Jump to content

Yamashita Tomohisa (Ямашита Томохиса)


sa6eto_

Recommended Posts

c1cb35e9ad86c131.jpg

Link

Ямапи ще се появи като герой в анимето Toriko. Песента му LOVE CHASE ще стане ендинг на същата лента. Епизодът, в който той ще има озвучаваща роля ще бъде излъчен на 24 юни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сравня това, което пуснаха наскоро колегите му от NEWS, ще кажа: добре че Ямапи напусна. Много съм доволна от последното му видео. И аз не преставам да си го пускам. Навява ми някаква носталгия, не мога да обясня поради каква причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През октомври ще може да видим Ямапи на малкия екран.

Той ще участва заедно с Katori Shingo в дорамата на телевизия TBS - Monsters.

Ямапи ще бъде в ролята на Saionji Kosuke, начинаещ детектив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ганбаримасва сериозно. Само полицай не беше играл до този момент. Иска ми се отново да му дадат някоя нетипична, странна роля като в Нобута. Акира е неговият герой.

Ето още какво очакваме от него

 

 

Лицето на Ямапи е коренна противоположност на концепцията, заложена в клипа. Изглежда прекалено детско. Но желанието му да се разграничи от предходните си изяви е похвално и мисля, че ще се получи хубаво завършено видео.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , и аз съм фенка на Ямапи, но напоследък ми се загуби от погледа и след концерта му от миналата година и новата му песен от тази година и някои други реклами , нищо не знам за него и исках да ви попитам какво става напоследък с него :rolleyes: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли нещо за този филм: Honto ni Atta Kowai Hanashi: Akai Tsume ?

 

На 18 август Fuji TV ще излъчи Honto ni Atta Kowai Hanashi(True Horror Stories ).

Всяка една част(те ще бъдат 5), от този спешъл, представя отделна история.

Ямапи ще участва в петата част, която ще се казва Akai Tsume.

В тази част ще участват още Honda Tsubasa и Horiuchi Keiko.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Pammy, видях, че питаш за Honto ni Atta Kowai Hanashi и потърсих малко информация.

Можеш да видиш в тези сайтове, какво пише!

 

click-me.gif

 

click-me.gif

 

Дано това ти помогне ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за бързият отговор :lol:

Ужас с Яма Пи, звучи доста интригуващо

п.п. Линковете ми осветлиха по въпроса. Благодаря отново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ето една снимка на Ямапи, която не мога да спра да я гледам вече от 1 час! ;)

bfi1355605610q.jpg

 

А който има Facebook, ако искате може да харесате фен страницата на Ямапи! Има много актуални новини няколко него, както и новия му сериал! :P

Ямапи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=6hySpBx-BmA


Fujitv SP
Ямапи с нова роля в Спешъл за Киндаичи. Само че този път не става дума за Киндаичи Хадиме, а за средновековен детектив със същото име. Kindaichi Kosuke vs Akechi Kogoro - Ямапи срещу Хидеаки Ито. Omoshiroi!
245e6f273789a1e7.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май беше от Stand up!... Въх, сега пак ми се пригледа това сериалче. Участват още Огури Шун, Наримия Хироки и един от Араши" дето все му забравям името. Интригата се заформя около последното каре девственици в даскалото, все едно точно тези тримцата ще останат на сухо :D Имаше някаква сцена във ваната. Дано не бъркам, де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...