Jump to content

Recommended Posts

AILEE направи кавър на „WANNABE“ на ITZY...

(AILEE)의 “WANNABE(by ITZY)” Band LIVE Ver.│에일리가 워너비까지 5인분 찰떡 소화한 거 있지[it’s KPOP LIVE 잇츠라이브]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисни Корея обяви кампания „Ultimate Princess Celebration“ с темата „The Courage To Change The World Princess“.

Официалната песен на кампанията и MV „Starting Now“ от Ailee бяха пуснати вчера на различни музикални сайтове и канали на Disney Korea.

E3k-EGb-CUYAIBHNt.jpg

 

Ailee - 깨어나 (Official Video)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ailee се оказа първия изпълнител в новосъздадения лейбъл „THE L1VE“ на Ravi /VIXX/.

Противно на „GROOVL1N“, неговият хип-хоп лейбъл, основан през 2019 г., „THE L1VE“, ще се фокусира върху популяризирането на актьори и идоли като редовните развлекателни компании.

1626889012-38a3f821-3f97-4242-90db-87c91

 

1626889012-4ac8bdd4-89bb-49aa-b8dd-fd35a

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3 септември лейбълът на Ailee обяви, че тя ще се появи в „Immortal Songs: Singing the Legend“ на KBS2. Това ще бъде първият път, в който тя ще се появи в шоуто от три години насам, след като се появи в специалните епизоди за покойните Kim Hyun Sik и Yoo Jae Ha.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Певицата Ailee разказа за тежестта, която изпитва от постоянната оценка на публиката за външния си вид.

В излъчването на 17 септември на естрадната програма на Канал А „'Oh Eun Young's Golden Counseling Center'“, Ailee се появи като гост. Тук тя призна, че е изпитвала ужас на сцената преди изпълненията си и е чувствала постоянен натиск от страна на публиката. Тя каза на д -р Oh Eun Young,: „Имаше толкова много неща, в които не знаех какъв стандарт трябва да отговарям. Особено с неща като теглото ми. Когато наддадох, защото потребителите в мрежата ми бяха казали, че съм твърде кльощава , тогава те биха казали, че съм наддала на тегло. Поддържах същото тегло вече около 3-4 години, но ако изглеждам дори малко подпухнало, те биха казали, че съм наддал на тегло. Ако лицето ми изглежда малко остро, те бих казал, че успях да отслабна. "

Ailee добави: "Станах прекалено загрижена за нещата, които обикновено не ме интересуваха. Започнах да се тревожа за много неща и да си мисля" това смущаващо ли е? Това ли е нещо, от което да се срамувам? " Ето защо отслабнах. За един месец загубих 10 ~ 11 кг. По това време ядох 100 грама протеин, две чаши зеленчуци и едно парче плод за едно хранене. Така ядох две хранения в едно на ден. Това добави до 500 калории на ден. " След това Ailee обясни, че е била на драстична диета през дните, когато е имала най-натоварения график. Тя също се упражнявала на върха на пълния си график. Тя каза: "Имах твърде малко сили да пея. Тъй като бях толкова слаба, развих възли на гласната струна."

Доктор Oh Eun Young, изглеждаше сериозен, докато слушаше Ailee. Д-р Oh Eun Young тогава отговори: "Знаете ли колко е минималната консумация на калории за оцеляване? Тя е 1600 до 1700 калории за мъжете и 1200 калории за жените. Това отнема толкова много, за да лежите неподвижно, да мигате, да дишате и за да може сърцето ви да продължи да бие. Ако не ядете дори толкова много, изразходвате съществуващата енергия на тялото си, само за да останете живи. Тогава това се превръща в здравословен проблем. "

 

 

Милата.

Ами като имат такива фенове, които вместо да им се радват, само им тровят живота.

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...