Jump to content

Yamashita Tomohisa (Ямашита Томохиса)


sa6eto_

Recommended Posts

Вижте къде се подвизава Ямапи. В китайския филм ReBorn. Изглежда заглавието е замислено от 2016г., но чак сега се появява трейлър. Някъде пише, че трябва да е излязъл 2017г. Снимките са правени в  Shanghai, Hong Kong, Kuala Lampur (Malaysia), London... 
Инфо

Off Topic

tumblr_p6z4ahk7BU1sez8fvo3_r1_540.jpg

Code blue

827834346911b2b4d6f35e992ee5cb45.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едвам я намерих темата... ;)

Ямапи се подвизава от известно време в Испания... учи език... и се забавлява мултинационално, което ме навежда на мисълта, че снима нещо ... някой ако знае да спомене ...

Лек бонус за компенсация на въпросчето... клипа на последната му песен:

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ukio написа:

Аз започнах дорамата, към която е тази песен. Много е добра, макар мен парчето да не ме впечатлява.

 

Чудно... бях забравила, че ми е в плановете  .. те не са много сериите... що само си я започнала ... а ти се услушвай по основния въпрос... какво снима ?

Интересното е, че не знаех, че клипа е от сериала In hand... а и кат не е с "резервната" ръка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така. В начало не се разрових, но се оказа че Пи наистина е отишъл

с цел в Испания. Ще снима европейско-японски проект за онлайн канала Hulu. The Head е заглавието. Само той ще е японец. Всички останали ще са европейци. Поне ролята му да е главна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.08.2019 г. at 21:11, ukio написа:

Така. В начало не се разрових, но се оказа че Пи наистина е отишъл

с цел в Испания. Ще снима европейско-японски проект за онлайн канала Hulu. The Head е заглавието. Само той ще е японец. Всички останали ще са европейци. Поне ролята му да е главна!

 

 

Хвана ми окото края на статията... интервю с Анжелина на английски... къде как. какво и защо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала японско от доста отдавна.

Но преди съм гледала някои неща и сега ми стана интересно актьорите, които знам от тогава, какво ли става с тях.

За него ми излезе, съпортвайте night cold, е явно това е негова песен, която е излязла наскоро или ще излиза наскоро.

Клипа обаче в ютуб дали е правилния, защото в туитър попадам на сцени, които сякаш не видях в него....

Off Topic

 

 

 

山下智久 『Nights Cold』

 

А може това да не е оригиналия клип всъщност, защото сякаш горе на туита пише, че на 15 юли трябва да излезе.

Ще видим утре...

 

И едно участие:

山下智久『Nights Cold』CDTVライブ!ライブ!

 

В туитър с по-добро качество...

Off Topic

 

 

 

Не знаех, че пее. Гледала съм го само в сериали, един май с една монахиня беше си спомням.

Но пее хубаво... Ще следя вече по-изкъсо какво става с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, Той беше монах, ако говорим за тази дорама ТУК. И да, пее заедно с Каменаши Казуя който също е и актьор, съставляват дуета KAT-TUN. Но и аз не съм чак толкова запозната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, този сериал не съм го гледала. Иначе първо годината му гледам, 2015, пък аз тогава вече бях спряла от година някъде да гледам азиатско и като почнах през 2018 отново, не съм гледала нищо японско /предимно на китайско карам сега/. Но то по-важното е, че аз тотално съм объркала актьора и в тоя сериал с монахинята играе всъщност Каменаши Казуя, а Ямашита съм го гледала само в ученически роли. В единият играят двамата даже... Това, че са дует не го знаех, човек винаги има какво да научи. Но май трябва да погледна и на двамата и новите им продукции, примерно на Ямашита като голям човек, а не само на ученик...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в Youtube е само превю към новата песен.

