Jump to content

Recommended Posts

* The Queen of SOP *

spacer.png

Заглавие: 胜女的代价 (Sheng Nu De Dai Jia), SOP Queen, Successful Woman's Price,
The Price of Being a Leftover Lady
Страна: Китай
Старт: 15 юли 2012 г.
Жанр: романс
Епизоди: 33
ТВ канал: 19:30 ч. по Hunan TV
Режисьор: Zhang Bo Yu
Песни: Chen Qiao En - Enjoy Being Lonely ; Zhang Han - Being the Friend who Loves You Most
и Xue Zhi Qian - How Many of You
Субтитри: Английски субтитри и Руски субтитри


Wiki

 

Участват:

Zhang Han as Tang Jun / Tom
Chen Qiao En as Lin Xiao Jie
Godfrey Gao as Gao Zi Qi
Zhang Meng as Zeng Chu Chu
Coco Jiang as Bai Ji Qing
Gino as Gao Zi Hao
Du Ruo Xi as Tang Min
Bai Xue as Tang Jun's mother
Xue Zhi Qian as Xue Shao Qian
Zhou Zi Yin as Su Su
Zheng Fan as Zheng Fan
Tang Ting as Su Li
Ming Dao as Adam
и др.


Резюме:
След неуспешна връзка с бившия си шеф, Lin Xiao Jie решава да започне собствен бизнес с подкрепата на приятеля си от интернет - Тоm. Когато тя разбира, че един от нейните служители, Tang Jun, всъщност е Тоm, и че той е син на богат магнат, тя започва да се съмнява в намеренията му, което води до серия от недоразумения....


С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

 

Онлайн с бг субтитри :click:

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

RAW - Тук; Тук

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко с латиноамерикански привкус, малко сладникав, ама ако нямате друго за гледане - става. Особено впечатляващо като видиш главната в рокля без ръкави из Англия,а всички около нея с палта, или майката и сестрата на главния, които мигат на парцали и да се чудиш какви са една на друга. Определено очаквах повече и малко съм разочарована...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не лошо, може да му се отдели време. Разочарованието ми е по-скоро от Zhang Han, за когото прочетох много хвалебствени отзиви, но не ме заслепи с нещо кой знае какво. Не беше лош, но на доста места ми изглеждаше, че преиграва, а и много хърбав, много. И направо губеше в кадър от Godfrey Gaо, който се справи учудващо добре, предвид на това, че все в манекенски ролички съм го гледала до сега. Много хубав и висок! Трябва да си абсолютно куку, за да предпочетеш главния пред него, за това не знам доколко беше правилен избора на тези актьори. А пък може просто да съм пристрастна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не знам с кого от партньорите й я харесвам най много Chen Qiao En - във всеки сериал, в който съм я гледала има страхотна химия между нея и главните мъжки образи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма досада ми беше сериалът. Може би просто не съм била в подходящото настроение, знам ли. Още по-тегаво ми стана, когато видях, че участва Годфри Гао – много ми е тъжно да гледам актьори, които вече ги няма... Самият той е много чаровен, биеше по всеки възможен параграф главния, като героят на Джан Хан печелеше само с постоянството на чувствата си. Главната актриса беше симпатична, но героинята ѝ на места едвам я изтрайвах. Всъщност постоянно имах чувството, че сериалът е сниман от различни екипи, като едните не знаят какво са "натворили" другите – толкова липса на логика в поведението на героите отдавна не бях засичала. Като се прибави и споменатият вече привкус на латиноамериканска сапунка... Абе, радвах се, когато свърши :) Чудя се изобщо дали да отделям време на втория сериал със същото име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...