Jump to content

Recommended Posts

Невероятен сериал. Сега го гледам за 2 път и си припомням позабравени моменти. Песничката накрая е супер готина и мога да я слушам по цял ден. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин сериал, Огурито сладур с тази прическа. В бойните сцени се справи страхотно, интересен сюжет и много забавни моменти. Наслаждавайте се на сериала, има защо! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ^^

Искам да попитам случайно някой да знае как се казва този актьор ,който отвлича Юки в първата серия ? По-точно в 46:03  .. Много ми  е симпатичен,нищо ,че играе лоша роля :28558: :28558: 

Иначе сериала е страхотен,Шун е наистина много забавен :28558: :28558:

А Маруо никак не ми беше любимец в началото ,но послe :D захаресвах го изведнъж :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ^^

Искам да попитам случайно някой да знае как се казва този актьор ,който отвлича Юки в първата серия ? По-точно в 46:03  .. Много ми  е симпатичен,нищо ,че играе лоша роля :28558: :28558:

Иначе сериала е страхотен,Шун е наистина много забавен :28558: :28558:

А Маруо никак не ми беше любимец в началото ,но послe :D захаресвах го изведнъж :rofl:

 

Казва се Хироки Наримия. :) Темата му, от която можеш да научиш повече за него - Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даммм! Слабичък е сериалът, но пък става за разтуха и убиване на времето. На мен ми липсваше онова, което най го обичам в японските сериали и което компенсира всичките им кусури, а именно житейската поука, нещо изконно човешко, което да ти сгрее душичката, но то не може човек да има всичко:) Огурито беше симпатичен дръвчо, а  майка му, с лошия й усет за време, ме караше да се подхилквам всеки път щом му дръннеше телефона. От друга страна визията на Хиро много ме дразнеше. Особена пършивата му брадичка и маймунското кълчене - малко се бяха оляли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...