Jump to content

Oguri Shun (Огури Шун)


daneto

Recommended Posts

astro.jpg

 

Известната манга на Кояма Чуя “Uchuu Kyoudai” ще бъде адаптирана за киноекранизация, в която основно участие ще вземат актьорите Огури Шун и Окада Масаки. Двамата ще играят братята Мута и Хибито, които още като малки си обещават да станат астронавти и да пътуват в космоса. По-големият брат обаче забравя за тази клетва и става инженер, докато малкият упорито следва мечтата си. Един ден Мута губи работата си, но едно кратко съобщение от Хибито връща с пълна сила мотивацията му да спази обещанието си.

Очаква се филмът да излезе по кината през пролетта на 2012.

Източник: tokyograph

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От края на март Шун е започнал снимки по нов филмов проект, наречен Kitsutsuki to Ame. Режисьорът Шуичи Окита е привлякъл и Коджи Якушо в актьорския състав.

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора искам да попитам някой случайно гледал ли е театралните му постановки и специално за "Titus Andronikus", ако някой я е гледал някъде или я има нека ми я метне моля виии... от 4 месеца се мъча да я намеря и не мога ...ровя ли, ровя и нищо...HEEELPP*

Трябва да се гледа просто е унищожителен там:

 

pdvd490be5.jpg

pdvd422dp4.jpg

 

pdvd463ka4.jpg

pdvd432um9.jpg

pdvd388uj8.jpg

pdvd197uf9.jpg

pdvd064jm9.jpg

 

 

Нека ако някой успее да го издири да ми пише на лично ...Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прилагам ленковете за Титус, ако някой друг изяви желание да го гледа.

Линк

Лятото Шун представи историческата постановка Dokurojo no Shinichijin aka Seven Souls in the Skull Castle

73bbc2899dd2998a.jpg

 

c2e0d74dd0e5988e.jpg

d5482b41d73b0342.jpg

0c755b3525c79df8.jpg

4a9c8b888ed04511.jpg

 

И космическия филм, в който участва заедно с Окада Масаки

c3df94c32e2d668e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi Omedetou, Oguri-san!

 

Днес Шун навършва 29-ет години. Да е жив, здрав и все така да ни радва на екран.

Очакваме през новата 2012 г. Space Brothers с него и Масаки Окада, както и The Woodsman and the Rain, в който Шун ще си партнира с Кенго Кора.

 

http://www.youtube.com/watch?v=xjo150eFrdo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омедето!

Тъкмо започнах да гледам Arakawa under bridge.

В промо епизода Шун обясняваше, как след като прочел сценария, се обадил на Ямада Такаюки и му го изпратил с надеждата и той да се включи в тази странна, щура и необяснима комедия. Естествено, Ямада се е съгласил, въпреки че в началото е харесал ролята на самия Шун. Така двамата се появяват маскирани до неузнаваемост на екрана. Единият като каппа, а другият като звезда.

Чакам с нескрит интерес и двата нови филма на Шун. Тая известни надежди, че някоя добра душа ще сподели и ДВД-то на летния му спектакъл като излезе.

Рекламата се е получила много добре. Разчупва образа му от последните 1-2 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи кадри от Uchuu Kyoudai(“Space Brothers”), където Огури си партнира с Окада Масаки.

Филмът се очаква да излезе в Япония на 5 май 2012 г.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9wacA4fZdOs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От космоса Шун директно се приземява в Древен Китай. Изтокът е замислил тристранна копродукция (Китай-Корея-Япония) за един от емблематичните императори на дин. Тан, Xuanzong. Името му се свързва с легендарната красавица Ян Гуифей, чиято роля ще се изпълнява от Фан Бинбин. Певецът Лийхом ще играе поетът Ли Бай. От корейска страна имаме режисурата на Kwak Jae-yong. Шун ще е принц Shou, първият съпруг на Ян Гуифей. Той е присъствал на церемонията по стартиране на проекта. Отива му визията. Мисля, че ще се слее с образа.

