Jump to content
sa6eto_

Yamashita Tomohisa (Ямашита Томохиса)

Recommended Posts

Реших се и аз да пиша в тази тема, време е и аз да кажа няколко думи за този сладур. Ще се опитам да се изкажа така че да бъда ясна за всички, също и да успея да изкажа добро и пълноценно мнение за Yamashina Tomohisa (Yamapi) ^^ Дълго време бях заслепена от мойте любими корейци и от корейските драми като цяло, дори не си помислях да гледам японска драма не защото не ги харесвам, а защото бях по впечатлена от корейците, от к-popa и от самите драми. Съвсем случайно попаднах на едно клипче в youtube с което исках да поздравя мрън ^^ “daite senyorita” песента ме впечатли но така и си остана, после по някаква огромна случайност една моя приятелка ми се хвалеше колко хубава песен си е свалила на GSM и настояваше да я чуя оказа се същата песен с която предният ден аз поздравявах във форума. Започнахме да обсъждаме Yamapi, и след дълги приказки ме зариби да гледам “Kurosagi” ^^ започнах драмата и много ми харесва, също си изтеглих и още една комедия с негово участие „stand up” определено успя да ме впечатли, изгледах доста клипчета в youtube и vbox също и четох мненията в темата и части от преведеният дневник, който адски ме впечатли. Много ми харесват песните му daite senyorita, Gomen ne Juliet, Loveless и тепърва ще си тегля още ^^ за сега все още съм начинаеща от тази гледна точка, но нямаше как да си затворя очите в тази тема.

Едно малко поздравче за всички тук...

http://www.youtube.com/watch?v=K6KYcpRaScY&feature=player_embedded

и малко ~~~> picSsS

:inlove::inlove::inlove:

yamapi13.jpg

yamapi18.jpg

yamapi19.jpg

yamapi12.jpg

yamap137.jpg

Ето нещо от последния му албум Loveless, което постоянно си слушам напоследък.

Yamapi - Moon Light

Не знам за соловите изпълнения, но в момента гледам NEWS - Never Ending Wonderful Story, двд-то пуснато след завръщането на групата през 2007 отново на сцена и мога да кажа, че много ме кефи там, както и всички момчета от групата. Според мен на концерта се държи доста отпуснато и се забавлява. Клипчето на стелито е от същото двд. Песента все пак е по-сериозна и според мен изпълнението му е много добро. Ето и още едно клипче от там за доказателство, че може и да е отпуснат на сцената. Не може всички певци да са луди и откачени. Той е доста по-сериозен по характер и думите, който той каза за излизането си на първия концерт след завръщането им бяха: "Въпреки, че би трябвало да съм свикнал да пея и танцувам пред хората за момент аз се изплаших." В едно друго интервю каза "Аз съм доста притеснителен и не мога да се сприятелявам бързо. Трябва ми време да опозная хората за да мога да се отпусна с тях." Тук може да не предавам много точно думите, но смисълът е абсолютно точен. Така че излизайки на сцената самостоятелно може би наистина се притеснява и не може да се отпусне напълно и да даде всичко от себе си.

ЦЪК

ЦЪК

Най-накрая разбрах защо прякорът му е Ямапи и откъде идва това "Пи" в прякорите му.

Yamanorita

ЦЪК и ЦЪК 2

Интервю с Ямашита Томохиса.

Включва и две изпълнение на NewS, песните "Sayaendou" и "Hoshi wo Mezashite"

Продължителност: 32 мин

Субтитри: Български, вградени

ЦЪК

Ето и едно клипче и от мен. Въпреки, че е от преди 3 години и се вижда за кратко, гледайте някъде към средата на третата минута. И в началото ще ви е интересно, рождения му ден на един от концертите им през 2007.

ЦЪК

Една снимка от Code Blue. Драмата е с рейтинг около 18%.... Нормално, Пи изглежда доста добре... :naughty:

6c46aac75a68b83c7bfeb47329bacd131261555634_full.jpg

Една снимка от Code Blue. Драмата е с рейтинг около 18%.... Нормално, Пи изглежда доста добре... :naughty:

15% при японците се равнява на около 30% при корейците, така че 18% е много добър рейтинг. Аз вече гледах първите 3 епизода от новия сезон и мога да кажа, че не само успяват да потдържат темпото, но и дори е още по-интересен. Ямапи има много голяма промяна в сравнение в първия сезон. Сега е по-човечен, по-открит и е наистина голяма удоволствие да се гледа, не само той, но и всички герои в сериала. С нетърпение очаквам следващите епизоди. Жалко, че правят само по 11 серийки, със сигурност няма да ми достатъчнo.

Тук е мястото и аз да се включа като фен Smile Голям симпатяга. Изключително ме впечатли с ролята си на Акира в Nobuta wo produce, голяма роля прави там. От тогава следя къде какво излиза с него. Като оставим настрана начина по който изглежда (изключително добре изглежда flower ) не може да му се отрече актьорския талант, че и музикалния Smile Незнам защо но като се поинтересувах малко повече от личността му, се оказа че още повече ми стана снимпатичен, оказва се че е някакво разсеяно и недодялано момченце, сладур. Много добре го разбирам от тази гледна точка bounce

оформя се някакъв култ към личността му :hehe:

29286_393784408185_7967888185_3998775_315829_n.jpg

^^ Това творение горе официално са го включили и в книгата на Гинес. Четох в дневника му, че е много горд и се радва и нещо от тоя род...

А и чакам новия му филм да излезе, ама едва ли ще е скоро.

А бихте ли дали линк към т.нар. му дневник, че ми се иска като имам време и аз да препрочитам туй онуй?

Какво става с Ямито напоследък? Нещо никви новини за него не съм чула, прочела...Домъчня ми за нацупените устинчки ><

А бихте ли дали линк към т.нар. му дневник, че ми се иска като имам време и аз да препрочитам туй онуй?

я виж тук ;)

13299_394459373185_7967888185_4009938_1294600_n.jpg

Ямапи е един от любимите ми актьори и аз мисля че е многооооооооо сладък (H) !!!

Ето една от любимите ми снимки :D :D :D

95958_sexy_pi_122_534lo.jpg

Нашият любимец се е снимал в няколко реклами; снима Код Синьо 2(мисля, че е почти приключил), в момента е на концерт и освен това снима нов филм, който е по мангата Ashita no Joe. Учи бойни изкуства заради този филм. В дневникът му пише и кой му е инструктор. Последните дни е в доста преповдигнато настроение. От друга страна, няколко вестника и блога коментират връзката му с Кейко, която влюбените отричат. Какво да ви кажа?! Явно е щастлив, затрупан с работа и обичан :D Намерих няколко сайта, които своевременно ъпдействат т.нар. НИККИ на ЯмаПи Тук и Тук, а този може да го разгледате, там има за цялата група News

исках и снимка да сложа, но не ми се получи нещо.

Па ти си за цункане тогава :kissx: :kissx: :kissx:

А забелязахте ли дължината на панталончето му и как се подават много открояващи се черни чорапи? :lol2::rofl:

Ей, Легален, златен си. Аз намерих някъде как е правил тоя клип. Някъде май из фейсбука беше. Говори нещо, ама като не разбирам японски (все още) :D

Мрънчо, добре набито око.