Jump to content

Recommended Posts

Да взема да раздвижа моята тема. Направо ме е срам, как съм я изоставила. Добре, че я има bubble. :)

 

Ейли на 30 май навърши 25 години. Честит рожден ден на патерици, да ми е жива и здрава, безкрайни успехи, много щастие и любов й пожелавам.

 

Ще спомена по новите неща.

 

Снима реалити програми:

 'Ailee's Vitamin' - 4 епизода, които проследяват живота на Ейли извън сцената 

Засега е излъчен само първи епизод 

без субтитри е

 

 'Laws of the City' -снимащ се в Ню Йорк spin-off на 'Laws of the Jungle'. Всъщност не разбрах, какво ще е участието й в предаването и колко дълго ще е то. В превюто я няма.

 

На 16 май излезе колаборация с Ерик Бенет 

 

 

 

На 28 май участва в World Cup Cheering Show по MBC и изпълни Fighting Spirit

 

 

 

На 1 юни се състоя Oran C Vitamin Talk Concert. Ейли е рекламно лице на марката.

tumblr_n6igz5PhfO1rrm1j6o1_500.jpg

 

Днес се проведе пресконференция за Laws of the City

tumblr_n6lsgrgjuZ1rrm1j6o4_1280.jpg

 

Както bubble вече е споменала в предния пост тази събота Ейли ще участва в концерта на Music Bank в Бразилия

На 23 юни пък ще записва Immortal Song 2. На мен ми се иска тя да присъства във всеки епизод. Кавърът й на I Will Always Love You е потресаващо добър. Чудно ми е как не е спечелила епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и честит ви август този път си оставих темата за по-кратко , по известен за мен като месеца на G-Dragon  :lol:  Може и месеца на Ейли да стане ако тя вземе да направи comeback.  Отслабнала е с 9 кг, а всички знаем кога айдолите се подлагат на диети  :rolleyes:  Ох, само да не са ми празни надеждите. Дано!


 


G7LYsoX.jpg5OveneA.jpg


 


 


Натрупал се е доста видео материал за два месеца и сигурно няма да сложа абсолютно всичко.


 


Започвам с епизодите на Ailee's Vitamin, които си имат и английски субтитри


 


Епизод 1 -

,

Епизод 2 -

,

Епизод 3 -

,

Епизод 4 -

,

 


 


140614 Drama OST Concert in Beijing, China – Ice Flower, Because of Tears, Day by Day


 


На 18 юни се излъчи Music Bank in Brazil


 



15 мин. – U&I, Singing Got Better


51 мин - Aquarela do Brasil


 


 


Участва в епизода на Immortal Song 2 от 5 юли


 



Частта и почва от 58 минута


 


 


На 10 юли излезе нова песен – I’m In Love колаборация с 2LSON


 



 


 


Ейли участва и в новото предаване на Mnet – Singer Game


 


 


Тази седмица отново е в Immortal Song 2 . :es:


https://www.youtube.com/watch?v=ZjG2NIJFtm8


 


 


Завършвам си поста със снимка на Ейли заедно със Lucky J (много ги харесвам!)


gl8tr7j.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте и честит ви август този път си оставих темата за по-кратко , по известен за мен като месеца на G-Dragon  :lol:  Може и месеца на Ейли да стане ако тя вземе да направи comeback.  Отслабнала е с 9 кг, а всички знаем кога айдолите се подлагат на диети  :rolleyes:  Ох, само да не са ми празни надеждите. Дано!

 

G7LYsoX.jpg5OveneA.jpg

 

 

 

 

И кога айдълите се подлагат на диети?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами обикновено когато се очаква да направят завръщане. IU, Yeeun (Wonder Girls), Jiyeon и Hyomin(T-ara) примерно така постъпиха. Разбира се има и възможност Ейли да го е направила просто така, но все пак се надявам на comeback тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излъчили са Sokcho Music Festival, състоял се на 8 август. Ейли е изпълнила I Will Show You, U&I и Let's Go On a Trip (заедно със Sweet Sorrow)

 

https://www.youtube.com/watch?v=LGRFLQn0djQ

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-kLTKJ8N1j4

фен камера на U&I

 

 

 

 

 

Ейли е била една от "неразумните" решили да се поливат с ледена вода.  :D  

 

 

J-Yo и Eru разбиват леда, J'Kyun налива вода, Shin Bora и тя се мотае наоколо. :lol:  Eru бива предизвикан и полят в същото видео. 

 

 

Да спомена, че 'A Real Man' се движи много добре в чартовете

 WSHT0Rq.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30-ти август Ейли беше удостоена с 'Culture and Arts Creation Award' на церемония организирана от South Korea Media Corporation Association.

