Jump to content

Recommended Posts

spacer.png


Friends Never Die (2012)
Страна: Тайланд
Също така известен като: Meung Gu, Friends Never Die
Българско заглавие: “Приятели завинаги”
Година на излъчване: 12 Януари 2012
Времетраене: 110 мин.
Жанр: Екшън, Драма
Режисьор: Atsajun Sattakovit
Субтитри: Английски, български
IMDB - No

Участват:
Kamolnet Reungsri
Mario Maurer
Monchanok Sangchaipiengpen
Natcha Chantapan
Nawapaiboon Wuttinanon
Patomtad Sudprasert

Резюме: История за приятели, които попадат в общество на гангстери...

 


Свали филма: :click:
:essub:
Свали с БГ субтититри :click:, :click:

 

Гледай онлайн с БГ субтитри :click:  :click:  :click:

Супер има и вече субки... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ми хареса, актьорската игра също. Да не забравяме, че това все пак е Марио...

А той колко е пораснал, възмъжал, секси, чаровен... Страхотен! :wub:

 

За първи път превеждам филм, който ме накара да ревна :cry: :cry:, което разбира се има и своите предимства (най-вече за бизнеса на носни кърпички).

 

Идеята за истинското приятелство е чудесна, но и доста пресилена. За всеобща радост тук нямаше типичните тай перверзии, които на моменти ми липсваха хахахах.

Освен Марио, имаше и други симпатични момчета, които ми направиха впечатление :i love this: , а и момиченцата бяха сладурани.

 

Определено един от любимите ми тай филмчета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само Марио, но и всички момчета бяха страхотни. :wub:

Филма ми хареса, въпреки логичният му завършек, който се предусещаше още от началото. Напомни ми малко на японски филм и в първите минути аха да се откажа, но после прикова вниманието ми.

Добре развита беше идеята за приятелството, което в някои случаи е заместител на семейството. Именно заради неговата липса Гън държеше толкова на момчетата и се втурваше да им помага.. Както и те даваха всичко за него.

Не одобрявам обаче такива насилствени прояви, превърнали се в част от ежедневието.

Хубав филм, меланхоличен. Прекрасно чувство пресъздадоха сцените, когато момчетата бяха заедно.

А Марио наистина е възмъжал и е станал още по-красив и изразителен. Определено трябва да се пробва извън Тайланд!

Благодаря за субтитрите! :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма много ми хареса. Момчетата добре се справиха. Много ми хареса идеята за приятелството и на какво си способен за приятел.

 

Гледайте няма да съжалявате. :)

 

Благодаря за субтитрите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах приятно изненадана. Не мога да му свикна на тайландското още, но този филм ми допадна.

Голямо млатене, голямо нещо... Всички подобни филми за съзряване и мъжко приятелство все на там ги избива. Като изключим това, има какво да предложи определено. Гледайте го. :)

Мерси за субките на преводачката. От последните проекти този най ми хареса.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го без да очаквам кой знае какво :rolleyes: , но ми хареса ужасно и все още сърце не ми дава да го изтрия :P . Може и аз да не съм наред, но някак не успя да ме натъжи имаше си нещо позитивно в цялата история и това усещане не се загуби до самия край. Гън , Тод и Ник ще си останат моите любимци от цялата тая компания, глупави деца :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този филм се опитвам да намеря само бг субтитри.Изтеглих го от Авитаз,но там е без бг.В Мастерс няма сийдъри и не може да се изтегли,но лошото е,че субтитрите са вградени и не мога да ги дръпна.Някой има ли идея от къде ще мога.

Благодаря ви,предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, mariela82 написа:

За този филм се опитвам да намеря само бг субтитри.Изтеглих го от Авитаз,но там е без бг.В Мастерс няма сийдъри и не може да се изтегли,но лошото е,че субтитрите са вградени и не мога да ги дръпна.Някой има ли идея от къде ще мога.

Благодаря ви,предварително!

 

В първия пост има голяма икона :essub:. Цъкаш на нея и сваляш субтитрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bealonenomore написа:

 

В първия пост има голяма икона :essub:. Цъкаш на нея и сваляш субтитрите.

Много благодаря за помощта.Страхотни сте!

Филма си го изгледах с голям интерес.Наистина е хубав и си заслужава.Учи ни,че приятел в нужда се познава и трябва да се подкрепяме.

Много жалко за края,наистина ми стегна сърцето,защо така трябваше да стане.

Редактирано от mariela82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...