Jump to content

Recommended Posts

И това  творение в маратона ми със сериали със Шун Огури и беше страшно позитивен и свеж. Приятен начин да си върнеш усмивката.

Гледала съм това сериалче преди време. Допадна ми, защото си е точно в стила, който аз предпочитам и обичам да гледам. :) Лек и приятен за разпускане сериал.:)

Чудесно беше и искам още. Актьорите....ами повярвах им. Разчустваха ме и ме накараха да не спирам да гледам до финала. Не разбрах кога свърши.

• Like 4
  • Upvote 2

Единствената ми забележка до момента са кривите крака на главната :D

Ама нещо не разбрах - той избирателно ли помни хората? Щото някои - повече от другите.

Тюленче, главната е любимка на няколко човека във форума. Толкова ревностно я защитават, че за нея добро или нищо :28558: ,иначе рискуваш да се видиш в приключения.

Относно въпроса ти - гледай и ще разбереш, аз лично вече не помня :D

• Haha 1

Ти остави, ама си припомних един период, когато и аз бях с един чифт обувки, и то не от на Мима колекцията. И за който период не ща да се сещам :D

Иначе батко добре крещи, доволна съм.

И зъбите й са хубави. Аз като няква откачалка, само в хорските крака и зъби гледам, не ми обръщайте внимание.

Ся ми е голема мъка дали ще ми остане белег на крака, Кева ми знае патилата :D

Обаче са ми много странни, що трябва да се обясняват на колко интервюта са ходили и от колко фирми са ги отрязали.

• Haha 1

Не, че нещо, но Япония е в икономическа криза от началото на 90-те и според разни икономисти, още не са я преодоляли напълно. Сещам се за доста филми и сериали в който пряко или косвено говорят за това, което в началото ми беше странно , защото не вярвах на икономистите :D

Всъщност, концерта го изгледах заради Спиди и двата корейски сериала, които са ми харесали пак Спиди ме е врънкала да ги гледам.

Off Topic

Аз пък съм с две дупки на крака и съответно в бъдеще с два белега, но нямам търпение белезите да се появят, че къпането си е живо приключение :(

• Upvote 1

Ти ще видиш и в бегето кво масово търчане по интервюта ще падне, като дигнат карантината. Иначе имах предвид, що говори по вю-тата на колко места преди това са я отрязали.

И как ги наемат с тия фалшиви имена ве, следващия път, когато ми се наложи, ще се пиша Джена Джеймисън, да видя ко ще стане :D

Off Topic

Оф, и твойта не е лесна. Къпането е пълен шит с найлоните, и аз още се увивам.