Jump to content

Recommended Posts

Ми не ги, като ъплоудър изостанах здраво и чакам версиите на таймлес та гледам по епизод на две седмици, че и по-рядко и пак...А аз съм не заклет, не вманиачен, не умопобъркан, ами и аз немам определение фен на Шун и няма как да го харесам тоя сериал, много е слаб. И Хиро не му стигна олигофренската роля до Кимура в Мозъка, ами и тука пак е къдраво цигане с капацитет на джапанка. И напълно неадекватните комедийни моменти биха били смешни, ако евтината драма не ги избутваше. Шун ужким реши да излезе от скуул сюжета, направи ролята в Смайл и сега се издъни здраво, ако го видя колко сол ше му трия на главата...Ама ше го изгледам де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за първи път гледам японски сериал от този жанр и наистина на някои места си е изсмукан от пръстите, в сравнение с американските, но си има и доста добри страни, все пак телевицзията се учи от грешките си...

 

Сега си мисля, че Джинно и Юки са брат и сестра, за това тя е отишла в Америка да го търси, а кака и не я е пускала и за това са се скарали...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го! Бях решила да го гледам с хубав превод и разбира се съм очарована . Драма с типично по японски неразбираем на моменти хумор, който на мен изключително много ми допада. Огури - първо: страхотна прическа, визия, обелкла и много добра игра, както винаги. Хиро - веселият Дон Жуан (отново) в действие . Драмичката е интересна, забавна, на моменти сериозна. Действието се развива бързо, което на мен лично много ми допада. Да добавя - страхотен финал!!! Песничката е много, ама много хубава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си почна това сериалче, ама края...

Малко го претупаха. Изведнъж се случиха нещата. Леко съм разочарована...

На японските сериали най мразя първата и последната серия...

И този не направи изключение.

И още нещо... Шуни - най-готиният ръб !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен края ми се видя много забързан, ама си имаше някои доста готини момента (особено оня с кафето)

Струваше си гледането заради бате Шун, ама аз през цялото време се надявах Хиро най-накрая от мустаката тиква да се превърне в принц, ама уви, а е такъв симпатяга. Много ме бе яд, че са го наредили до Шун Огури в тоя вид, просто много големи гадове са тия стилисти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е много свежо, харесва ми определено.

За Шун или хубаво или нищо.

Обаче нямаше да е лошо ако Огури влизаше от време на време под прикритие и тотално да сменя визията си. Примерно в стил- "лошото момче" , защото много му отива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е уникално свежо Така съм се смял с тоя Маруо (Мизушима)... няма такъв кретен!!! Ама и Огури си изигра супер яко ролята. Според мен сериалчето е задължително за гледане. Особено ако искате да разпуснете. Има си всичко - екшън, смях, крими и леки нотки на драма (слава богу съвсем леки).

 

Целият специален отряд беше върха! Много ми бяха забавни!

 

P.S. Благодарности на екипа за чудесните субтитри!

 

Оценка: 9,5/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е уникално свежо Smile Така съм се смял с тоя Маруо (Мизушима)... няма такъв кретен!!!

Хич го нямаше... :hehe: :hehe: :hehe:

На мене ми се стори, че последните две серии, Маруо съвсем изперка... :hehe: :hehe: :hehe: :lol!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахха...Адското сериалче :D :D

Много ми хареса и Огури,и Мизушима.Влязаха в ролите си много добре..а колкото до Маруо беше доста идиотски забавен..и как се караха по време на престрелка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето според мен е средна работа. Много бавно и мудно се навързваше историята. Разследването на специалните части беше абсолютен майтап, дори и за "като на филм" и със съзнателно подчертания комичен ефект. Преиграването като цел ли им е било поставено или просто така се е получило? :confused:

Имаше разбира се и моменти, които ми хареса. Препирните на Соу и Маруо бяха голяма забава, в най-неподходящия момент, за най-ненормалните неща, а пък включванията на майката на Соу бяха просто златни. :green:

 

И Хиро не му стигна олигофренската роля до Кимура в Мозъка, ами и тука пак е къдраво цигане с капацитет на джапанка.

