Jump to content

Crayon Pop


Recommended Posts

CrayonPopMainDQ.jpg

 

 

Crayon Pop (크레용팝 / Кърейонг Пап / クレヨンポップ) е 5-членна южнокорейска женска поп група към лейбъла Chrome Entertainment.

 

 

 

GeumMiDQ.jpg

 

Сценично име: Gum Mi (금미 / Към Ми)

Истинско име: Baek Bo Ram (백보람 / Пек Бо Рам)

Дата на раждане: 18 Юни 1988

 

 

EllinDQ.jpg

 

Сценично име: Ellin (엘린 / Елин)

Истинско име: Kim Min Young (김민영 / Ким Мин Йонг)

Дата на раждане: 2 Април 1990

 

 

ChoADQ.jpg

 

Сценично име: Cho A (초아 / Чо А)

Истинско име: Heo Min Jin (허민진 / Хо Мин Джин)

Дата на раждане: 12 Юли 1990

 

 

WayDQ.jpg

 

Сценично име: Way (웨이 / Уеи)

Истинско име: Heo Min Seon (허민선 / Хо Мин Сон)

Дата на раждане: 12 Юли 1990

 

 

SoYulDQ.jpg

 

Сценично име: So Yul (소율 / Со Юл)

Истинско име: Park Hye Kyeong (박혜경 / Пак Хье Гьонг)

Дата на раждане: 15 Май 1991

 

 

 

Crayon Pop дебютираха съвсем скоро с излизането на клипа към песента им „Bing Bing” на 23 Юни 2012, заснет в Япония. А на 18 Юли 2012 издадоха и първия си мини албум, носещ името „Crayon Pop 1st Mini Album”. На същата дата излезе и клипа към песента „Saturday Night”, с която дебютираха на сцените на “Show! Champion” и „M! Countdown”. На 24 Юли 2012 излезе и клипа на японската версия на песента.

Любопитен факт е, че Cho A и Way са близначки.

 

 

 

Официален YouTube канал

Официален Twitter

Официален корейски блог

Официална facebook страница

 

 

 

Дискография:

 

 

250px-Crayon_Pop_1st_Mini_Album_zpsd7768bf7.jpg

 

Crayon Pop - Crayon Pop 1st Mini Album [18.07.2012]

 

Траклист:

 

01. Bing Bing (빙빙)

02. Saturday Night

03. Bing Bing (빙빙) (Inst.)

04. Saturday Night (Inst.)

05. Saturday Night (Dubstep Mix)

 

Сваляне

 

 

 

CrayonPop-DancingQueen2012Cover_zpse01346de.jpg

 

Crayon Pop - Dancing Queen [24.10.2012]

 

Траклист:

 

01. Dancing Queen

02. Bing Bing (Re-Mix) (Mastering Ver.)

03. Dancing Queen (Inst.)

04. Bing Bing (Inst.)

 

Сваляне

 

 

 

Видеоклипове:

 

 

Crayon Pop - Saturday Night (Korean Version)

 

 

(Неофициален видеоклип)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух ги преди няколко дни. Bing Bing ми харесва,но отклонението (не знам дали е редно да го нарека рап) на So Yul в края хич не беше хубаво. Ироничното е, че точно тя ми хвана окото.И Saturday Night не е лоша, но просто не е моята песен.

 

Снимки на групата

 

601098_325773660832305_11283192_n.jpg

599338_325773257499012_1411701909_n.jpg

AwdSqmrCQAATuHz.jpg

tumblr_m6eg1jqfsb1rzxf3ko1_1280.jpg

tumblr_m6eg1jqfsb1rzxf3ko2_1280.jpg

tumblr_m7f3m6jnxI1rza1doo1_1280.jpg

tumblr_m7f3m6jnxI1rza1doo2_1280.jpg

 

 

Лидерката Gummi

 

148774_301077843301887_276848605_n.jpg

AwcxE-QCMAAb_mB.jpg

tumblr_m7f40mFqqE1rza1doo1_1280.jpg

tumblr_m7f3i79mk51rza1doo5_1280.jpg

 

 

Ellin

 

575419_301076706635334_1616723148_n.jpg

AwcxibECMAInSUa.jpg

tumblr_m7f3i79mk51rza1doo1_1280.jpg

tumblr_m7f3i79mk51rza1doo2_1280.jpg

AyUB5YpCQAAr9mn.jpg

 

 

 

Близначките Way и Cho A

 