Nw5N1oJ.jpg

 

 

 

Участва в 211 и 212 епизод на Running Man.

 

 

 

Няколко нови видеа от участия в концерти и музикални програми:

 

ModernK 15th Anniversary Concert -

,
,

 

Immortal Song 2 - Cocktail Love (с J-Yo от Lucky J)

https://www.youtube.com/watch?v=7-GBKFMi4-k

 

MBC Infinite Dream Concert - I'm Handsome (с YB)

 

 

 

 

Фотосесия за Googims Fall & Winter Collection

 

qDztQpP.jpg

h6UHbus.jpg

TlCPzeJ.jpg

2U4CDD4.jpg

BhiMQGJ.jpg

nxkYoui.jpg

bkEBPxx.jpg

LiPSygH.jpg

thdosEI.jpg

FlpfYLf.jpg

6NKW2AQ.jpg

v3XxgR2.jpg

4XIsAHC.jpg

iEBhH5O.jpg

NCSDiZX.jpg

NVtYewo.jpg

Q9DQ3xy.jpg

lFfP4oF.jpg

W3varmB.jpg

XIuRhYF.jpg

rbT6dEn.jpg

2aB6zqw.jpg

Lx5nQ9l.jpg

uAzJizE.jpg

sAyTAZP.jpg

lr4WqWt.jpg

Q4tNhBO.jpg

awRMhNu.jpg

O6bjW2Y.jpg

47FgVkt.jpg

vQLvIMB.jpg

 

 

 

 

И сега голямата новина - Ейли се завръща! :es:

Третият й мини албум 'Magazine' ще бъде пуснат онлайн на 25-ти септемри. На същия ден ще има showcase и comeback сцена в M!Countdown. Title песента се казва 'Don't Touch Me'

DDH4rZZ.jpg

 

X8xRKTc.png

KDo7bid.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Don't Touch Me не ме грабна от началото, но с повечето слушания и лайвовете вече ми харесва. Албумът е хубав. Teardrop ми е фаворит.

 

 

Comeback сцени :

 

Видеа от шоукейса:

 

Интервюта от канала на 1theK:

 

KBS Entertainment Weekly

After School Club

 

 

Две нови награди 

So-Loved Awards - Female Solo Artist

 

Korea Drama Awards - Best OST (Fated to Love You)

eKv5Iss.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейли спечели в Инкигайо днес :es:

 

gEU9oUz.jpg

 

Горката Амбър ще трябва да слага пола и високи обувки :D

 

 

Тазседмичните изпълнения:

 

KBS Music Bank

KBS1 Love Request

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един седмичен ъпдейт да направя :)

 

Ейли спечели още 2 трофея - от M!Countdown и от Music Bank.  :panda-145: Надявам се да не са последните за този comeback.

 

TQNxScQ.jpg23q5fyj.jpg

 

Това са снимки от encore-a на M!Countdown. Може би забелязвате че Ейли държи пари (фалшиви по всяка вероятност). Смята се че Сънгхун(Winner) й ги е дал  :lol: Ако е вярно ми е интересно защо ли.

 

M!Countdown

Music Bank

 

 

 

В петък беше гост в YHY's Sketchbook. Направи кавър на This Ain't It на Теянг. По време на интервюто дори му се обадиха.  :lol:

XXYKfmc.gifcCjb7GL.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

Вчера се излъчи Hallyu Dream Concert

QMvUQpU.jpgnkE7w5q.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=a32E2su5X3w

 

 

 

 

 

Другата седмица ще се излъчи епизод на Immortal Song с нейно участие. Пели са песни на Michael Bolton, който е бил и специален гост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя няколко по-нови неща.

 

На 5 ноември станаха 1000 дни от дебюта на Ейли. В същия ден тя участва в Mwave Meet & Greet 

 

Излязоха две нови дуетни песни с нея

 

 

Gaeko(Dynamic Duo) - Hueng Hai

 

тук дори рапира

 

 

 

MC Mong - Be Strong

 

 

 

 

 

Вчера се излъчи Music Bank In Mexico

 

https://www.youtube.com/watch?v=o98KleIhP2M

 

 

Don't Touch Me

 

U&I

 

Encore

 

 

 

На 13 декември Ейли ще има концерт с Ерик Бенет

dyifOxI.jpg

 

 

 

Номинирана е за Mnet Asian Music Awards в категориите best female artist,best vocal performance, best dance performance, artist of the year, song of the year и води в първите две. Ако желаете да я подкрепите, може да го направите тук, стига да имате регистрация, facebook или twitter профил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На състоящите се днес МАМА 2014 Ailee спечели Best Vocal Performance - Female. Да припомним,че девойката спечели тази награда и миналата година.

