Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Love You You

Оригинално заглавие: Xia Ri Le You You
Страна: Хонконг, Китай
Жанр: мелодрама, комедия
Година: 2011
Продължителност: 1:31
Режисьор: Jingle Ma

В ролите:
Сями - Angelababy
Ю Ле Ле - Eddie Peng / Тайван/
Хаочан - Yuchen Zhu
София - Yang Zhou

 

Описание: В Малайзия има прекрасен остров, с прозрачна вода, чист пясък, красиви пейзажи и разкошен курорт.
Собственикът на хотела Ю Ле Ле, по прякор "Лав Ю-Ю", успешен, артистичен, дяволски обаятелен, прави
добри пари от цялата тази работа.
Всичко се променя, когато на острова пристига миловидната Сями, която се разкарва със слушалки на ушите из курорта
и като на шега започва работа в хотела на Ю Ле Ле. Коя е тя и каква задача изпълнява?
Какви тайни крие единият, какви другият?
И как ще се справят със себе си в тази бъркотия?

:essub:

 

Свали с :subs: :click: :click:

 

Онлайн с :subs: :click: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Мое мнение: Чудесна глътка въздух, идеален за почивка. Лек, слънчев, цветен, прекрасни главни герои.
Това е подарък за всички, които сега се пържим в жегата, а пък а-а-дски ни се ходи на море. tongue.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен, летен филм. Имаше смях и малко драма, особено в предпоследната сцена.

Еди вкарваше леко физиономия ала Джак Спароу, но както винаги беше симпатяга. Девойката също беше чаровна.

Хареса ми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! :yes: !!!

Прекрасен! Свеж, красив, забавен...! Романтичен, но не-изтъркан. Много ми хареса!

Героите бяха много сладки. Особено мацката...нереално красива! Каква кожа, какво нещо. Woww.... :blink:

За пръв път гледам нещо не-корейско и не-японско и останах с много добри впечатления.

Ахх....и какви плажове, какво море...!! Красота.

Препоръчвам ви най-искрено тази лятна свежест, ако искате да си повдигнете настроението и да сте цял ден с усмивка на уста! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина много хубав филм!

без излишни ГОЛЕМИ драми, разтоварващ, МНОГО забавен (на няколко места се смях с глас) и наистина красива история :)

несъмнено ще се гледа отново.... и отново :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко филмче, леко и разтоварващо, идеално за летния сезон. Хареса ми и се радвам, че му отделих време. Благодарности за субтитрите :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези като мен, които няма да могат да стигнат до морето да гледат тези хубави плажове си е направо мазохизъм :D .

Филмчето... леко, сладичко точно за разпускане.

:thanks: за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с теб, roslava. Ето, който иска, да се наслади на едно клипче с песничката от филма -

. Качеството не е перфектно, но сцените са много добре подбрани. Радвам се, че най-сетне си я намерих и на мп3, много ми харесва :).
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво филмче! Прекрасно островчето, де да може човек да се телепортира там! Angelababy е много красива, макар и прекалено слаба, много хубаво момиче. И тайванецът не е лош... Добре разказаха историята, а песента накрая е чудесна. Филмчето зарежда с лятно морско настроение, заслужава да се гледа. Ех, още малко да имаше...

Благодаря за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно, неангажиращо, без особен драматизъм. Действието върви гладко, без много детайли. Мен лично липсата на, как да го кажа, достатъчно пълнеж малко ме подразни в началото. Много красиви пайзажи ... ех, мечти, мечти....

Благодаря за субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм, направо ме пренесе на плажа. Много хубаво филмче, без големи претенции за каквото и да било, но действа отпускащо. Еди е страхотен симпатяга, а Анджелата... направо съм влюбена в това девойче. Историята беше логична, смислена и много, много сладка. А гледките.... ммммм......... Изобщо цялото преживяване е изобилие от красота. Препоръчвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това филмче съм го гледала преди време. Много свежо, забавно и романтично, а гледките, които присъстват в него са уникални! Акьорите се справиха много добре с ролите си и много добре успяха да влязат в образите, които трябваше да изградят. :) Аз лично много се забавлявах с него, защото комедията преобладаваше, а драмата тук не е натоварваща (или поне мен не успя) и това определено допринесе за доброто ми настроение и релакса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз наскоро го гледах. И аз да повторя, не е с кой знае какви претенции, освен за разпускане и отмора...

Много добра игра на главния.  Бейби, не може да не се влюбиш в нея...,  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от любимите ми филмчета. Изобщо не си спомням, по каква прищявка на съдбата реших да го дръпна преди време. Обикновено не тегля и няма ли някакъв разбираем онлайн вариант го прескачам/ понякога за жалост/. Какво ме "срита" да  направя изключение, просто ми се губи, но и секунда не съжалявам, та чак от време на време си го прелиствам на бързо.

Впечатлявам се, когато една простичка история е разказана така майсторски , че успее да ми се отпечата в съзнанието и я помня мнооого дълго.  Може би за това допринесе и оригиналната структура, че "совите не са това, което са "  във втората половина на действието, което изцяло пренареди събитията и им даде съвсем друг смисъл и съдържание. 

Първо ме омагьосаха направо неземно красивите морски пейзажи с бели пясъци и изумрудени води. После сюжета някак ме увлече, героите бяха толкова истински, събитията и емоциите - също, че им повярвах.

Разбираемо беше желанието да си приет от околните, да се впишеш в общата картина, да скриеш различността си. Последва  израстването и смелостта да приемеш себе си. Всеки от героите успя да приеме себе си .

Когато дойде момента на разкритието, успяха да ме трогнат и просълзят.

Не е нужно драмата в един сюжет да е с абсолютен превес, че да те разтърси. Тук създателите са уцелили точната минимална доза на тази пикантна подправка, за да извлекат максималното от един детайл в персонажа на главната героиня. 

А Еди и Бейби направиха такъв невероятен тандем, че емоцията направо струи от екрана. Превъплътиха се в ролите си със сърце и душа. 

Изобщо, прекрасен филм , който ще продължа да си го преповтарям от време на време. И дори си мисля , че е изключително подходящ за това време на годината... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С разрешението на преводачката подготвих филмчето за онлайн гледане.

А това му е плейлистата във vbox7

Весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. В началото ми тръгна малко скучновато, но докато стигна до края вече бях завладяна от историята и емоциите. А Еди Пън е един от любимците ми. Винаги ми е приятно да го гледам :D. Така че не е загуба на време да се потопиш в тази романтика, синьо море и да "газиш" тези бели пясъци :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това прекрасно филмче напълно си заслужава изтупването на праха, тоест още една онлайн опция

/И бих помолила да се уважи това, че е преводът на Спирит-а. /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...