Jump to content

To The Beautiful You / Hana Kimi (2012)


Recommended Posts

Отначало започнах да гледам сериала само заради Sulli,но в последствие ми хареса ...  :up:

За мен е по-добър от японската версия (мое мнение )  :mellow:

Наистина е много забавен !  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това бе първата корейска драма, която изгледах и може би затова ми е толкова скъпа на сърцето  :wub:  Имах чувството, че това е най- прекрасното нещо, което някога съм гледала. Южна Корея ми се стори като страна излязла от приказките. Разбира се докрай се надявах моя любимец да спечели сърцето на главната и си мислех, че ще стане точно така! Личи си, че съм нямала никакъв опит с корейските драми xD Вече знам, че главния си е главен и никой не може да го измести, независимо колко страхотни моменти сценаристите ще уредят на главната със съперникът му. Но като направиш сравнението между двата образа, единия е абсолютно дърво, а другия е чаровен и забавен. Явно драмата е правена по манга и не знам дали и там единия образ е толкова по- притеглящ от другия, но ако е така, тогава явно тези автори на манги си падат леко садисти. И Хьон У е такова сладурче. Жалко, че съм му малко кака :р  Мин Хо беше много зле.  Образа му нямаше никакво обаяние. Дълго време отказвах да гледам BOF защото си мислех, че играе и там :р

Все пак финала беше по- скоро отворен. Нямаше официален избраник. По принцип мразя такива финали, но в случая това беше за предпочитане пред другото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен сериал спуках се от смях с него особено когато (забравих му името :) ) момчето си мислеше че е гей когато започна да я или го и аз се обърках :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минхо много го харесвам като актьор, певец, модел и всичко! Усмивката му е заразителна. Сега искам пак да си дръпна сериала, гледала съм го много отдавна, но помня, че беше забавен. За жалост старите сериали нямат сийд, а и субтитрите не намирам, иначе бих казала, че много ми харесва сериала и го препоръчвам за свободното време. Само ме е яд, че момичето много си личеше, глупаво беше толкова женствено момиченце да се прави на момче, не може да се скрие полът, по никакъв начин за мен.

Тайландската версия как се казва?

А това там в ляво на постера /горен ред, лаво, стои прав/ Кай от EXO ли е, защото момчето много прилича на него? Май и Крис? Откривам още членове и на други групи.....Джеа, и тн.

 

Опс, дописвам - тук дали аз греша не знам, но разпознавам поне 5-6 айдъла от различни групи, на постера. Права ли съм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria, гледане онлайн с английски субс устройва ли те?

 

Аз на снимки разпознавам само BTS, Luhan u Zitao, та не мога да съм от помощ :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, seal_reinforce написа:

aria, гледане онлайн с английски субс устройва ли те?

 

Аз на снимки разпознавам само BTS, Luhan u Zitao, та не мога да съм от помощ :896767:

Не, аз искам ги да ги сваля.....имах ги даже всички епизоди, но съм го изтрила от външна памет 2 и ....сега съжалявам, че съм ги изтрила. Гледах го много отдавна с български букви. Буквите ги имам вече, свалих субтитрите, но нямам сийд за торента.

Аз разпознах и ХанШик от ZE:A, струва ми се, че виждам и от Суперджуниер една муцунка..... Малко ми е трудно да кажа кой кой е.

МинХо ми е любимец от "Хуаранг" и от шоуто за звезди-шампиони  - гледам го в Ютуб и виждам, че Минхо често печели, спортна натура е.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Замунда гледам, че има някакви сийдъри, и там ли не тръгва-_-


 

Off Topic

аз като видя из мненията, че някой толкова е харесал някой сериал, че пак ще го гледа и всеки път съм недоумение..

Аз нямам време да изгледам заплануваните, че и нови излизат постоянно, маааалеее, кога да почна и да повтарям :D:P

 

Off Topic

виж дали версията при руснаците ще ти съвпадне с бг субс, обикновено от там свалям доста бързо

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4155761

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Aretka написа:

в Замунда гледам, че има някакви сийдъри, и там ли не тръгва-_-


 

  Скрий съдържанието

аз като видя из мненията, че някой толкова е харесал някой сериал, че пак ще го гледа и всеки път съм недоумение..

Аз нямам време да изгледам заплануваните, че и нови излизат постоянно, маааалеее, кога да почна и да повтарям :D:P

 

 

Аз пък си имам личен топ 10 и там си пазя някои сериали, които много са ми харесали и си въртя разни моменти от тях за повдигане на настроението. :)

Off Topic

Даже Ядосаната майка , го гледах 3 пъти с превъртане, както и Училище 2013 също! А сега и за този ми е домъчняло - беше ми един от първите. Жалко, че не го запазих на външния хард, помня, че беше комедия поне в началото...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria, разбирам те напълно. Min-ho не мога да го сбъркам, заради специфичната му физиономия, обаче чат-пат имам трудности с Hyung-Sik на снимки от по-младите му години. Хем съм го гледала в Hwarang (който също приюти бая айдъли) и не само.

 

На постера със сигурност има хора от EXO и ZE:A, обаче recognition-a на повечето ми куца :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква тъжна новина днес...горкото момиче, не мога да повярвам, че и тя се самоуби. :cry:Сладката Съли, много жалко, толкова млада и с целия живот пред нея. Истинска трагедия. 
Въпреки че сериала като цяло ми се стори доста слаб откъм актьорска игра и сценарий, все пак беше приятен и забавен за гледане, остави ме с приятно чувство и добри спомени. Всички бяха толкова симпатични, особено главната героиня, Бог да я прости...

Жалко, толкова млади и прекрасни актьори и певци си отидоха от този свят. Нещо трябва коренно да се промени в Корея и техния шоу бизнес, за да спрат тези неща. Не че не се случва и на запад, то при тях е направо прекалено... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.... Сериял често е хубаво  гледала съм и на тайванците и на японците + реймека на японците намерих и китайска с руски субки но нещо първите 2 епизода не тръгват някой случайно гледал ли го и ако да ще може ли линк трябва ми да е онлайн може и без субки 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Rozi написа:

Здравейте на всички.... Сериял често е хубаво  гледала съм и на тайванците и на японците + реймека на японците намерих и китайска с руски субки но нещо първите 2 епизода не тръгват някой случайно гледал ли го и ако да ще може ли линк трябва ми да е онлайн може и без субки 

 

Ако питате за тази версия, тоест корейската – в първия пост има линкове за сваляне и за гледане онлайн. Ако питате за китайската версия, намерете темата му в раздела Китайски и тайвански сериали, там също трябва да има линкове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, bealonenomore said:

 

Ако питате за тази версия, тоест корейската – в първия пост има линкове за сваляне и за гледане онлайн. Ако питате за китайската версия, намерете темата му в раздела Китайски и тайвански сериали, там също трябва да има линкове.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...