Jump to content

Recommended Posts

Обновен плейлист за онлайн гледане: :click: 

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

felicyti ,

благодаря за обновения плейлист! Благодарение на него обърнах внимание на този сериал и не съжалявам.

Нова съм в корейските сериали и има много какво да наваксвам от минали години. Lee Min-Ho го гледах за първи път в The King: Eternal Monarch и реших, че този дървен красавец не е моят актьор. Добре, че попаднах на "Вяра", за да го оценя както подобава.

Фен съм на този тип сериали - пътуване във времето , фентъзи, романтика и др. подобни и може би затова този много ми хареса и с удоволствие си затварям очите пред някои дребни недостатъци. Всички актьори бяха страхотни и създадоха истински и пълнокръвни образи. Генерала, докторката, краля и кралицата - развитието на образите, силите, които ги движат, това което ги вълнува, всички беше предадено много убедително и ме накараха да ги заобичам и да се вълнувам заедно с тях.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Sword написа:

Много хубав сериал. Много ми хареса. Препоръчвам го :)

 

Ох, ненавиждам историята в смисъл на „наука“. Но понеже участва И Мин Хо, любимия актьор на половинката, ще го преслушам с цел да го гледаме заедно.

 

Имам проблем с този артист. Като изключим Русалката, който ми е третия, любим сериал за всички времена, всичко друго, негово, което съм виждал, е пълна глупост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко нелепи коментари изчетох :28558: само. Що търсите под вола, теле!?  Нали драмите и филмите са за забавление , наслада и отмора, не да натоварват,  пълни с художествени измислици за да е интересно за зрителя не да е истинско, като в живота, тогава няма да е интересен и фантастичните елементи ще са излишни.

Драмата е супер за годината 2012 и много интересна, е поне беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Стихия написа:

Нали драмите и филмите са за забавление , наслада и отмора, не да натоварват,  пълни с художествени измислици за да е интересно за зрителя

Това не може да оправдание за глупостите в един сериал. Ако ги има, за мен това не е забавление, наслада и отмора и не обичам да не смятат за глупак, който ще гледа каквато и тъпотия да му пробутат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, dido100 написа:

Това не може да оправдание за глупостите в един сериал. Ако ги има, за мен това не е забавление, наслада и отмора и не обичам да не смятат за глупак, който ще гледа каквато и тъпотия да му пробутат.

Ами явно вие сам се смятате за такъв, защото никой не твърди нищо такова . Това, че мненията ни се разминават не е повод да смятам някой за "глупак".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че е добра идея да се месиш в чужд спор…

 

Но @dido100н  нямаше предвид, че ти лично @Стихияг го правиш на глупак или друг потребител го прави на глупак. На глупаци ни правят шефовете на телевизията или създателите на сериала, или и двете групи.

 

Този точно не съм го гледал и не мога да взема отношение, но толкова пъти съм се чувствал по същия начин, че добре го разбирам, какво има предвид.

Редактирано от k-drama-monk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, k-drama-monk написа:

Не, че е добра идея да се месиш в чужд спор…

 

Но @dido100н  нямаше предвид, че ти лично @Стихияг го правиш на глупак или друг потребител го прави на глупак. На глупаци ни правят шефовете на телевизията или създателите на сериала, или и двете групи.

 

Този точно не съм го гледал и не мога да взема отношение, но толкова пъти съм се чувствал по същия начин, че добре го разбирам, какво има предвид.

За 2012 драмата си беше топ. Препоръчвам ви я, надявам се да ви хареса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...