Jump to content

Recommended Posts

Ето го OST изпълнен от Ailee с кадри от сериала, което се води нещо като MV на песента. Я да чуем отново прекрасния глас на певицата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ailee разкри, че наскоро е загубила и двамата си родители.

На 2 октомври в епизода на 'Immortal Song' Ailee изрази болката си от загубата на членовете на семейството си. Проливайки сълзи, тя каза: „Докато работя като певица в Корея, бях разделена от семейството си в САЩ повече от 10 години. Работих усилено в Корея и бях заета, така че дори не можех да посещавам често . "

След като изгледа изпълнението на Hongja на „Намиране на разпръснати семейства“, Ailee сподели: „Живеехме като разделено семейство, но и двамата ми родители починаха миналата и началото на тази година. Песента имаше различно значение за мен. Текстът ме докосна много . Липсват ми и съжалявам, че не видях семейството си, което ми липсваше най-много, докато бях заеат с работа. "

Тя спечели окончателната победа в 'Immortal Song' тази вечер.

1633181239-20211002-ailee2.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ailee пее за емоционално събиране в „Immortal Song“.

В специалното издание на 6 ноември с участието на Vibe, Ailee направи кавър на емоционалното парче на Vibe от 2002 г. "Love Me Once Again". За изпълнението си певицата направи музикален спектакъл, споделяйки, че това е песен, която е изпяла, за да се подготви за дебюта си.

В крайна сметка обаче Forestella спечели крайната победа.

Вижте изпълнението на Ailee, а в спойлера й оригинала.

 

 

Off Topic

 

 

 

Ето и представянето й във вчерашния епизод на Music Core..

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пригответе се за епично сътрудничество между Wheein от MAMAMOO и Ailee!

На 6 декември в полунощ KST, Wheein и Ailee пуснаха първия си тийзър за предстоящия си дуетен сингъл „Solo Christmas“.

По-специално, новата песен ще отбележи първото сътрудничество на двете певици, откакто станаха съдружници по-рано тази година: това лято и Ailee, и Wheein подписаха с THE L1VE, чисто новия лейбъл, основан от Рави от VIXX.

„Solo Christmas“ ще излезе на 11 декември от 18:00 часа. KST.

 

Wheein-Ailee-Solo-Christmas.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата песен на Ailee и Whee In идва скоро!

На 6 декември KST, The L1ve разкри концептуални изображения за дуетния сингъл на певиците с празнична тематика „Solo Christmas“. На изображенията двете зашеметяват в зимни бели тоалети, позирайки на празничен фон, пълен с коледно дърво, топла камина и много искрящи светлини.

 

Whee In

 

1638798739-solo3.jpg 1638798740-solo1.jpg

 

(Ailee), 휘인(Whee In) - 홀로 크리스마스(Solo Christmas) LIVE CLIP TEASER

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коледа е тук!!!

Ailee и Whee In представиха специален лайв клип н с изпълнение на "Solo Christmas!"

 

(Ailee), 휘인(Whee In) - 홀로 크리스마스(Solo Christmas) LIVE CLIP

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ailee се завръща и отново докосва сърцата на феновете си с емоционалните си, но мощни вокали в новия OST за уебтауна „Under The Oak Tree“.

В Южна Корея има тенденция, при която изпълнители си сътрудничат с уебтауни, за да създадат специален OST за тези уебтауниs. Има различни Naver Webtoons, на които са дадени тези саундтраци, за да добавят повече към изживяването.

На 18 януари Ailee пусна тийзър клип за песента „Nobody Else“, която е новият OST за популярния уебтун „Under The Oak Tree“. 

„Nobody Else“ ще излезе на 23 януари в 18:00 KST. Така че не пропускайте изданието и слушайте цялото парче!

 

'Nobody else' 티저 영상 - 상수리나무 아래 웹툰OST

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...