Jump to content

Yamashita Tomohisa (Ямашита Томохиса)


sa6eto_

Recommended Posts

Интервю с Ямашита Томохиса.

Включва и две изпълнение на NewS, песните "Sayaendou" и "Hoshi wo Mezashite"

Продължителност: 32 мин

Субтитри: Български, вградени

 

ЦЪК

 

 

Ето и едно клипче и от мен. Въпреки, че е от преди 3 години и се вижда за кратко, гледайте някъде към средата на третата минута. И в началото ще ви е интересно, рождения му ден на един от концертите им през 2007.

 

ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една снимка от Code Blue. Драмата е с рейтинг около 18%.... Нормално, Пи изглежда доста добре... :naughty:

15% при японците се равнява на около 30% при корейците, така че 18% е много добър рейтинг. Аз вече гледах първите 3 епизода от новия сезон и мога да кажа, че не само успяват да потдържат темпото, но и дори е още по-интересен. Ямапи има много голяма промяна в сравнение в първия сезон. Сега е по-човечен, по-открит и е наистина голяма удоволствие да се гледа, не само той, но и всички герои в сериала. С нетърпение очаквам следващите епизоди. Жалко, че правят само по 11 серийки, със сигурност няма да ми достатъчнo.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е мястото и аз да се включа като фен Smile Голям симпатяга. Изключително ме впечатли с ролята си на Акира в Nobuta wo produce, голяма роля прави там. От тогава следя къде какво излиза с него. Като оставим настрана начина по който изглежда (изключително добре изглежда flower ) не може да му се отрече актьорския талант, че и музикалния Smile Незнам защо но като се поинтересувах малко повече от личността му, се оказа че още повече ми стана снимпатичен, оказва се че е някакво разсеяно и недодялано момченце, сладур. Много добре го разбирам от тази гледна точка bounce

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Това творение горе официално са го включили и в книгата на Гинес. Четох в дневника му, че е много горд и се радва и нещо от тоя род...

А и чакам новия му филм да излезе, ама едва ли ще е скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашият любимец се е снимал в няколко реклами; снима Код Синьо 2(мисля, че е почти приключил), в момента е на концерт и освен това снима нов филм, който е по мангата Ashita no Joe. Учи бойни изкуства заради този филм. В дневникът му пише и кой му е инструктор. Последните дни е в доста преповдигнато настроение. От друга страна, няколко вестника и блога коментират връзката му с Кейко, която влюбените отричат. Какво да ви кажа?! Явно е щастлив, затрупан с работа и обичан :D Намерих няколко сайта, които своевременно ъпдействат т.нар. НИККИ на ЯмаПи Тук и Тук, а този може да го разгледате, там има за цялата група News

исках и снимка да сложа, но не ми се получи нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам темата ви малко замряла... ама попаднах на тази нова рекламка викам я да ви я пусна за разбуждане ;)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Легален, златен си. Аз намерих някъде как е правил тоя клип. Някъде май из фейсбука беше. Говори нещо, ама като не разбирам японски (все още) :D

Мрънчо, добре набито око.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това момче расте много, много чаровно и няма да ми омръзне да го гледам. Обаче песничката му ми напомня на Иглесиас, а това "уан ин ъ миРион" е направо убийствено ... Да не говорим за странната концепция на клипа и дезориентирания поглед на момичето. Прекалено много неазитски лица има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, страшен е. Тоя клип го чакам от одавна и най-накрая е тук. Както винаги Ямапи не ни разочарова. Убийствена песен със страхотен ритъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, песента е не лоша, Пи е доста сладък, но клипа не ми харесва...Много недоизмислен е, мацките не струват, а нашето момче през цялото време изглежда сякаш му е скучно. Но песента ми се заби вече в главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...