Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Морски дух

Страна: Тайланд
Език: тайландски
Алтернативно заглавие: Ocean Butterfly, Phii seua samut
Година на излъчване: 2 Февруари 2006
Времетраене: 81 мин.
Жанр: романс, фантастика
Режисьор: Chanon Somrit
Субтитри: български
Imdb

Участват: Supatchaya Reunreung, Than Thanakorn, Anant Boonnark и др.

Резюме: Една фантастична и необичайна любовна история.
Wan е момиче родено със свръхестествена сила - диша под вода.
При посещението й на остров Butterfly, тя открива, че може да се гмурка
и стои под дълбокото море без въздух.
Там се запознава с Tan, фотограф, който винаги й помага.
След време приятелството им прераства в любов.
В процес на връзката им, Tan осъзнава, че тя не е нормално момиче.
Той забелязва, че когато тя е във водата - тялото й се променя.
Опитвайки се да й помогне да разгадае случващото се с нейното тяло,
той още не осъзнава каква тайна го очаква във водата...


:essub:


Свали торент + БГ субтитри
:click:
:click:
Торент+анг. субтитри :click:
Торент+руски субтитри :click:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам това дали ще ти свърши работа...

Предполагам, че ще бъде качено и в бг тракерите.

 

 

Опс, днес махнах линка за руснаците. Предполагам, че още днес ще бъде качен филма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се какво да кажа, определено съм със смесени чувства, хем ми беше забавен, хем ми беше идиотски. В действителност ми хареса, но не бих го повторила. Тайландците, имат доста развинтено въображение и интересен поглед над морските чудовища (русалки). Поне пича ми хареса. :P

 

Благодаря за субтитрите! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз как да кажа... хареса ми идеята на филма. Имаше запомнящи се моменти, а това е важно за един филм. Да, не бих повторила, но не съжалявам, че го гледах! Приказката беше невероятна, много от малките детайли ми харесаха в този филм. А костенурката... много сладък герой! И тази песен на 100 кила, беше много намясто. Браво за хрумването на преводача! Така не се бях смяла така от дете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да го изкоментирам само в едно изречение. Този филм може да откаже бая хора от азиатското кино.   :lol: Поне тези, които не правят разлика между тайландско и всичко останало.  То и аз съм член на клуба Bad Movie Lovers, ама това дори там не бих го препоръчал. Не можах да намеря нищо смешно, а останалото ако трябва да бъда честен, ми беше трудно за гледане. Може би само актьорите бяха симпатични. NyXe-че супер са ти субтитрите, ама как ги намираш тези филми? :) Дори не си написала още какво мислиш за него.  Давай че ми е интересно.  :P   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да го изкоментирам само в едно изречение. Този филм може да откаже бая хора от азиатското кино.   :lol: Поне тези, които не правят разлика между тайландско и всичко останало.  То и аз съм член на клуба Bad Movie Lovers, ама това дори там не бих го препоръчал. Не можах да намеря нищо смешно, а останалото ако трябва да бъда честен, ми беше трудно за гледане. Може би само актьорите бяха симпатични. NyXe-че супер са ти субтитрите, ама как ги намираш тези филми? :) Дори не си написала още какво мислиш за него.  Давай че ми е интересно.  :P   

 

Слънце,

 

Те ме намират, не аз тях! Смятам, че всички олигофрении са за мен! Бива ме с тях ахаххахах

Актьорите са симпатични, актьорската игра - не коментирам. Смятам, че най-забавното нещо във филма е костенурката! Тя ме смаза.

Имай предвид, че имам и по лоши филми (някои си гледал), този е един от нормалните. Виж другите преведени наскоро тайландски филми и сам си прави заключенията. :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...