Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Peach Girl

Алтернативни заглавия: 蜜桃女孩 / Mi Tao Nu Hai
Страна: Тайван
Период на излъчване: 2002
Жанр: романтичен
Епизоди: 13
Субтитри: английски вградени и руски soft sub

Участват:
Annie Wu as Xiao Tao
Kenji Wu as Dong Shi
Van Ness Wu as Ah Li
Michelle Gu as Sha Huay
Duncan as Lu Wu Lang
Pally Chien
Edward Ou

Малко обяснение преди резюмето:
В сериала силно е застъпен образът и стилът на т.н. в Япония "ganguro girls"(все пак сериалът е правен по японска манга), което наименование няма точен превод на български, но трябва да се обясни, защото няма да разберете отношението към главната героиня. "Ganguro girls" са момичета, най-често с много загоряла кожа и от светла до платинено руса коса, но за да се поддържа този вид се изискват солидни средства, заради постоянното посещение на салони за красота и сауни. Поради тази причина на повечето от момичетата им се налага да проституират, за да поддържат вида си, а този външен вид, на свой ред се е превърнал като нарицателно за пропаднало момиче.


Резюме:
Xiao Tao е мило и дейно момиче, което учи в университет. Дълго време се е занимавала активно с плуване и в следствие на това е получила солиден тен и значително изсветляване на косата, но на този външен вид не се гледа с добро око в азиатския свят и затова тя е постоянно хулена и обиждана от колегите си. В университета учи Dong Shi, с когото са били съученици и в когото тя е отдавна тайно влюбена, а едно случайно недоразумение прави тази любов споделена... За нея се закача и плейбоят на университета Ah Li (Van Ness Wu), чийто живот тя спасява един ден на плажа. Нещастията на Xiao Tao се задълбочават още повече от Sha Huay, най-популярното и красиво момиче в университета, която под невинният си образ крие злобна хитрост, за да постигне целите си. Докъде Sha Huay ще стигне в интригите си и кого от двамата, влюбени в нея момчета, ще избере Xiao Tao оставям да разберете сами.
 

Свали с английски субтитри

 

Свали с руски субтитри

 

Онлайн с английски субтитри

 

Онлайн с руски субтитри


Пускам началната и завършващата песен на сериала, защото и двете са много хубави. smile.gif
 

 



Лично мнение: Сериалът много ми хареса, първите 1-2 епизода ми бяха малко странни, но след това не ти се иска да го оставиш.

 

 

Сериозно, като видях балните танци на вечеринката, която си бяха спретнали (разбирайте студентски купон) мислех да натисна стопа и да не се занимавам с това "недоразумение" на сериал, но щях да направя голяма грешка.

Естествено не липсваха типичните за тайванските продукции недомислици...

 

Представете си, че отивате за 2-ри път на снимки във фотостудио, не сте известна на никой, срещате известнен фотомодел, намирате начин да го отървете от работа един ден (да си вземе почивен ден) и виждате ли, на следващия ден идва в клас и ви казва, че сте любовта на живота му. laugh.gif 'айде бе!

Но, разбира се това по никакъв начин не накърни красотата на сериала. Естествено, сигурно като мен, ще симпатизирате само на един от героите, но това го оставям да го разберете сами. biggrin.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф още ме боли сърцето задето тея тайванските мишоци туриха ръчички в/у тази история ама нейсе... :D Все пак го препоръчвам въпреки, че няма как да го гледам за съжаление... А конкретно анимето ми е едно от най-любимите заради невероятната история и атмосфера. Тоя Ван Нес У гледам са го избрали за Окаясу, който беше голям пич и образ в японската анимация дано да го е отсрамил добре и да не се е изложил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя Ван Нес У гледам са го избрали за Окаясу, който беше голям пич и образ в японската анимация дано да го е отсрамил добре и да не се е изложил.

Не гледам анимета, но Van Ness Wu си изигра перфектно ролята тук.

 

С Руски субтитри :click:

В линка, който съм дала на първа страница има препратка към този торент, още повече, че в торента са само първите 4 епизода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В линка, който съм дала на първа страница има препратка към този торент, още повече, че в торента са само първите 4 епизода...

 

Нямам регистрация там, или по-точно имам, но ми се налага всеки път да си я правя наново в тоя сайт (може би защото влизам от повече от един компютър, но не ми помни ник и пасс и днес след като вече 7-8 пъти се регистрирам с един и същи ник и еднаква парола, ми писна да повтарям упражнението и влязох в рутракер, където поне не ми се налага сто пъти да се регистрирам), затова не мога да видя твоя линк накъде води и какво има в него. Не изключвам възможността и други потребители да имат същия проблем, затова не мисля, че е грешно да има дадено повече от едно място за сваляне. Ако все пак според правилата на истърн е грешно, моля, изтрийте ми поста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам регистрация там, или по-точно имам, но ми се налага всеки път да си я правя наново в тоя сайт (може би защото влизам от повече от един компютър, но не ми помни ник и пасс и днес след като вече 7-8 пъти се регистрирам с един и същи ник и еднаква парола, ми писна да повтарям упражнението и влязох в рутракер, където поне не ми се налага сто пъти да се регистрирам), затова не мога да видя твоя линк накъде води и какво има в него. Не изключвам възможността и други потребители да имат същия проблем, затова не мисля, че е грешно да има дадено повече от едно място за сваляне. Ако все пак според правилата на истърн е грешно, моля, изтрийте ми поста.

И при мен така и чак сега разбирам, че се случва и на други. Един път ме пусна и после уж набирам правилно паролата си, а все ми дава грешка. :(

Аз също не го посещавам и за мен е невидим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но местата за теглене са малко, да не кажа, че това е единственото. Опитах се да кача епизодите в bgshare, но само първите 2 ми хареса, после... тц. Ако някой има идея къде може да се качи или има възможност да ги качи на по-достъпно място, да ми пише на лични ще му ги прехвърля през скайп (епизодите са по 300-400 MB).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и в asiatorrents го има :click:

 

Сериалчето е хубаво, но анимето ми хареса повече :D , сигурно защото първо него съм гледала , а и в анимето историята е по-добре представена.. докато в сериала ми се стори претупана, трябваше да има поне още един два епизода. Тези 13 ми бяха малко :) , но пък отдруга страна са махнали една част от анимето която ме дразнеше :lol: така че и двете версии си имат плюсове и минуси, който те карат да харесаш и двата варианта :yes:

 

П.П. Сега остана само да се намери някоя добра душа да го преведе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...