559618_301078583301813_259565435_n.jpg

559501_301077643301907_924347846_n.jpg

AwdRPCmCAAEpx85.jpg

AwcuHUyCIAEsGfP.jpg

AwdU_RZCMAI0op4.jpg

Awx65W9CMAEsccp.jpg

tumblr_m7f3s4x8Bk1rza1doo4_1280.jpg

AyTRKFxCQAAHqjQ.jpg

 

 

So Yul

 

562690_301077466635258_680282198_n.jpg

hlbOB.jpg

sOcXJ.jpg

kQ0ll.jpg

EGn5F.jpg

 

 

Bing Bing @ Simply Kpop

 

http://www.youtube.com/watch?v=1d70s2CdKIo&hd=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичетата са много свежи и позитивни. Saturday night звучи много добре. Хареса ми и японската и корейската версия. Ellin e страхотна красавица. So Yul най ме кефи напълно в мой стил я виждам. Успех им пожелавам в океана от безмилостна конкуренция!7802.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не спечелят наградата за най-добър танц или най-добра група, но мен лично много ме радват! Всичките в групата са големи сладуранки, особенно близначките :) И въпреки това, че са сестри, се различават леко. По-сладката е Уеи ..... аххх как искам да я щипкам по бузкитеее :D

 

Ето от тези снимки може да видите разликата между двете:

 

Уеи

 

 

Waycute.jpg

 

 

Чо А

 

 

ChoAcute.jpg

 

 

 

Изпълнение наживо на "Bing Bing" на Simply K-POP

 

 

 

 

И едно сладко клипче от залата за тренировки

 

 

 

 

Явно момичетата много се забавляват заедно. И са интересни образи! Субки не ви трябват :D Ето и малко видео доказателство:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладуркииииииииии! Не знам защо, но на мен повече ми допада Bing Bing. На ден по 3-4 пъти я въртя в нас, много заразителна.

 

Едно изпълнение, облечени в бейзболни екипи. Мммм ..... Уеи, защо си толкова сладка :D

 

 

 

 

И малко нови снимчици да кача ....

 

Близначките Cho A (черна коса) и Way (червена коса)

 

 

WayChoA34563423.jpg

WayChoA23523423.jpg

WayChoA645654.jpg

 

 

Cho A

 

 

ChoA554645.jpg

ChoA432423.jpg

 

 

Ellin

 

 

Ellin2324234.jpg

Ellin454565.jpg

 

 

Way

 

 

Way453454.jpg

Way3435234.jpg

 

 

So Yul

 

 

SoYul5452432.jpg

 

 

Gum Mi (стана вече ясно, коя е лакомницата :) )

 

 

GumMi34634634.jpg

GumMi474345.jpg

 

 

So Yul, Way и Gum Mi

 

 

SoYulWayGumMi34234.jpg

 

 

Ellin и Way

 

 

EllinWay6756.jpg

 

 

И днес преди Music Bank

 

 

CrayonPop34543534.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно по-дългичко интервю с Crayon Pop. Няма субтитри, но все пак може да се видят момичетата извън сцената. До колкото разбрах близначките имат различен вкус за мъжете :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crayon Pop са в Токио, за да направят видео към песента 1, 2, 3, 4 (Japanese Version). Явно ще има и вариант на корейски. Част от кадрите са и от срещата с феновете им в Япония (беше наскоро, но забравих точно кога се състоя). Видеото може да видите в спойла, както и да чуете песента. Аз лично я чух преди малко, а и тя е качена преди час най-много, така че е рано да коментирам, но не я отхвърлям веднага и най-вероятно ще ми хареса :)

 

 

 

 

 

И една друга версия на клипа им на "Saturday Night" (Korean Ver.), различна от тази в първия пост.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crayon Pop в Tokyo(със субтитри)

 

Soyul изпълнява кавър на I Don't Know Anything But Love

Фен камера е, но все пак качеството е доста добро.

 

И нещо на което d3Mn определено ще се зарадва:

 

Снимки на Way от Тwitter

1m1uu.jpgut9yd.jpg

wa8qa.jpgzeico.jpg

58ibd.jpg6kyuv.jpg

Редактирано от blackangel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"왜 이러니 너 정말 왜 이러니..."

 

Скоро няма да ми омръзнат техните песнички. Очаквам японското, да го видим ще може ли да се "яде" :)

 

blackangel, благодаря, че ми стопли сърчицето!