Линк

a9e12b2e144a5529.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огури Шун и Ямада Ю се женят - ще регистрират брака си на 14 март. Честито и много семейно щастие! :beer:

Ето общото съобщение до медиите:

 

“We, Oguri Shun and Yamada Yu are registering our marriage on March 14th. We have received support by so many people until now, and we are now able to see this happy moment. We are truly full of gratitude. We would like to build up a warm family while supporting each other, while cherishing every single day. Please continue to support us.”

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

051e575b4df446d3.jpg

Omedetou!

След сватбата чакаме да се появи и Космическата Одисея на Шун. Вече се досещам, защо има толкова много ленти на тема Космос в момента. Миналата година са се навършили 50г. от първия полет на Юри Гагарин.

c81fb1603342a46a.jpg

ec4636320faadc6f.jpg

На 7 юли излиза анимето The Life of Guskou Budori. Шун озвучава един от главните герои в него.

872d72551092e2a0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шун ще се завърне на малкия екран в японска версия на ‘Pretty Woman‘.

Дорамата ще се казва ‘Rich Man, Poor Woman‘ и се очаква да стартира през юли по Fuji TV.

В нея ще участват още: Ishihara Satomi, Aibu Saki, Iura Arata и др.

Цялата статия - Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди сто години, а може и повече, улиците опустяваха, магазините не работеха, града изглеждаше като покосен от химическо оръжие, когато вървеше един сериал. На следващия ден в училище моите съученички говореха само за НЕГО, ГЛАВНИЯТ ГЕРОЙ, СТРАХОТНИЯТ, КРАСАВЕЦЪТ. На мен, обаче, сериалът ми харесваше, ролята на главния актьор ме вълнуваше, но толкова. Това може да се каже за всички филми, които съм гледала и харесвала. Приемам актьорите като хора, които си вършат просто работата, не им помня имената. Никога не съм гледала филм заради това, че там участва някой си актьор. Интересува ме посланието, което носи филма, а не красивата муцунка на някого. Обаче, гледах този филм Rich Man, Poor Woman и за пръв път се интересувам от актьор. Ще гледам и другите филми с негово участие и кой знае, може като моите съученички да започна да въздишам по някого. И тъй като повечето ми близки смятат увлечението ми по азиатското кино за ексцентричност, ще споделям с вас, ако разрешите, това, което ме вълнува. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделяй на воля!

Rich Man, Poor Woman донесе на Шун награда за най-добър актьор в лятна дорама на Nikkan Sports Drama Grand Prix.

Миналогодишният му стейдж, Dokurojo no Shichinin, излиза на ДВД на 12 януари 2013г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделяй на воля, колкото си искаш! И ние тук не го приемаме като ексцентричност, а като начин на живот и те разбираме напълно! Огури Шун го заслужава напълно като за начало. Изигра идеално ролята си в Rich Мan, Poor Woman и с присъствието си направи филма блестящ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха-ха, ами аз Огури Шун съм го гледала още в първия японски сериал, който ми хареса. И там ми бе любимият образ -Ханазава Руи в Hana Yori Dango, но кой да се сети да прочете името на актьора. :lol: Sakuran пък супер много ми хареса и съм си го причислила към филмите, които ще гледам повече от много пъти.. Запишете ме във фенклуба. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dokurojo no Shinichijin aka Seven Souls in the Skull Castle се е играл отново този август-октомври. На 12 януари догодина излиза ДВД.

5e8da60c68fe2686.JPG

 

От 5 до 26 май 2013г. Шун ще се появи в нов стейдж - Аkai kurayami ~Tengutougentan, по историческа новела на Ямада Футаро.

Най-интересно е, че представленията ще се играят на същото място, където гледахме Магнита (Огури е правил там Калигула) - Бункамура, зала Cocoon. Режисьорът Накацука Кейши е взел за останалите роли Kohinata Fumiyo, Shiraishi Kayoku, Harada Natsuki, Komatsu Kazushige.

Инфо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шун Огури ще участва във филм, който ще е японска версия на Gossip Girl.

Останалата част от каста също не е за изпускане - Osamu Mukai, Masaki Okada , Tori Matsuzaka, Saki Aibu и др.

 

Ще можем да го видим и в предстоящата тайга драма Yae no Sakura, която ще стартира на 6 януари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...