Jump to content

Oguri Shun (Огури Шун)


daneto

Recommended Posts

Otanjoubi omedetou!

Честита кръгла годишнина!

“Theater and acting classes were difficult, but I was driven to succeed. Now, acting is everything to me. I can’t imagine doing anything else”

Oguri Shun

14f8d8c8ff59ac46.jpg

След като актьорската професия е всичко за него, да му пожелаем бъдещи проекти и сериозни участия! Ганбаре!

Имахме голям късмет, че по време на нашето пребиваване в Япония беше започнала рекламната кампания на Space brothers. Филмът вече излезе по тракерите. Дано и преводачите да побързат!

 

П.П. Честит рожден ден и на още две празнуващи момчета - Шота Мацушима и Казума Кавахара! Да са живи и здрави!П.П.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огурито пак ще се изявява като режисьор. Заедно със сценариста на TOKYO Dogs ще режисират интригуващото заглавие “Kyukyoku!! Hentai Kamen“, което се явява адаптация на любима огурина манга от 90-те. Историята е за гимназист, който щом завре лице в дамски гащички се трансформира в суперхироу. Надявам се да е яка пародия на де що героично има.

За главния бил привлечен Сузуки Рьохей, защото според Огури, цитирам:

"Не можех да се сетя за никой друг, който да е способен да изиграе "Маскирания извратеняк".

600full-ryohei-suzuki.jpg

 

В името на важната роля, младежът бъхтил цяла година във фитнес залата, за да се получи това:

 

 

2013213_hk1.jpeg

 

 

Мярнах и името на Дайто Шунсуке, което за мен винаги си е плюс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затворих си очите да не гледам, как съсипват свята за мен тема. Няма такова нещо като хентай райдър. Двете думи се изключват взаимно.

Де да беше само Дайто. Привлекли са една камара известни артисти. Кой знае как са ги вербували за подобно нещо?! Иначе Рьохей се е съгласил. Нали са си дружки с Шун, а той се явява сценарист тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали всяко действие си има противодействие, логично е и на райдърите да не им се размине. Японците имат дарбата да се самоиронизират по един адски забавен (за мен) начин. Дано не се отплеснат и не излезе някоя прекалена простотия. Като изгледах трейлъра в един момент се сетих за Борат, но се надявам приликите да свършат до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самоиронизират се, но понякога много трагично. Щом са стигнали дотам, че да филмират подобен сюжет, значи го закъсват откъм идеи.

Умът ми не го побира! Че то това противоречи на законите на райдърската физика. Райдър без облекло, как ще се бие с чудовищата? Няма трансформация, няма сила. Ако на Шун му се играе в подобна роля, можеха спокойно да му измислят персонаж и да го включат към Wizard.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, очаквах, че рано или късно ще екранизират и тази манга, но това, което не очаквах е, че Шун-чо ще се заеме с нея! Укио-чан, спокойно :lol: Не всичко дето е Камен е Райдър XD. В смисъл, това дори не е толкова голяма пародия на райдърите като райдъри, а по-скоро на камен частта + пародия на японския wrestling, защото маските, а и самите специални умения на нашия изглеждат като заети от там. Нашият си е нормален човек, който по един нелеп и забавен начин се превръща в герой, спасявайки една девойка в беда, в която в последствие се влюбва.. Той е джудист ли беше, каратист ли беше.. и заради това не му трябва да е суперхюмън или "Хеншин!", че да се бие..а това, че няма костюм (а се мъкне само с underwear и дамски чорапи) се дължи на майка му, която е особено крейзи персонаж, хахах! Освен това, няма чудовища, а това срещу което се изправя са разни престъпници и такива, които си го заслужават. В интерес на истината, винаги съм си мислела, че това е мъжкият вариант на онази еротична манга на Го Нагай с името Кекко Камен.. т.е. дори си мислех, че е от него, но се оказа, че авторът е друг XD. А според мен мангата е още една от поредицата "избиване на комплексите на японците",.. че са си перверзници и какво ли още не, не е изненада за никого, предполагам, хахах.