Иначе Ямапи и Каменаши са членове на две отделни групи (  Ямапи беше в NEWS, а Каменаши в  KAT-TUN). Ta двамата освен  общо сериалче, имат и няколко песни. Последната излезе докато бяхме под карантина, даже май и албум на Ямапи трябваше да излезе, но го отложиха(нещо такова четох покрай песента )

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямапи и Каменаши в какво са се забъркали... В Япония как стоят нещата? Дали ще им се размине?

Стискам палци, Каменаши не го знам толкова, но Ямапи да и не ми се иска това да провали кариерите им.

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя пък една кариера. В момента двамата само се лигавят, бих казала. Нищо сериозно не правят. 

Спокойно! Те вече не са Джонита, че да ги гонят, както направиха миналия месец с Тего.

 

П. П.Каме и Ямапи винаги са вървяли в комплект - още от времето на култовата им съвместна дорама Продуцирането на Нобута. Искам нещата пак да се обърнат в тази посока за тях. Дано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дано се вземат сега малко в ръце тогава...

 

Един въпрос. Все виждам Джонита, Джонита, Джонита.

Само аз ли не знам какво значи това... Срам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда двамата все още са под шапката на компанията, макар да напуснаха групите си (Джонита им казваме заради компанията, в която са израснали - там е пълно с много таланти и всички така ги знаят, по името на създателя Джони Китагава, лека му пръст).

Вчера излезе решението за  наказанията на Ямапи и Каме. Първият няма да има участия за известно време. Вторият е само с предупреждение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tomohisa Yamashita е избран за главната мъжка роля в драматичния сериал „Drops of God“. Сериала ще бъде копродукция между Япония, САЩ и Франция като многоезичен проект между американските компании Legendary Television и Dynamic Television, френската компания France Television и Hulu Japan. Ще се разпространява също и по Hulu. Планирано е да се излъчи през 2022 г. Сериала е базиран по манга поредицата „Kami no Shizuku“ написана от Yuko и Shin Kibayashi и илюстрирана от Shu Okimoto (публикувана от 18 ноември 2004 г. до 12 юни 2014 г. в списание за манга Morning. Общо 44 тома са публикувани, а общият тираж на поредицата е надхвърлил 15 милиона копия. През 2009 г. тя е превърната в телевизионна драма с участието на Kazuya Kamenashi). Но в тази нова версия ще се замени главният герой в мангата, който е японец, с френски женски характер.

Снимките на „Drops of God“ ще започнат във Франция и също така ще се проведат в Италия и Япония, а френската актриса Fleur Geffrier ще изиграе главната героиня Kamille.

Резюме на сюжета от AsianWiki: Alexandre Leger е основател на световноизвестен пътеводител за червено вино и авторитет в областта на виното. Умира в дома си в Токио, Япония. Той има едно дете, Kamille (Fleur Geffrier), но след като Alexandre Leger се развежда, когато Kamille е на 9 години, той не е виждалл дъщеря си.

Kamille чува за смъртта на баща си и отива в Токио. Там тя чака да чуе за завещанието на баща си. В завещанието си той постановява, че ако Kamille иска да наследи огромната му колекция от вино, тя трябва да се състезава срещу Issei Toomine (Tomohisa Yamashita)в състезание за дегустация на вино. Issei Toomine е винен критик и бивш ученик на Alexandre Leger. Ако тя спечели в състезанието за дегустация на вино срещу него, Kamille ще наследи изключително търсената колекция от вина на баща си.

 

По-подробно за мангата Kami no Shizuku /Drops of God/ :click:

E9-AJls-UUAQz-n6.jpg

 

Off Topic

 

Fleur Geffrier

2270871.jpg

 

Харесва ми като идея.

В оригинала главните герои са двама мъже, които явно са врагове, а в последствие може и да се сприятеляват, кой знае.

Но тук, след като единият главен герой е заменен от жена, може пък да се завъди любов между тях. Ще видим.

Харесвам такива истории, първо с омраза /или поне предполагам, че ще я има в началото/, пък после любов.

Абе, ще видим. Най-вече харесвам Ямапи, отдавна не съм го гледала, пък и ми е интересно да го видя как ще играе с колежка чужденка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...