Jump to content

Haruma Miura (Харума Миура)


tuci8710

Recommended Posts

Тъкмо го гледах в Dying eye. Определено през последните години показва, че е започнал да прави съвсем различни роли. Искал е да се развива. Това видях и в тази дорама. 

Интересно е да се научи повече да компанията му Амюз. Знам, че там са събрани много известни артисти, вкл певци. Преди време повечето им таланти пробиваха основно на сцената. Миура беше сред малкото изключения. Но сега не е така. Доста техни таланти направиха кариера в киното и телевизията. Интересно е, че не съм чувала някой от тях да напуска, с едно изключение. Шого Сакамото напусна преди няколко години, но после се върна и дебютира като певец. За разлика от тях, голяма част от талантите на Уатанабе, например, напуснаха. Искаха свобода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 18ти се навършва година без този голям талант... все още не мога да повярвам, че това е реалност. Не мисля, че някога ще мога... :(

В негова чест по японската телевизия вървеше пак "Bloody Monday 2".

 

spacer.png

credit: https://sp.amuse.co.jp/hm/

Редактирано от felicyti
оправено изображение
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

*дълбока въздишка*

 

Укио-чан, ние сме с това хлапе (да, за мен той ще си остане винаги хлапе) кажи-речи от началото на кариерата му и вчера като видях това в таймлайна ми в туитър…... През главата ми минаха всички спомени за ролите му, и въобще толкова много неща свързани с него, че накрая бях емоционална каша.. малкият Галилейчо, Рен Казама в Гокусен 3, Хиро в Койзора. Котаро в Самурай Хайскул… в праймтайма му през 2008ма-2009та го спрягахме за следващия райдър, (беше прекалено известен, но ние си мечтаехме).. как не искахме да изпуснем дебюта му в Блъди-то и настройвахме там ония ми ти странни апове за да хващаме ТВ от Япония и успяхме (макар че изпуснахме първите ~15тина минути), да гледаме наравно с японците...

 

обаче, вчера установих нещо.. вече не мога да гледам Bloody Monday - от любимата ми японска драма се превърна в мавзолей... Харума, Ашина… Хироки…. защо се случи така с тях ? т-т

Редактирано от JoJolina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 години минаха неусетно. 

Аз така и не му догледах последните неща. 

Дано се прероди бързо, за да го гледаме отново! Понякога улавям нещо от него в някои от колегите му. В Дайчи Канеко, например. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ги загледах много вчера. Отделно се разрових и сред други в интернет. Сетих се и за любимите ми персонажи, които е изиграл. Установих колко много тъга е имало в него. Дори от снимките си проличава. Тъжни очи зад усмивка, сякаш е бил затворник и не е могъл да прояви себе си напълно. Кой да е знае през какво е преминавал. Като всички останали, които напуснаха по този начин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...