Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Prosecutor Princess

Режисьор: Jin Hyuk
Помощник-директор: Park Sun Ho
Сценарист: So Hyun Kyung
Жанр: Романтичен
Епизоди: 16
Излъчване мрежа: SBS
Период на излъчване: 31 март 2010 до 20 май 2010
Време на излъчване: сряда и четвъртък 21:55

УЧАСТВАТ:
Kim So Yeon като Ma Hye Ri
Park Shi Hoo като Seo In Woo
Han Jung Soo като Yoon Se Joon
Choi Song Hyun като Jin Jung Sun
Yoo Gun като Lee Min Suk
Choi Sung Ho като Chae Ji Woon
Lee Eun Hee (이은희) като Lee Jung Im
Lee Seung Hyung като Cha Myung Soo
Kim Sang Ho като Na Joong Suk
Choi Jung Woo като Ma Sang Tae
Yang Hee Kyung като Park Ae Ja
Min Young Won като Lee Yoo Na
Park Jung Ah (ex Jewelry) като Jena Ahn
Sung Byung Sook (성병숙) като Han Mi Ok
Kim Ji Won като Yoon Bin
Baek Seung Hyun

Park Hyung Sik (ZE:A) - епизод 2

Резюме: Ма Хье Ри е жена с отлична памет и способност да се концентрира, което ѝ позволява да взема изпитите си по право с лекота. Въпреки таланта си тя е по-заинтересувана от модата и не обича тежката работа, затова далеч не е идеалният прокурор. При нейните конфликти с по-старши колеги и борбата ѝ с трудни случаи тя постепенно израства и се превръща в блестящ прокурор с чувство за дълг и справедливост.

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Свали с английски субтитри :click:

OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е го изгледал още, брей що няма коментари???

Тогава да обобщя : Доброто винаги побеждава....и любовта възцарява....

 

Изгледах го и този сериал...имаше какво да ми хареса, какво не, какво да остане да помисля после дори.Сюжетът за мен имаше предимство,

най-малкото заради "престъплението", като бекграунд.Политическата и съдебната власт (са ми актуална тема, даже и за корейски сериал)

бяха леко предствени и замесени, но романтиката и тук взе превес.Въпреки това, добри попадения като замисъл, дискусии на някои теми

(дали има смисъл от делата, често се питах аз) и сцени не липсваха.

Героите, също бяха интересни, и то не само главните.Голямо разнообразие от характери на втора линия – супер интересните майка и татко

на Ма Хе-ри, видях и по-различни семейни и колегиални отношения (работливи прокурори :D ), дори научих малко за разследванията.

За основните персонажи имам лични критики, но това не е толкова минус на сериала, образите бяха наситени, но за мен си останаха

недоразвити от сценаристите.Или просто ги претупаха малко към края...

Прокурорката Хе-ри пръскаше чар, не мога да не го призная.Беше сладка по-свой си начин и като принцеса, и като прокурор.

Образът на адски приказлива жена със сериозна професия и повърхностен характер, изигран от тази актриса, след онази мълчалива и изстрадана роля

в IRIS, не е за изпускане.

Успя да ме накара да я харесвам, да я упреквам, че се държеше като лигла и като тъпичка леля понякога, на моменти ми преиграваше, но беше забавна

и нескучна.Като цяло положителен герой, който можеше да развият и още..но драмата свърши.

Адвокатчето ми хареса почти във всяка сцена.В началото беше толкова див, весел и добричък, че беше ясно, че толкова готин образ мъж и в

корейски сериал няма...факт :D .

Добре играееше и пресъздаваше и силните и слабите чувства в образа си.Може би малко ми бяха целувките му ;) , защото моменти на близост

(и ярост) имаше бол, а все пак не играеха дечица, но...да не се оплаквам.

За модата в сериала съм длъжна също да кажа 5 думи :rolleyes: , все пак “принцесата” можеше да си позволи много, относно маркови дрехи и аксесоари

и да внесе доста стил.

