Jump to content

Oguri Shun (Огури Шун)


daneto

Recommended Posts

Май и аз като повечто тук, го видях за първи път в Hana Yori Dango ( сериала и филма )

Той ми беше най-симпатичен ...селд BOF тези момченца ми се видяха грозноватички но след 3 еп. почнах да им симпатизирам но определено Oguri Shun ми хареса НЙА–МНОГО ! Изигра страхтно ролята си на Ханазава Руи имаше нужната доза нежност и някак си излъчваше спокойствие когато го погледнеш .... жалко че остана сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих една интересна класация и ще я споделя с вас icon_razz.gificon_razz.gif

Много съм горда от резултата herz.png ,но за мен си е направо на 1 806178.gif

 

Top 30 – Male Celebrities from which you would like to get hugged from behind

 

01 – Mizushima Hiro

02 – Tsumabuki Satoshi

03 – Oguri Shun

04 – Yamashita Tomohisa

05 – Matsumoto Jun

06 – Eita

06 – Ichihara Hayato

08 – Tamaki Hiroshi

09 – Miura Haruma

10 – Matsuyama Kenichi

11 – Ikuta Toma

11 – Sakurai Sho

13 – Hayami Mokomichi

13 – Ninomiya Kazunari

15 – Sato Takeru

16 – Matsuda Shota

17 – Mukai Osamu

18 – Nishikido Ryo

19 – Aiba Masaki

20 – Koike Teppei

21 – Yamamoto Yusuke

22 – Takizawa Hideaki

23 – Kamenashi Kazuya

24 – Okada Masaki

24 – Akanishi Jin

26 – Uentsu Eiji

27 – Shirota Yuu

28 – Tegoshi Yuuya

29 – Ono Satoshi

30 – Kamiki Ryunosuke

 

Ето и источника за достоверност хехе - http://www.kawaii-joyuu.com/?p=3353

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая класация е малоумна xDDD...Първо, как може Хиро да е преди Сатоши и Шун. Също така недоразумението Ейта какво въобще прави там. Пубера Харума е изпреварил Кеничи, а пък Джин е толкова назад(макар предвид природата му по-добре да не издебва никого изотзад) Laughing И за Юске не съм много съгласна, но като цяло без значение от класацията на едно 20-на от тия момчета няма да откажа да ме гушнат...Шун е с предимство, разбира се.

 

A някаква информация за релийза на Tajomaru?

 

Блеки, ей за тази фотосесия ти говорех, че имам аз и нямам идея откъде, ама не била с Хироки, ами и аз не знам с кого вече.

 

http://media.photobucket.com/image/oguri+shun/tokiuke/yaoi11.jpg?o=289 (нататък я гледай, не съм си на мойто да я издиря и кача)

 

Много ми е хубава на мен, от време на време ми тупти по-бързинко сърцето.

 

Аз имам още много, но засега само това, след бала и черно белите .

33dxs8p.jpg

Май излъгах, просто имам слабост към него и винаги го намирам за очарователен!

 

И само аз ли имам слабост кум този му период?

bscap0339-1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е няма как да не се впиша аз тука icon_lol.gificon_twisted.gif

Та на тази снимчица на стълбището двамката са направоооо нямам думи /users/2912/54/17/10/smiles/56229.gif Бонбони /users/2912/54/17/10/smiles/806178.gif

 

Иначе аз очаквам датата за излизането на филма на Шун която е на 17 Септември тази година и много искам да видя как се е справил като режисьор.Не ,че имам някакви мисли на съмнение.

 

И ето как пише хубавеца :) Мисля,че е много красиво icon_flower.png

070401ae5.gif

Ще гледам и с преводче да се сдобия ,ако успея да видиме какво е писал(в дневничето си) icon_redface.gif

a8d6b610.jpg

- не бих възразила да съм на мястото на кърпата аххх love.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същото, ама синьо. Шун има прекрасен почерк, мога да го дам на японисти да го погледант, аз разпознавам две три думи, ама кел файда! И името муууу xD

 

А неговия филм...Жалко, че чак догодина по това време ще можем да го видим, освен ако не стане като с гаргите и излезе ниско качество по-рано. Аз поне не съм придирчива xD

 

Все по-усилено се говори за брак между него и Ямада и мене ми се къса сърцето, слде като си дадох Табло и Мияви почти без бой, тая душка как ше ми се откъсне от сърцето не знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спретнах един превод, който със сигурност не претендира за перфектност. Започва с "всички", защото не можах да се сетя за по-подходящ превод на японския еквивалент на английското everyone Rolling Eyes

 

 

"Всички, откога не сме се виждали. Аз съм Огури Шун.

И така, най-сетне сайтът ми* беше обновен, как е сега?

Напоследък Огури прекарва цялото си време в бой**. Тялото ме боли... Но не се предавам.

Ех, пролет е~ /задраскана рисунка/. И дърветата сакура вече цъфтят!!

Нека всеки ден си прекарваме чудесно!***

И нека се срещнем!

