Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Talking Dick

Страна: Тайланд
Език: тайландски
БГ заглавие: Малкият говори
Година на излъчване: 2004
Времетраене: 107 мин.
Жанр: комедия
Режисьор: Kiradej Ketakin
Субтитри: български
:imdb:

Участват: Pagit Jiles, Aonsucha Pongpaiboon

Резюме: "Малкият говори" е история за местен тинейджър,
който подтиква своята приятелка Нинг да правят секс. :i love this:
Мисията се проваля... дори става по-лошо.
"Малкият Берм" започва да говори. Заради неистовото желание,
удържането на "малкият брат" става все по-трудно.
Ситуацията става неконтролируема.
Дали ще успее да надделее над "малкия" и разбере смисъла на любовта...
остава да видим.
Свали филма: :click: , :click:
:essub:
Свали с :subs: : :click:

и тук :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282:Този "малкият" е опасен образ. По-откачен филм трудно може да се намери, но ако съществува, знам, че Nyxe ще го преведе! Понеже имам поглед върху работата по субтитрите, искам да посъветвам всички да изчакат българските буквички. Стегнах корема за морето аз. :28558:

 

П.С. Моля тези, които гледат филма, да не консумират храни и напитки поради риск от задавяне!

Благодаря!

 

Предупредени сте...B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предположих, че ще е забавно, след като прочетох коментарите в другата тема затова и го пуснах. Имах нужда да заредя настроението, че от вчера ми е опак ден.

Нещо се бях сдухала, ама малката паца като почна да приказва, та ме извади от унинието. Тц, тц, тц, .......... к'во самочувствие и хъс за действие. Ма то как да е иначе,

след като 20 години е бил в трета глуха. До сега не бях гледала филм, в който на едно място да се ползват толкова много и различни епитети за мъжко достойнство и секс.

 

Nyxe благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предположих, че ще е забавно, след като прочетох коментарите в другата тема затова и го пуснах. Имах нужда да заредя настроението, че от вчера ми е опак ден.

Нещо се бях сдухала, ама малката паца като почна да приказва, та ме извади от унинието. Тц, тц, тц, .......... к'во самочувствие и хъс за действие. Ма то как да е иначе,

след като 20 години е бил в трета глуха. До сега не бях гледала филм, в който на едно място да се ползват толкова много и различни епитети за мъжко достойнство и секс.

 

Nyxe благодаря за превода.

 

 

Дани, те не използваха :)

Аз бях хахахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани, те не използваха :)

Аз бях хахахахаха

Мммммммм, значи си импровизирала :yes: е ся вече ще почна да те уважавам като преводач, щото почти нямаше повторение,

а това допринесе диалога между ''малкия'' и ''големия'' да е още по-забавен, понеже се чудиш какъв ще е следващия епитет, който ще употруби.

А и минава за образувателен, има какво да научиш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммммммм, значи си импровизирала :yes: е ся вече ще почна да те уважавам като преводач, щото почти нямаше повторение,

а това допринесе диалога между ''малкия'' и ''големия'' да е още по-забавен, понеже се чудиш какъв ще е следващия епитет, който ще употруби.

А и минава за образувателен, има какво да научиш. ;)

 

Досега не си ме уважавала?

 

Тц, тц...

 

Благодаря :):blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първият тайландски филм, който подхванах и се разбих от смях.....:xaxa: NyXe, страхотен превод! Браво! Чудно си се справила. :yes:

Филмчето е меко казано диво, но се посмях доволно. И както papushinka каза и аз стегнах корема. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно съм изненадан от филма, може би защото нямах никакви очаквания. От една страна си е дебилен, малоумен и забавен, но пък от друга е и доста смислен. Не не съм сбъркал думата, смислен казах. :lol: Превода е по-добър от оригинала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер превод на Никси - евала момичето :yes: Но всичко за мен свършва до тук. Хич,ама хич не ми хареса филма. Сорииии,но с нищо не можа да ме грабне. Да не казвам,че най-важното,за което е направен,да разсмива,не успя. Провали се с гръм и трясък. Но все пак ,Никси,мерси че ми го препоръча,поне превода ти беше както казах - много оригинален :) Най-хубавото нещо от цялата тая работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като прочетох името, ми прозвуча вулгарно, но всъщност филмът е една добра комедия. Разсмя ме, пък и този поглед на нещата и самата идея, освен идиотска, ми се видя различна и интересна. :dunno:  Актьорите се справиха много добре, а бяха и сладури всичките, главният много смешен. Преводът е страхотен, понеже съм зле с езиците, рядко се случва да мога да усетя творческия подход, но тук той направо веселяшки си крещи. Много благодаря за удоволствието на целия екип по субтитрите! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, изгледах го. За смях не можеше и дума да става. С нещо ми напомняше на "Последния американски девственик" от 80-те, може би заради някои дебилни персонажи. Превода е страхотен, ноо самия филм ми подейства по-скоро тъжно през повечето време. Само накрая имаше някаква "светлина в тунела". И все пак идеята беше интересна, но някои сцени бяха твърде брутални

Off Topic

само аз ли забелязах, че единия младеж беше изнасилен или не съм разбрала нещо :(. Това по никакъв начин не може да ми бъде смешно. Дори и да го представят като майтап.

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз на клона. Четох резюмето и коментарите и сега се опитвам да го сваля/чакам сийд/. Нямам търпение да видя що за чудо е това. А после ще си допиша коментара с впечатленията. Звучи много интересно, и ми напомня на едни други филми с подобна тема.

ПС: за жалост нито има сиййд, нито превод. Не мога да го гледам, но ще чакам да го сподели някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.08.2018 г. at 14:42, aria написа:

Хайде и аз на клона. Четох резюмето и коментарите и сега се опитвам да го сваля/чакам сийд/. Нямам търпение да видя що за чудо е това. А после ще си допиша коментара с впечатленията. Звучи много интересно, и ми напомня на едни други филми с подобна тема.

ПС: за жалост нито има сиййд, нито превод. Не мога да го гледам, но ще чакам да го сподели някой.

 

Как да няма превод, това е любимият филм на Никс. :D

Като няма сийд, виж в алтернативните сайтове като рутракер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.11.2020 г. at 22:39, gabi9003 написа:

Здравейте, този от къде мога да го изтегля, за да го гледам. Благодаря предварително.

Габи, има два линка дадени. Не знам доколко ще има сийд. Мисля, че го има и в авистаз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, NyXe написа:

Габи, има два линка дадени. Не знам доколко ще има сийд. Мисля, че го има и в авистаз.

Да няма сийд. Ще пробвам в Авистаз, Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...