Но не ми хареса много, единствено се кефих, че госпоицата като мацка, не зачиташе официалния дрес код на работа и се носеше на моменти смешно,

но пък избора на стилистите за тоалети и обувки почти винаги ме изкарваше на полуда - те са виновни :D .След яката реклама на едни от най-грозните

обувки на Джими Чу първите епизоди, от саката и линията на Шанел за пролетния сезон, направо ми втръсна.То не бяха къдрички, мини полички,

розовичко и фльонги..чак свят да ти се завие...виж “токовете” бяха на ниво, дори Кaри Брадшоу, можеше да завиди на Ма Хе-ри за някои секси токчета.

Но имаше и добри попадения...все пак я "преобличаха” и по-два пъти в сцена...

 

fashionx.jpg

 

За разлика от нея, адвокатчето-писателче Со, беше ръчна бомба.Костюмите му седяха чудесно, то това тяло..позволява, а секси ретро вида

на писател ме караше да експоадирам от кеф. (тъй де..за моя радост и ужас на фенките му, не го събличаха, а супер го обличаха).

По принцип ми харесва ежедневния фит на Park Shi Hoo и тук той не измени на него...

 

fashion1jpg.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се интересен и ще започна да го гледам в скоро време.

Не видях обаче линкове за смъкване, та реших да сложа.

епизодите от тук: :click: ; анг. субтитри от тук: :click: ; онлайн ето тук: :click:

 

 

*Към 5 юни 2010/ 15:10 часа съм изгедала само 4 епизода, но мисля, че драмата ее невероятна.

Страхотна комедия и превъплащения на главните герои. Адвокатчето вече ми е любимец и ако любовта му не е споделена,

ще съм ужасно възмутена. Та той е принца от белия кон - мечта за всяка жена.

Най-вече ме впечатли неговата мотивация и страхотна усмивка (на моменти малко изкуствена).

За прокурорката съм безмълвна - страхотно й приляга ролята на бездушна принцеска.

Не разбирам от брандове и т.н., но най-много й се кефя на обувките. Искам и аз да си имам гардероб с обувки като нейния <_<

Менторът й също не е за изпускане - страхотна физика и страшно добре докарва мъченическите физиономии,

но трябва да му забранят да се усмихва по-широко (заприличва ми на мърмот :lol2: ).

Историята пък тепърва ще се заплита. Все още не са ми ясни мотивите на някои от героите и съм в непрекъснато напрежение.

В заключение ще кажа, че сериала е чудесен и с удоволствие ще го гледам и на бг - смел подвиг, заслужаващ адмирации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Туци. ;)

За сериала ще има и български субтитри... може би скоро... / напредък/ :P

А Блеки му е направила добра реклама....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм гледала само първи епизод онлайн и то донякъде, защото качеството беше отвратително.

Беше интересен, имаше си моментите и потенциала да се развие любовен триъгълник. Определено ще му отделя време, а и искам да видя Kim So Yeon в по-различна светлина от IRIS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизодите, коiто съм изгледала до сега ме грабнаха! На мен лично ми харесва как не бързат да разкрият каква му е работата на адвоката, а не както на доста места с две ретроспекции още в първите три епизода и ти става ясно. А иначе малолетните младежи 3-4 епизод не са ли от Ze:A? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре ми дойде сериалчето! Разбира се Park Shi Hoo много ми радваше окото, ама откъде ги взимат такива красиви, тез корейци ще ме разведат значи хахах! За дрешките на принцесат какво да кажа в началото беше много зле, после обаче взеха да я обличат много хубаво, и аз искам такива дрешки и аксесоари ама няма. Иначе горещо го препоръчвам - ненатоварващо и за убиване на времето в летните жеги си е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесааа..беше перфектен.Стила на главната героиня много ми допадна.Харесах и с кой се събра на края.. :lol: Адвокатчето --- много му се кефех през цялото време.Беше перфектен.Стила му,играта,усмивката..аууу :lol: Въобще сериала е ведър,сладък,но не прекалено захаросан..и всички герои са чаровни.Въобще не мисля,че някой ще съжалява,ако го гледа :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен беше и главната актриса направо (ловли), толкова много съм се забавлявал докато го гледах!

