Jump to content
sa6eto_

Yamashita Tomohisa (Ямашита Томохиса)

Recommended Posts

Това момче расте много, много чаровно и няма да ми омръзне да го гледам. Обаче песничката му ми напомня на Иглесиас, а това "уан ин ъ миРион" е направо убийствено ... Да не говорим за странната концепция на клипа и дезориентирания поглед на момичето. Прекалено много неазитски лица има...

Ее, страшен е. Тоя клип го чакам от одавна и най-накрая е тук. Както винаги Ямапи не ни разочарова. Убийствена песен със страхотен ритъм.

Мммм, песента е не лоша, Пи е доста сладък, но клипа не ми харесва...Много недоизмислен е, мацките не струват, а нашето момче през цялото време изглежда сякаш му е скучно. Но песента ми се заби вече в главата.

клипа изобщо не ми харесва..... тази клубна атмосфера и всичките сценки съм ги гледала достатъчно много пъти...хубаво е,че този път момичетата не бяха азиатки...

главната героиня беше сладка...но тоалетът и ме порази ;Дд...;х

песничката на Ямапи е готина...харесвам я много и след едно чуване веднага ти се забива в главата <3 ...радвам се,че го виждам отново...беше ми домъчняло вече ...

One In A Million

yamashitatomohisa-oneinamillion.jpg

Tracklist:

01 One in a million

02 口づけでアディオス

03 My Dear

04 World is yours

05 Flavor Favor For You

06 One in a million (Instrumental)

Download

Ммм много ми харесва. :D Не само външно. Страхотен актьор и певец е. Бих казала, че ми е любимецът от всички азиатци. Както виждам не само на мен. ;d

Между другото днес разглеждах клипчета и попаднах на едно много сладурско. Мисля, че го няма в тази тема:

http://vbox7.com/play:b10160ff

xD

Както и да е, попринцип обичам да говоря много, но сега ме мързи, така че няма да опъвам локуми.

О, и още нещо. Кога ще започва превод на Stand up!...? ако ще се превежда, де...

Клипчето е сладко да. И аз вчера рових нещо и попаднах на едно изявление негово, ама пусто, като не разбирам японски...

Относно Stand Up - преводът няма да започне по-рано от септември. Освен ако някой друг не го метне. Но и той е леко сложен, така че се съмнявам. Лято е, хора, не се стои пред компа...

Време за клюки :).

Официално се носят слухове, че Пи се среща с Кейко :cheers: :cheers: !!! Мрън, съжалявам, но си бяха повече от прекрасна двойка в Бъзера ;)

Не само слухове няколко пъти са ги хващтали да излизат заедно :D

Новият му филм, Ashita no Joe, където си партнира с Юске Исея. Премиерата е през февруари 2011г. Трейлър:

Благодаря, ukio! Пи - боксьор??? <_<

Лично на мен ще ми е много интерсно да видя как се е справил с ролята...

до сега не ме е разочаровал, надявам се и този път да не го направи

Така и аз да кажа,че много харесвам Ямашита както като актьор така като певец и разбира се да не забравим и омайната му външност !

Kiara_Yuichi и аз бях точно в това положение като теб само на корейско,но като попаднах на видео с преводи и нямаше спиране започнах с Nobuta wo Produce,Kurosagi,Buzzer Beat , за сега само тези съм изгледала,за напред още изключително добър актьор!Много бих искала да гледам Stand Up!! ама никъде не го намирам.И все пак да кажа,че благодарение на Ямашита Томохиса започнах да ценя повече и японското творчество! :rolleyes:

Оле Пиии пътвият ми любим актьор и така ще си остане завинаги. :rolleyes:

Ох, с нетърпение очаквам да излезе новата драма с него, като боксьор. Предполагам и тази рокля ще я играе чудесно и нетърпението ми се усилва.

Сега се сетих първо като гледах Nobuta Wa Pruduce че ми беше харесал, после потърсих името му и гледах Куросаги, но беше много смешно това, че неможех да му запомня името. Постоянно го бърках, но сега на сън да ме бутнеш венага ще го кажа. :D :D :D

Ямашита Томохиса уникален актьор и певец .. :P И любимия ми сериал с него поне засега :D си остава Kurosagi

Не,не просто няма такъв друг сладуррр .. този ми е любимец откакто го гледах в Бъзера :wub:

Някой може ли да ми даде някакъв сайт с инфо на английски за него,че нещо не намирам как да го следя много много -_-

Във Фейсбук качих новата фотосесия - календар на Ямито за 2011 :)

Може да я проследите тук :click:

63299_10150098878828782_167508688781_7546900_2336800_n.jpg

Това момче май е прекалило с тренировките! Но пък изглежда убийствено! ;)