Jump to content

Yamashita Tomohisa (Ямашита Томохиса)


sa6eto_

Recommended Posts

Не може така, никой да не отбележи днешния рожденик. Жив и здрав да е Ямапи!

Голяма моя слабост. Може и да не е най-великия певец и актьор, но харизмата я притежава и неизбежно влиза под кожата.

 

701927.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че го пропуснахме тук. Да е жив и здрав и да обмисля нови и интересни прояви!

Последните му неща изобщо не ме грабват. От края на миналата година - нелепото му участие в Монстърс и сегашната му музикална тенденция, която също не мога да проумея. Искам си стария Шуджи-кун!

Ганбаре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен - юли и септември. :kissy:

 

 

Ще съм ви много, много благодарна ако предоставите линк за гледане / сваляне на цялото A Nude - Yamashita Tomohisa Live Tour 2013

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за песента! Ямапи ми е любимият японски актьор и певец/ дебна го, като децата, ама си е сладур и няма как/ :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20 април започна новото предаване на YamaPi - "Otona no KISS English" и се снима в неговия апартамент

Tой  трябва да изпълнява различни задачи всяка седмица.
 
 Епизод 1 може да гледате тук
 
И още една новина около YamaPi- филмът Close Range Love, с участието на YamaPi и Nana Komatsu ще излезе на 11 октомври 2014 г. 
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една адаптация, с каквито японското кино се наводни напоследък. По-интересното тук е участието на Нана Комацу, която тази година дебютира във филма на големия Тецуя Накашима, The World of Kanako.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е напомнял за Камура Такуя. Мисля че ролята му на измамника Корусаги беше неговата роля. Не е кой знае какъв певец или просто не е моя тип певец, за това не мога да бъда сигурна, но съм на мнение, че е добър актьор и ако започне да се вкарва в малко повече предизвикателства определено ще съумее да покаже, че е способен на много повече от това да бъде красиво лице, седящо върху екрана. Мисля че е много талантлив и изключително чудат като личност, поне от това, което показва, но му трябва нещо наистина различно, с което да се докаже истински. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Sakanaction ще пеят песента (Hasu no Hana) към новия филм на Ямапи - Kinkyori Renai, който ще бъде продължен в дорама на 19 юли - Kinkyori Renai ~Season Zero.

586734843ef47345.JPG

4a61ae95c877e46c.jpg

Сега разбирам, защо този филм е на първо място в бокс-офис класацията на Япония. Американското кино най-сетне успя да се задържи на челни места тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ново като събитие, но го разбрах вчера. 

 

Докато Южна Корея се възмущава на И Бьонг Хон и мръсотийките, които си говори с разни повлекани, това тука наистина ме разсмя. 

 

Момчето отишло на спа и си поискало ...ъъъ...сексуален масаж :D , след което го изгонили и му забранили да посещава който и да било филиал на веригата. http://japanentnews.blogspot.ch/2014/05/tomohisa-yamashita-banned-from.html title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

 

Тази случка ми напомни един епизод от Сексът и града, където Саманта, след слухове на редовни посетителки, си поиска сексуално обслужване от масажиста и я изгониха. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано е. Филмът тръгна по кината в Япония на 11 октомври, а на DVD&Blu-ray продукциите излизат пет или шест месеца след премиерата. Евентуално ще се появи март/ април.
Иначе на 29 октомври в Япония излезе DVD-то на сериала, който излъчиха миналото лято, в който главната роля бе поверена на Аран Абе.

Ето официалният сайт на филма. Можеш да следиш там за точната дата. Винаги ги изписват.

bc1eabb1bc0660eb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди броени дни излезе Kinkyori Renai и вече е събнат на английски.

Ямапи ми се стори прекалено различен - прекалено спокоен и сериозен. Май напоследък все такива образи му де падат. Трябва да разнообрази! Актьорите бяха готини, но филмът не предлага почти нищо ново в жанра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим Ямапи в Terra Formars на Миике догодина. Това е неговият герой - Джин Муто:

8327d83e0de21559.jpg

Днес се появи тийзър на филма, който пичти нищо не издава. Може да се види само космическата връзка, но никакви индикации за самите персонажи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, но попадайки на първи епизод, излязъл на 12 октомври, заради него и мацката от "Rich Man, Poor Woman" -Ishihara Satomi. го изгледах. В ролята на будистки монах, но му се наложи да охлажда разголен страстите под един водопад. :28558:

Тема не видях, затова с руски субтитри цък.

Рускините се жалваха от лошия и бавен превод на английски, по повод запитванията за епизод 2, излизащ днес.

 

wYDK8gq6HYc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...