=2sdP1jZ-W9o

Новото парче на момчето. :) Прекалено различно ми се вижда от One in a million, ама не е лошо. Ще му свикна.

Моментално са го свалили, пффф още преди да го чуем :(

само превюто му стои

и мен нещо не ме кефи...

 

http://www.youtube.com/watch?v=YEVjrfBKsbY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...