Огури Шун"

 

*използваната дума е home page, но предполагам, че за това става дума

**разговорно думата може да означава и спорове; като английското fight, но заради следващото изречение го оставих така; явно си е правил шега с нещо

***това изречение ми се стори малко странно, но се надявам, че това е имал предвид ^_^"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее благодаря ти за преводчето ,че аз тъкмо започнах една позната да я тормозя тук за превод,но се радвам,че вече има такъв Някак добре ми звучи това което е написал...и аз незнам как да обясня,приветливо такова хихи.И няма да е зле наистина да се срещнем

Zenith надявам се да не чакаме до другата година,а да ни го пуснат по-рано макар и не с много добро качество,само да не ни мъчат много много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам Огури кацнал на корейска земя.Поводът е режисьорският му филм дебют "Surely Someday", който е в програмата на

14th Bucheon International fantastic film festival (15.07-25.07).

2010071918552210031.jpg

 

Интересно ми е друго, журналистите съобщават за тайна среща с Хьонг Джун (хахах, трудно как нещо и някой ще скрие от тях),

та за какво ли ще е тази среща?

...помощ за новата роля???

..бъдещ проект заедно???

....да се напият задружно??? :lol:

2010071921500010011.jpg

 

П.П.Не си блъскайте главите, журналистите скоро ще кажат..или ще си го измислят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно по едно япончетат тръгнаха към Корея...И съм толкова радостна, че летищните снимки на Шун са все толкова очарователни като преди.

 

А ето и малко от премиерата:

 

20100718_surely1.jpg

20100718_surely2.jpg

20100718-surely31.jpg само да не си пуска повече таквиз мустачета.

 

Също така завършиха снимките на Гаку, филма, за който Огурито тренира като откачен 7 месеца и се катери по планини. Ще играе планински спасител и се предполага, че ще е много героичен и секси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Героичен и секси"... както винаги...

В началото на годината толкова много шумяха за него и Ямада, та ги урочасаха, уж щеше да има сватба прези юли, а той в Корея.

Как ме глождят тия слухове, заедно ли са още или не...

 

Трейлъра на творението му... Нещо ми бие на едни черни птици-ученици :huh:

http://www.youtube.com/watch?v=fp6Hju11jG4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахх... не знаете как ми олекна на сърцето като се присетих наскоро за Шун отново. И на мен ми беше първата азиятска любов само, че в далечната 2005 година бях прекалено малка, за да я поддържам, мисля. Тогава гледах и първия си азиятски филм - Азуми и то съвсем случайно. Помня, че тогава го търсех и научих името му, но едва преди няколко дена го преоткрих така да се каже. Тегля аз Gokusen 2009, виждам в каста някакво познато като че ли име и ми става подозрително, но не се и надявах. Накрая като се появи във филма щях да получа инфаркт от радост. Жалко, че толкова много съм изпуснала от кариерата му, но сега като го намерих и имам вече мозък, няма да го пускам :lol: Дори не подозирах, че е толкова известен в Япония. Не съм му гледала други филми, а този Tajumaru изглежда наистина интересен. Някой има ли сведения за него? И също така къде в трейлъра на Someday е Aya Ueto? Да не би да се отказала от ролята?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tajomaru не се гледа. Ужасен филм, колкото и да ме боли, хващай драмите му и пиесите, те си струват, макар че и в тв-то има боза на поразия, Гаргите са радост за окото, онова със сервитьорчетата не е никак лошо, като цяло момчето се е трудило на поразия и има много матриал, ако хванеш и радио шоуто....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е актьор номер едно в личната ми класация ( заедно с Ямапи ). Грабна ме още от първата драма, която изгледах с него, която между другото ми беше първата драма евър, Hana Yori Dango. Има някакво супер мило, успокояващо излъчване в HYD. И във всички останали драми, които съм гледала с него е просто неотразим. Имам предвид, че винаги влиза в ролята си с двата крака. :D Последната, която гледах е "Tokyo Dogs" и там беше супер шмати :D И (поне според мен, не знам кой си мисли, че е грозен xD ) има много хубава усмивка, макар че не се усмихва много често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм от малкото драми , който съм гледала с него най-много ми хареса ролята му като Ханазава Руй в Хана Йори. Там е чудесен, просто не мога да намеря думи , за да опише колко хубаво играе ролята и прическата му там е доста хубава :D . Настанил се е , за сега в любомата ми 5-рка . :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През октомври се очаква да започне излъчването на новата драма с Огури Шун " Veterinarian Dolittle". Огури Шун ще е в ролята на ветеринарен лекар с противно изражение, но с голям талант. В драмата ще участват още Иное Мао в ролята на защитничка на животните и Наримия Хироки като конкурент на Шун.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно как ще изиграе роля на човек с противно изражение ...ще трябва да се е озорил ама драмичката ще се гледа на 100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този актьор много прилича на един мой близък приятел и винаги сам изпитвала симпатии към него заради това. :rolleyes: :rolleyes: :) :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно как ще изиграе роля на човек с противно изражение ...ще трябва да се е озорил ама драмичката ще се гледа на 100%

Всъщност в Япония, а и навсякъде много се спори за това дали Шун може да бъде наречен красавец. Чертите му са доста груби и неправилни, но е секси, факт...и все пак както се виждаше в една реклама с малко грим и жена може да стане. Аз много се радвам, че с Наримия ще си партнират отново, двамата придежават толкова химия и спойка помежду си, че ше е грехота да не се ползва, а и с Иноуе се разбират добре, само да не играе същия ръб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...