Jump to content

Recommended Posts

Vampire+Prosecutor+2_BG_poster_version01

ВАМПИРЪТ ПРОКУРОР 2

Страна: Южна Корея
Година на излъчване: 2012
Жанр: Eкшън, Фентъзи, Мистерия
Канал: OCN
Епизоди: 12
Режисьор: Kim Byung Soo
Субтитри: Български

Участват:
Yun Jung Hoon - Min Tae Yeon
Lee Young Ah - Yoo Jung In
Lee Won Jong - Hwang Soon Bum
Kim Joo Young - Cho Dong Man

Резюме: В продължението на историята екипът на Мин Те Йон се сблъсква с все по-интересни и заплетени случаи. Освен това прокурор Ю Джонг Ин е все по-близо до откриването на истинската същтност на Те Йон...

С български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Е, септември не е толкова далече, поне датата е в началото на месеца. Първи сезон много ми хареса особено финалния епизод, динамичен и напрегнат.
Плюс това Yun Jung Hoon е един от любимите ми актьори, така че този задължително ще го гледам. Дано да е още по интересен от предишния.

Два дни преди началото на новия сезон да пусна нещо подгряващо в изпълнение на.......

MC Sniper - ''Danger'' (feat. Lee Nu, Kim Seo Hyun) (Vampire Prosecutor 2 OST) - песничката си я бива

http://www.youtube.com/watch?v=bJ1mru14crM

Че песничката си я бива спор няма, а клипът към нея е доста зарибяващ. След последната серия на първи сезон си мечтаех за втори и сигурно съм мечтала много силно :D . С нетърпение го очаквам :rolleyes: .

Изгледах и двата сезона, добър сериал. Има си от от всичко по-малко, но кога ще излезе сезон 3? Този край според мен си плаче за трети сезон  :icon_sunny:

Още по-интересен втори сезон, хареси ми подхода на сценаристите, да започнат и разкриват поетапно, с късчета предистория на историята от началото на сезон едно, с питанките, които остави той. Все едно пускаха парченце от пъзел в началото на всяка серия, чудиш се, не ти става съвсем ясно и когато на края събереш частите нещата се навръзват. Имаше си интересни случай, забавни моменти не липсваха, намек за любовна история между прокурорите Мин и Ю, която верояно ще развият в някаква степен в трети сезон. Сигурно за това и тя изглеждаше по-женствена този път. Без съмнение, ще има трети сезон, краят на този го предполага, само дано не ни мъчат, да не го бавят много и до година да е факт.

Благодарности за превода, удоволствие е да може да се гледа на български! :kiss2:

Изгледах на един дъх и двата сезона, сериалът е страхотен!!!!  Наистина има от всичко!!! Някой знае и дали ще има трети сезон и кога? Дано, нямам търпение, редовно ще проверявам!!!!!

За разлика от първия сезон, в този бяха развалили малко цялостната визия, но пък за щастие действието си беше ок. И толкова още въпроси оставиха отворени...

Така е, но дано не са се отказали от продължението. Повече от две години си е много време!!!!! Ще бъде много жалко!!!!