Имаше сцена и изпълняваше  "Don't Touch Me" . Тази сцена беше съчетана и със сцената на Girl's Day като заедно  изпълняваха песента на Ariana Grande ft Iggy azalea Problem

https://www.youtube.com/watch?v=6FYjIXaJJZE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, bubble, че си отделила време и на Ейли. За съжаление обаче, това видео вече не може да се гледа, затова слагам друго. То включва изпълнението на Girl's Day, на Ейли и общото. Не е от официален канал. Надявам се MNET да качат всички изпълнения скоро. 

 

Много съм доволна от представянето на Ейли, показа защо Best Vocal Performance е една от заслужено дадените награди тази година на МАМА. Смятам, че кавъра на Problem щеше да е далеч по-добър, ако само тя и Мина го бяха изпълнили, като Ейли да направи рап частта, но ...  

 

 

 

GnJQoue.jpg

OzVJmnE.gif

 

8sH6cOU.giffIMYnkc.gifR7fnPJT.gif

Дръж се Ейли, не припадай! :28558:  Така ми се иска да направят един дует двамата.

 

 

 

 

 

Няколко събития от миналия месец

 

На 15-ти се проведоха APAN Star Awards, където Ейли получи Best OST Award

1XxgGQX.jpgxRZHAgq.jpg

 

 

От 17 до 19 тя и Амбър записваха нещо на Jeju Island. Амбър ми става все по-симпатична, особено след участието и във видеата на Саймън и Мартина(Eat Your Kimchi)

ar8YIB9.jpg19.png

 

 

На 25 записваше MTV The Stage Big Pleasure. Мисля, че ще излъчат епизода на 10 декември.

3G7D8y4.jpggEPtvE6.jpg

 

 

На 28 присъства на Korea Culture and Entertainment Awards и получи някаква награда, но за съжаление съм в неведение точно каква.

Rfz27Hg.jpgPehKQsu.jpg

 

 

Ейли има дует с Sung Shikyung в римейк албума му  "Winter Wonderland", който ще излезе на 9 декември.

ZCKSm4k.jpg

 

 

Това е от мен.Чао за сега  :D

tumblr_ng0y1yi9cJ1s0nvvyo2_400.giftumblr_ng0y1yi9cJ1s0nvvyo1_400.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейли много я бива, определено и е една от най-естествените корейки, много ме радва, че не се поддава на всезаливащата фалшивост. Ама ми прави впечатление, че и тя си крие устата, като се усмихва/смее, мислех, че това го правят само корейски корейки :). Ма как да не се усмихваш за Теянг :)?

 

И на мен Амбър почна да ми харесва повече след Саймън и Мартина, иначе ми беше напълно безразлична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7 декември Ейли участва в Dungeon & Fighter Festival. Изпълни Don’t Touch Me, I Will Show You, Singing Got Better и U&I.

 

6gJUAEq.jpg

 

 

gPMsmvA.jpgxKQkz6o.jpg

 

zouVhBU.jpgJeaATcG.jpg

 

 

 

Излезе дуетът и със Sung Si Kyung.

 

 

 

 

Вчера се проведе концерта и с Ерик Бенет. Изпълни Heaven, I Will Show You, I Will Always Love You, U&I, Let It Go, а със Ерик – Almost Paradise, Spend My Life With You и Gorgy Porgy

 

tumblr_ngjuhc22fC1qic2fyo1_1280.jpg

 

 

gZMpJaf.jpg

 

Uymvqxc.jpgbdxQbkI.jpg

 

B4v8CPMCcAA_byj.jpg

 

 

Фен камери

 

 

Изпълненията на нейните песни ги няма за момента в youtube. Гледах разни клипчета в Instagram но няма да ги слагам.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1Nnhxuza408

 

 

 

 

Също така се излъчи MTV The Stage Big Pleasure. Не е официален канала и може да изтрият клиповете. Има субтитри.

 

 

 

 

 

Не се случва често някой да пее песни на Ейли. Дебютиралата този месец Шанън, обаче и направи вече цели два кавъра. Пристрастна съм към Ейли, но не мога да отрека, че момичето има страхотен глас. А и е само на 16. Много я харесвам. Дали да не и направя тема?  :rolleyes: 

 

 

I Will Show You

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SBS Gayo Daejun

 

Не разбирам защо отново пя Problem и защо не изпълни нито една нейна песен. -_-  Но погледнато от добрата страна тази песен много и пасва.

 

Baby It's Cold Outside със Sung Sikyung 

https://www.youtube.com/watch?v=0JJKAWVuw7Q

 

Получи 2 награди - Top 10 и Best Female Solo.

 

r9sTO8s.jpg

 

QYFrpS0.jpgDkXQUyM.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...