Хареса ми по какъв начин се превърна от една личност, в друга, придоби различна визия, мисли, чувства :)

Разбра как се върши работата и най-вече срещна истинската любов... :):rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериалът ,особено началото ,впоследствие (след 5 епизод) влезе в руслото на посредствеността и предвидимостта.Образът на прокурорката принцеса беше едно замотано кълбо от комплекси,

което беше разсечено за да може да се навие Правилно(един вид сблъска се с реалността и се адаптира)

.Актиьорите на моменти не се справяха добре с ролите си(изключвам прокурорът които харесваше ,той се справи страхотно със своят персонаж )

 

 

п.с Останах впечатление( ,че тази работа е скучна(прокурорската) .Бюрокращината убива всичко красиво :lol: ,съсипаха девойката и я направиха една като тях(а каква фурия беше...) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва сериала, макар и да съм още на 5 епизод, но давам линк за още едно място от където може да се изтегли - :click: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е стахотно за разпускане. Няма много драма и сълзи и на места беше доста смешно. Държи зрителя в напрежение и те кара да си задаваш въпроса - Какво толкова иска Seo In Woo от Ma Hye Ri? Докато стигнеш последните епизоди- развръзката и видиш цялата картинка :) Много готина любовна история и сериал със щастлив финал :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 12 епизод е много интересно да видим какво ще се случи до финала много хубаво сериалче от начало доста ме разсмиваше,но последните епизоди стана доста сериозно.Как издържа Хье Ри в по-голямата част от времето да ходи на високи токове възхитена съм от нея с нетърпение чакам да стане Събота и да изгледам още епизодчета! :blink: Заобичах я тази драма от първия епизод! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и 14-ти епизод и едвам се възпирам да не пусна 15 и 16 в youtube.

Целия актьорски състав е подбран великолепно!

Главната е уникална, с каква лекота играе само... страхотна актриса за страхотен персонаж.

За главния няма какво да коментираме, голям е сладур и ролята сякаш е направена за него.

Джени е много красива, а прокурора Юн може да го сложим на корицата на женски Playboy :P

Малката Юн Бин ще стане умопомрачителна красавица някой ден :)

 

За първи път виждам корейски сериал в който всички актьори са красиви.

 

Самият сюжет е много лек, през цялото време усмивката не е слизала от устата ми, но съвсем не е празноглав.

Няма ги онези разговор тип квичене и молене от някой мургав кореец с мазна коса и на петна.

Както и досадните аджуми ...

Много ми харесва :)

Благодаря за превода!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм до 14 епизод.Много ми харесва!! За 2-3 дни го изгледах,наистина актьорите са страшно добри,а адвоката -страхотен е !!! Обожавам го :inlove: Толкова е добър актьор и страшно красив !!! :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за превода! Отдавна не бях гледала толкова добър сериал, един от малкото които не съм превъртала. Ма Хе Ри и адвокатчето са големи образи.

Препоръчвам горещо на всеки който не го е гледал още :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче си го бях заплюла да го почна веднага, след като свърши превода. И го почнах. Току що изгледах първата серия и нахлух в темата като на пожар. Отдавна първа серия на корейски сериал не ме беше зареждала с такава голяма усмивка и страхотно настроение. Засега толкова, щото нямам търпение за другата серия.

Благодарности за превода и буквичките. Много, ама много големи благодарности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и последните две серии и пиша докато усмивката ми е на лицето :D за да препоръчам този сериал на всички.

Дали се преситих от тийн драми напоследък, но този ме грабна от началото и не ме пусна до края? Сюжета е поднесен

доста стегнато, без безкрайните лирични отклонения. С точното количество захар (или поне точното за мен).

Благодаря за превода на chervenpiper и Eastern spirit .

 

За много години на всички :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче!

 

Малко ме дразни адвокатчето защото 12-13 серия малко го кара на мелодрама но каква целувка и удари само на края на 13 епизод че направо се вдъхнових /смятай на какви неща човек обръща внимание/.

Страхотен каст са направили се красиви екземпляри прокорор Ю направо да го изпапаш ,много е сладък а Дженито страхотна корейка - много красива жена.

 

Много Много Много Благодаря за превода страхотно сте се справили !!!:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...