Jump to content

Haruma Miura (Харума Миура)


tuci8710

Recommended Posts

Тъй като този филм: Catch a Wave,  с Харума Миура си няма своя тема, ще си позволя тук да споделя колко е забавно да го гледаш: 16-годишен, с мутиращ глас и все така неотразима усмивка. И разбира се упражняващ едно от хобитата си, като част от сюжета на филма.

А тук може да се свали с малко по-добро качество: рутракер. А това е нашето момче в сцена от филма:

Off Topic

91e354239b7c322a6d2f12c6b742f186412bdd29

 

Редактирано от cucyta
добавяне
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем го забравихме напоследък. Да си призная, аз също поизоставих новините с него, понеже нямаше почти нищо интересно. Започна една дорама този сезон, обаче не ми хвана окото - Otona koukou.  Не знам, защо. Може всъщност да е добра.

Единственото, което ме изкефи, е участието във видеото на  колегата му, певец от Амюз - Ю Такахаши. 

Off Topic

tumblr_oyxd76efcF1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_oysaj3CmwP1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_oysaj3CmwP1t96yr2o2_540.jpg

tumblr_oxvczul4gM1r3hdhfo3_r1_400.png

tumblr_oxvczul4gM1r3hdhfo2_r2_400.png

tumblr_oxvczul4gM1r3hdhfo5_r1_400.png

tumblr_owfj3l760a1tbx445o1_540.jpg

tumblr_ow84clFhsA1tbx445o1_540.jpg

tumblr_oqgzlunDTr1uzu3fvo1_540.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миура отново е с дълга коса - в японската версия на Sunny!

tumblr_p60whewnDh1r1eddro2_540.jpg

Off Topic

tumblr_p60whewnDh1r1eddro1_540.jpg

tumblr_p66jy3Em3M1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_nkolpx976F1twotx2o5_540.jpg

tumblr_p3pstkJaaC1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_p3pstkJaaC1t96yr2o2_540.jpg

tumblr_p38x64GyO91qceroko1_r1_540.jpg

tumblr_p22yieM1lX1tbx445o1_540.jpg

tumblr_p1cpdiLXxL1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_p0op6f0Wgt1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_p0mth0VMOz1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_ozv93dbwxW1t96yr2o3_540.jpg

И нов филмов проект за него. Много се радвам, за което! По новелата на Котаро Исака “Eine Kleine Nachtmusik.”

Off Topic

Miura Haruma stars in a new film, Eine Kleine Nachtmusik!

The film is based on the short story collection by Kotaro Isaka.

Miura will play Sato, a 27-year-old single man. He is works at a market research company and have been waiting for a dramatic moment in his life.

One day, he asks random passersby in front of Sendai Station to fill out a questionnaire and while he struggles to find a willing participants, a woman in a black suit agrees to answer the questionnaire. Sato suddenly sees something on her hand that makes him wonder if she might be part of his fate.

Filming begins April 2018 in Sendai, Miyagi Prefecture, Japan.

Eine-Kleine-Nachtmusik-p001.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като няколко месеца обикаляше Европа, сега се оказва, че Мира е снимал и нова мини-дорама в Югоизточна Азия. "Туристът" стартира есента в 3 епизода по 3 различни телевизии. Като добавим и участието във втория филм Гинтама, Харума със сигурност няма да скучае това лято.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харума наистина е много променен и различен (в добрия смисъл на думата) в "Туристът." Тази дорама му е разкрила съвсем нови възможности. Бижу! Много съм доволна от трите епизода. 

Тук могат да се гледат онлайн с вградени субтитри.

Туристът е инди дорама, създадена по всички правила на добрите фили-пътувания. Омнибус Спешъл на трима режисьори, дело на телевизия WOWOW, която прави едни от най-силните тв заглавия в Япония.

Историята е мултинационална и се върти около 3 жени, представени в различни житейски ситуации. Действието се развива в 3 града на Югоизточна Азия: Банкок, Тайпе и Хо Ши Мин. Главните действащи лица са японки, които срещат един и същ човек (героят на Миура) по време на пребиваването си в тези държави. Култура, храна, навици, забележителности - зрителят може да се докосне до всяка частица от трите представени държави. Всъщност, страните са общо 5, ако добавим японския каст и корейската музика, която се оказва изключително подходяща за това малко бижу. На тази тема е можело да направят дори повече епизоди. Удоволствие е да гледаме Харума в компанията на толкова симпатични и талантливи актриси като Асами Мизукава, Елайза Икеда, Мачико Оно и Рико Наруми. Персонажът на актьора е мистериозен. Той е турист като всички останали, само че има нещо необикновено в него. Някаква тайнствена аура, която така и не можем да разгадаем до финала, макар да научаваме причината за неговото странстване из далечните страни.

Песните в дорамата се изпълняват от корейската инди група Hyukoh (оупънинг - "Comes and Goes"; "Love Ya"-  добавена песен). За нея ще подшушна, че е първата формация, преминала към лейбъла на Табло. 

Визията и всичко, свързано със заглавието, създават усещането за реалистично уловени моменти. Креативен режисьор на дорамата е Рьо Секи, отговорен за клипове на Perfume и Ген Хошио. 

Off Topic

 

Миналата година актьорът попадна във втората част на филма Гинтама. За 2019-а прредстои стейдж по Престъпление и наказание, както и гостуване в Спешъла на Confidence Man JP.

