Jump to content

Recommended Posts

Witness Insecurity

 

spacer.png

 

Страна: Хонг Конг
Старт: 02.07.2012
Жанр: Екшън, Драма
Епизоди: 20

Участват:
Linda Chung - Kiu Chi Lam
Bosco Wong - Hui Wai Sam
Paul Chun - Kiu Gong San
Ram Tseung - Kiu Gong He
Queenie Chu - Kelly
Cilla Kung - Lee Hau Yan ("JoJo")
и др.

 

Резюме: Дъщерята (Kui Chi Lam) на един от най-влиятелните и богати бизнесмени (Kui Gong San) в Хонг Конг е свидетел на убийство. Отрядът на Hui Wai Sam за защита на свидетелите към полицията на Хонг Конг е този, който трябва да я опази от всички опасности, която я застрашават. Дали е възможно нещо да се зароди между тях и дали ще успеят да преминат през всички изпитания на съдбата...това предстои да видим. smile.gif

 

 

Лично мнение: Приятно и разтоварващо сериалче. Добри актьори, не лош сюжет. Особено ми харесаха взаимоотношенията между двамата братя Kui (Gong San и Gong He, който е голям образ! biggrin.gif ) Остават още 5 серии до края (27.07.2012).
 

 

Свали  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click: 

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за полиция, опазване на свидетели ми хареса понеже съм на криминална вълна в последно време. ,  А пък и като прибавим любов между другото.. Хвана ми окото и реших да го гледам. Приятно сериалче, интересно е

а и идеята за нейната фобия, за страховете и и това, че той и помага да се успокой - нещо различно от срещаните досега сценарии. Хареса ми

Нямах търпение да изгледам последните серии, че да видя какво ще стане между главните, ама

последните 5 мин на последния епизод :( как можаха да го утрепат за толкова кратко време. Въобще не очаквах такъв финал. Казвах си, че все пак убитият полицай беше приятел, не е роднина, може да се получат нещата между тях,но.. че те дори и 1 целувка нямаха да му се не види. Хем се ядосах много накрая, хем ми стана тъжно за него :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...