Това ме разби. :rofl:

 

Сериозен eye candy-ефект през цялото време, пък завършека на всяка серия - как можаха така безцеремонно да се изгаврят с нашите женски сърца, Шун и Хиро под дъжда... :affraid: :naughty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми играта на повечето актьори, но по отношение на сюжета... въобще не съм впечатлена. Прекалено отгоре-отгоре е направена историята, можеха да се постараят повече. Краят си беше в типичния стил на сериала - очакван и предвидим. Развлекателен, но не особено съдържателен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йееех догледах ги днес набързо и останалите серий Ами не съм по много стойностните коментари,но лично на мен много ми хареса и финала също Посмях се на воля,стисках зъби и се насълзявах даже хехе

 

п.п.И едно въпросче..няма ли случайно и спешъл серийка да има?(много се размечтах май)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХаха сериалчето ме изкефи,на места съм се смяла с глас...ахах майката на Со-чан...ехехех леле такава жена незнам незнам убиваше ме всеки път като се обади(за тамагочито особено) а онва лигаво същество,гаджето на сестрата ли къв беше...идеше ми да го дрънна един тиган адски дразнител...

Сцените с премятането през гърба са уникални

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сдържах да не пуна коментар и тук.

В процес съм на гледането на този сериал и мога да кажа, че много ми харесва.

Шун Огури и Хиро Мидзушима са страхотен тандем и много ме забавляват, когато започнат

да спорят в най-неподходщия момент.

Самo мацето нещо не ме грабна- поне да се научи да плаче качествено, а не само

с по една две сълзички, но това си е само мое виждане.

И въпреки мнението на останалите за мен края все още не е предвидим, въпреки, че

почти съм стигнала до там. С интерес очавам да видя какво ще се случи,

но не се съмнявам, че ще има още много смях със сълзи

На края искам силно да аплодирам саундтрака и за съжаля, че не съм го включила в моите топ 5 в класацията-

песничките са убииствени. Поздрав за всички фенове с тази

 

http://www.youtube.com/watch?v=oPwEPwpEN_8&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не забеляза приликата с "Танго и Кеш"? Нещо не ме грабна сериала. Затова все още не съм го догледала, дори се чудя дали някога ще го догледам

Харесвам и Шун и Хиро, но не мога да кажа, че този филм ги представи в най-добре светлина. На моменти беше детински наивен. Обичам криминални комедий, но тъй като вече съм малко "пораснала" и съм гледала много филми с такава тематика, точно този не ми впечатли. А имах такива очаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В повечето японски сериалчета края е отворен и има защо, но това си е моя теория. Взех да ги харесвам тия не съвсем довършени неща...

Сериалчето е страхотно, а финалната песен ми спира дъха. Невероятна песен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, най-хубавият сериал, Огури там добре се е справил, когато имаше да гледа някакво бебе, там се наложи да падам от стола от смях! :lol:

Винаги нашите японци се справят блестящо! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален сериал, много забавен, особено когато двамата главни герои се карат постоянно :lol: :lol: :lol: ! Наистина японците са се справили чудесно :yes: :yes: :yes: :yes: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен си беше истинско удоволствие да се наслаждавам на Огури в главна роля 10 серии. Вярно и аз си помислих, че докато е под прикритие ще го видим и като "лошото момче" ,ама и така си беше готин. Като цяло ми допадна сериала - много забавен и приятен .Забавните моменти баха... :up:

"- Ти си крещящо извънземно!

 -  Какво е крещящо извънземно?

 -  Извънземно, което крещи!!! "

Направо незабравими диалози :28558:

Финалната песен.... НЕВЕРОЯТНА!! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...