 

Така или иначе, аз ще го видя това чудо като излезне, очаквам да е забавно, ако не друго + девойката от Форзе си е достатъчен стимул за мен. Освен това, ще ми е интересно да видя как точно ще претвори сценария Шун, щом като му е една от любимите манги..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях Юки и това още повече ме срази. Та тя беше най-запалената фенка на Форзе!

Успокоих се! Знаех си, че има уловка някъде. Почти ме нави да го погледна вече, само за да се убедя, че не е истински. Хаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един слух броди от няколко дни в нета. Той е свързан с Шун, Сатоши Цумабуки и Шо Сакурай и участието им в евентуална екранизация на мангата Lupin III.

Все още нищо не е потвърдено. Остава ни само да чакаме и да се надяваме, че ще видим тези тримата в хубава продукция, режисирана от подобаващо име.

http://aramatheydidnt.livejournal.com/4898798.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно кратко интервю с Шун ни показва, какво му е дало киното от ранно детство и как му е помогнало в живота .

"Boy called H" е новият му филм, който ни връща във времето на Втората световна война.

http://psycho-drama.com/index.php/casting-news/655-shun-oguri-oricon-interview

ca90ae819ea4066f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шун, много ама много го обичам, чак ми е залипсвал напоследък. Съразмерно на обичта ми е и адът ми към него за подбора му на роли - от един момент като се вкара в калъпа на героя ръб (вярно любимия ми ръб) и не излиза от него. А може повече.! Учи от гокусен и Ханазава Руи са много показателни за възможностите му , а на вместо това все ръбчо под една или друга форма - да отива му, но има потенциал да е все различен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха първи снимки с извънземния каст на Lupin III. Да видим, какво са ни подготвили Рюхей Китамура в комбинация със сценариста на Гаргите.

b1d5396b8a9fa802.jpg

Нов стейдж за Шун - Полет на кукувиче гнездо.

3e89ba28d04f8115.jpg

Yamanote line platform, Shibuya station.

e60db402ecafdd22.jpg

С Лили Франки и Тацуя Фудживара

f4534dc702f87bd7.jpg

Border- голяма картинка са с Аоки Мунетака. Очаквам полезно сътрудничество между двамата.

fd4599a40fd33330.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lupin the 3rd - първи тийзър! Рюхей Китамура събира на едно място Шун Огури, Го Аяно, Тецуджи Тамаяма, Мейса Куроки и Асано Таданобур Джери Ян и Kim Jun (BOF). Епично!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето че и Шун ще има възможност да изиграе Ода Нобунага. Предлага му го участието във филмовата версия на магата Nobunaga Concerto. Лентата излиза през октомври, а този юли ще тръгне и аниме адаптация.

37413598b020f1ba.jpg

Леле, какъв е нинджа в новата реклама на Пепси!

d65c1f080ce98bbe.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен Шун определено не ме кефи като "романтичен герой", но като герой-чешит винаги е на висота, като в Rich man, poor woman и най-вече Border! Rie каза първа, че това е най-добрата му роля дотук и аз съм напълно съгласна. Много повече му отива да играе резервиран в контактите си с околните интроверт, отколкото "душичка" или "всеобщ лидер"... В Border е просто БИЖУ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми актьори. От онези, които като ги видиш в каста на даден проект и си сигурен, че ще го гледаш. Много харизматичен. Много талантлив. Вдъхва живот на всеки свой образ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви романтични герои за Шун! И аз съм на същото мнение. Продължавайте да ме радвате с коментарите си в дорамата! Всички, които са я започнали, са изключително доволни от развитието й.

Ще се измъча този сезон. Прекалено много силни продукции излязоха и не знам, дали ще издържа първо да свършат и после да ги гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:excl:   Шун и съпугата му Ямада Ю  очакват първото си дете. 

 

Според съобщението, направено от агенция Ямада е в шестия месец от бременността, и се очаква да роди през септември.

 

Честито!  :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...