Off Topic

tumblr_pk66q509zh1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_pk66q509zh1t96yr2o2_540.jpg

tumblr_phpoamF9NF1vpmpmko1_540.png

tumblr_phcntvHtaZ1qj60a6o1_540.jpg

tumblr_phcntvHtaZ1qj60a6o2_540.jpg

tumblr_phcntvHtaZ1qj60a6o3_540.jpg

tumblr_ph6tc8zkUz1t96yr2o2_540.jpg

tumblr_pgj3baoIGL1qj6wub_540.gif

С корейците от Hyukoh

DoO0ApTU4AA-8cN.jpg

tumblr_pgisdfPFIm1t96yr2o3_540.jpg

tumblr_pfiltz5h5y1txww2ko10_540.jpg

tumblr_pfiltz5h5y1txww2ko8_540.jpg

tumblr_pfiltz5h5y1txww2ko7_540.jpg

tumblr_pffvui9jNa1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_peqyqvsSzI1see09a_540.jpg

tumblr_pecy6n2qxN1sq81pjo2_540.jpg

tumblr_pe7ea0Mahx1t96yr2o1_540.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно. Той умее да пее. Изглежда всички актьори напоследък решиха да издават и сингъли, което не е лошо.

Песента  "Fight for your heart" е към новата му дорама -  "TWO WEEKS".

Много червеноцветно това видео!

Off Topic

66856964_2367267150215041_62876502037092

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харума е в Сеул. Спечелил е наградата "Asian Star Prize" на Seoul Drama Awards. Честито!

Тъкмо го гледах в японския римейк на филма Sunny и много ми хареса ролята, която направи. Не знам, как е корейската версия, но японската ми допадна най-вече с песните и прекрасните изпълнители. Имаше на моменти някои отклонения, но като цяло беше добър филм.

Дорамата от този сезон с Харума, Two weeks, също е римейк на корейско заглавие. Хм, напоследък правят доста такива. Дали това не загатва за криза при японците?! 

Off Topic

Ето го в Съни

tumblr_pw6gnfzbZh1si0ixio1_540.jpg

tumblr_pw6gmcqgFB1si0ixio2_540.jpg

tumblr_pv5qn8VXtb1xlvp4oo1_540.jpg

Тази снимка ми напомня, че беше страхотен фотограф във филма на Шинджи Аояма Токио коен.

tumblr_pvjgh9azqR1t96yr2o3_540.jpg

tumblr_puvd1bXvQv1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_puvd1bXvQv1t96yr2o3_540.jpg

tumblr_puvd1bXvQv1t96yr2o2_540.jpg

tumblr_putkff0AiH1t96yr2o1_540.jpg

tumblr_pu984w1sda1xlvp4oo1_540.jpg

tumblr_puhm16lGcD1xlvp4oo1_540.jpg

tumblr_pul57kG8xl1xlvp4oo1_540.jpg

Two weeks

tumblr_pwevf2M2mu1t96yr2o2_400.jpg

tumblr_pwxgllc0331t96yr2o3_540.jpg

tumblr_pwtpcozOTy1t96yr2o1_1280.jpg

 

tumblr_pwd2arvxyQ1t96yr2o4_540.jpg

tumblr_pwd2arvxyQ1t96yr2o2_1280.jpg

tumblr_pwd2arvxyQ1t96yr2o5_1280.jpg

tumblr_pwd2arvxyQ1t96yr2o7_540.jpg

С Пол Смит

tumblr_pwd2arvxyQ1t96yr2o10_540.jpg

"Престъпление и наказание"

tumblr_prs8szBdhy1t96yr2o2_540.jpg

Little Nights, Little Love - 2019

tumblr_projwt9r8o1t96yr2o1_540.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou! Харума на 30! Кино, телевизия, театър, музикална сцена - навсякъде се доказа! 

Ганбаре!

Нови предизвикателства не липсват. Надявам се да го видим в продукция заедно с Кеничи Мацуяма! Brave: Gunjyo senki и екранизация по мянга, която се очаква през 2021г. За тази чакаме втория филм Confidence Man JP.

http://asianwiki.com/Brave:_Gunjyo_Senki

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като му гледам видеографията, гледала съм го в няколко сериала. Но честно казано помня го само от първият, откъдето всъщност ми стана й любимец и това е баш сериалът. Gokusen. Това е любимият ми японски сериал. Нито е някакъв поучителен сериал или нещо такова, ама го обожавам. Японците правят страхотни ученически драми. Преди поне, по-новите не ги знам.... И макар, че от трите части на Gokusen, втората ми е най-любима, то в третата пък той най ми направи впечатление...

 

И да не е само празни приказки мои, Харума Миура ще участва в нов сериал „Okane no Kireme ga Koi no Hajimari“, който ще започне през септември...

Ec11y-Oq-Uw-AAAx-Vz.jpg

 

My Drama List: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, не...:(

Намерен е мъртъв в дома му, говори се, че е самоубийство...

Толкова е гадно и тъжно....Как може... Не знам какво да кажа...:(:(

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази новина ми секна първата глътка кафе и крайно ме натъжава! Много ми е мъчно. :( Твърде млад, в разцвета на кариерата си.... ужасно е просто.... 

Нека почива в мир! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно! Дано да е отишъл на по-добро място!

 

Всеки път, като излезе подобна новина, се чудя колко ли тежко и непоносимо трябва да е било, за да избереш този изход...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не можах да повярвам, когато го прочетох. Той беше един от най-любимите ми японски актьори. Нека почива в мир! :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставил е предсмъртно писмо. Не знам, дали би се намерило логично обяснение в него.

Имаше филм да снима с Кеничи, дорама, сингъл. Прекалено изненадващо е.

На японските артисти скоро не помня да се е случвало подобно нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Boku no Ita Jikan той изигра брилянтно един от най-силните персонажи, които съм гледала в любимия ми жанр при японците - човешка драма. Живота изправи героя му пред тежкия избор да живее с амиоторфична латерална склероза или да умре... Каква ирония.


Ах, миличък, Харума, колко ли са били тежки мислите в главата ти, за да вземеш днес това решение? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...