 

И да не е съвсем като спам, да се оплача, че не ми харесва идеята момичетата да нямат отделни туитъри! Единствения плюс на това е, че ако си харесваш само една от тях, а не толкова песните им или групата като цяло, ще трябва да се "джойнеш", но аз лично полза нямам. Обичам си ги всичките, но предпочитам да са ми поотделно, защото става един масов спам и не мога да проведа един нормален разговор с мойто сладурче. И както има един лаф в моя регион "И като се събуди какво стана?" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на това видео (пууу изпуснал съм), в което "пастелките" танцуват на "Slow and Easy" и "Let's Get it Started" на Simply K-pop. Това се е случило може би малко преди техния дебют на корейска сцена. Както може би знаете (или пък не) те дебютираха първо на японската сцена с японски вариант на песента "Bing Bing", обаче аз не съм го писал това в първия пост, което е моя грешка. Само, че покрай това събитие е малко мъгляво, защото клипа на японски го имаше няколко дена само и после го изтриха, а аз вече не помня датата, а и май може да не е пуснак дори и дигитално. Ще проверя това нещо и ще се опитам да скалъпя някакво инфо за първия пост.

 

Та видеото, в което момичетата се кършат можете да гледате ТУК.

 

Изпълнението на "Saturday Night" на сцената на Simply K-Pop от края на Август (точна дата не знам, защото не следя предаване, но явно ще трябва) може да гледате ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе кратко "документално" клипче за първата фен среща на Crayon Pop с японските си фенове. Има смях и сълзи и все повече се убеждавам, че момичетата са много готини и интересни не само на сцената. Приятно гледане!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадри от участието на Crayon Pop на някой концерт. :lol:

 

(ей тука вече стана интересно!)

 

След 2 дена ще излезе и първото им CD с името "Bing Bing". Нямам никаква друга информация. Не знам какви песни ще има, на какъв език ще са и колко ще струва :) Знам само, че изглежда супер! Прилича на книжка със снимки и информация и някъде там между страниците е и диска. Общо взето бих си го купил, но ще изчакам да видя какво точно съдържа. Ако някой има повече информация, нека да постне. Между другото групата ходи напред-назад, между Япония и Южна Корея .. записват песни, вземат участия на концерти и всякакви други неща, но цялата тази информация сигурно може да се вземе от корейския им блог. С удоволствие бих го чел по цял ден, ако владеех езика. Едвам се оправям с daum, не ми трябват повече корейски сайтове :D

 

А да, Уеи сега е руса! Мисля, че е още по-сладка така! Дано само не премине към други цветове, като зелено примерно.

 

Друго не се сещам да напиша. Дано да имат нови парчета и да промотират яко, че ми липсват вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мернах тези две обложки-

:click: :click: Дали са истински не гарантирам.

 

Maxim Korea

нещо като тийзъри :D

tumblr_mb0g4ogO681rb6p8oo1_1280.jpg

Защо са само трите не разбирам. :unsure:

 

Тази фотосесия не знам от къде е... :rolleyes:

A3iiF6mCUAA-uvl.jpg

 

A3icxvqCMAA7Q1P.jpg

A3ikZBoCYAAEBhw.jpg

A3ikAXeCYAAmFO4.jpg

A3ilFcICcAA0yMe.jpg

A3ilMntCUAAK3jJ.jpg

A3ilQqfCMAAEXXD.jpg

 

 

селки на близначките

 

8i4ik.jpg

mhknn.jpg

pnkexr.jpg

7weqvj.jpg

ibnfz.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първата говорих. Допускам, че е възможно да е японски мини албум с включени японските версии на Bing Bing и Saturday Night, плюс новия им японски сингъл, който май се казваше 1,2,3,4. Нали до скоро бяха в Япония за среща с фенове и други дейности. Но това са някакви мои хипотези, така че идея си нямам в крайна сметка какво ще е и кога ще се появи.

 

 

tumblr_mbug1ue1w41rimhgso1_1280.jpg

 

 

А втората обложка е за втория им корейски сингъл и ще излезе на 25ти Октомври.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Crayon Pop - Dancing Queen

 

Crayon Pop - Bing Bing (Remix Mastering Ver.) - разликата е малка спрямо оригинала. Няма я и рап часта на Со Юл.

 

Не мога да намеря от къде да изтегля албума. Може просто да е изтекъл, а наистина да го издадът на 26ти. По скоро е сингъл албум. Това са двете песни, включени в него + инструменталите им. Не знам дали ще има клип песента, нито дали ще я промотират. Имам предвид в предаванията "четвъртък-неделя маратона".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първия пост може да си изтеглите сингъла им "Dancing Queen". Този път новото парче звучи малко по-зряло или поне аз така го усещам. И искам да наблегна на това "moonlight" в припева. Страшно сладко произношение! Ако не се лъжа, това трябва да е гласа на Со Юл. А то май тя пее почти през цялото време или аз нещо недочувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...