Jump to content

Recommended Posts

Обръснаха му мустакя! :panda-145: Какъв беше хубаааав! :wub: Но малко му се радвахме - пак порасна!

Дава си обръснатата буза на Пин и вика - чужденците се разделят с целувка! А тя му вика - Ама аз съм тайландка! Той - Е значи насила ще трябва да те целувам! :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя на робовладелец се обърна - робинята я строи да копа на полето и да храни свинете, а на всичкото отгоре вечер не я оставя да спи, ами я целува с такава ненавист, че чак искри хвърчат! :lol2:  И после й плаща за нощта! Кой се възмущаваше на един друг сериал, че главният плащал на главната за любовната нощ? Ей го и тука, явно си им е навик на тайландците така да унижават любимите си! Ама в случая съм много доволна даже, щото той беше такава душичка и всичко даваше за нея, а тя на маймуна го обърна, що лъжи и тормоз, за всички други беше готова света да обърне, за да им помогне и угоди, само той й беше черен и го лъжеше и унижаваше, уж от голяма любов, садо-мазо направо! Сега тъпкано й го връща на плантацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Weir Sukollawat тук прави по-силна роля в сравнение в сериала Lah Ruk Sut Kob Fah според мен. Историята беше интересна, можеха малко да посъкратят епизодите, но като цяло съм доволна от сериала. Всички актьори са големи образи и имаше доста забавни моменти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено си права. Вейр прави много силна и разнообразна роля тук, не като еднотипната в другия им сериал.

Ноооо, звездата в този определено е злата мащеха! Страшно си изигра ролята, ужасно убедителна зла и хитра лисица! Бравос на нея!

Минчето се губеше с тоя мекушав характер, но пък блестеше с красота. А след като премахнаха главния дразнител в сериала - майка й, сериалът стана съвсем поносим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, абсолютно! Майката беше номер 1. Само как ги оплиташе и увърташе всички. Отиват й такива злобни роли. Мин в много хубава, дори някъде четох, че феновете са подозирали тогава, че има нещо между нея и Вейр понеже има доста химия между тях и са играли пред екрана без много задръжки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той Вейр по принцип няма никакви задръжки, дори напротив - заявил е, че не обича фалшиви целувки да снима, държи да са истински и без предпазни средства, че да са по-реалистични сцените. Явно е предразположил Минчето да не е притеснява от камерите, бая гушкане падна в тоя сериал. Жалко, че вече не се снима с нея, а все с някакви младички агънца го слагат, дето не му отиват на годините и на темперамента. Тя къде изчезна всъщност, защото не съм я виждала в нов сериал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка Мин наскоро загледах, заради последния и сериал - снима жената , ама по 1 лакорн на година :D Аз ей тук мисля да я гледам Sapai Import с Мик :)

 

А за Вейр - много се радвам на такива актьори дет не обичат фалшиви целувки :lol2::ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.01.2021 г. at 17:20, vivivan написа:

@Чингулинка Мин наскоро загледах, заради последния и сериал - снима жената , ама по 1 лакорн на година :D Аз ей тук мисля да я гледам Sapai Import с Мик :)

 

А за Вейр - много се радвам на такива актьори дет не обичат фалшиви целувки :lol2::ilovethis:

Добро впечатление имам от сериала, странно, повече харесах Мик, отколкото Мин, обаче то сигурно е заради героите им. Тя беше малко като дива коза. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...