Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Заглавие: Space Travelers / Supesutoraberazu
Българско заглавие: Космически пътешественици
Държава: Япония
Жанр: комедия, екшън
Режисьор: Katsuyuki Motohiro (Кацуюки Мотохиро)
Дата на излъчване: 8 април 2000 г.
Времетраене: 125 минути
IMDb, AsianWiki

Участват:
Takeshi Kaneshiro – Nishiyama / "Hayabusa Jetter"
Eri Fukatsu – Midori / "Irene Bear"
Masanobu Ando – Makoto Fujimoto / "Black Cat"
Hiroyuki Ikeuchi – Takamura / "Dragon Attack"
Watanabe Ken – Sakamaki / "Crusher"


Резюме:
Трима млади мъже, израснали в приют, решават да ограбят банка и с парите да осъществят своя детска мечта. Планът им е прост – влизат в банката в края на работното време,
взимат парите и напускат в рамките на пет минути. За съжаление нещата се объркват – парите си остават заключени в трезора, а патрулиращи полицаи забелязват,
че в банката се случва нещо нередно и викат подкрепление. Така обирджиите се оказват в ситуация, в която бягството е почти невъзможно...

:essub:

 

Свали с :subs::click: :click:

Онлайн с :subs::click: :click:  :click:

С български и английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Лично мнение:
Филмът е много сладък. Това е първият епитет, който ми идва на ум. Ако трябва да използвам и други, то те ще са: забавен, мил, наивен и... малко тъжен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аригато на Денибо за превода! Много вярно си определила същността на този филм. 

Space Travelers ме изненадаха сериозно. Никакъв Космос! Никакви пътешественици във времето...
Хахаха! За метка на това, по много от Такеши, Андо и Кен Уатанабе.

Хареса ми! Сега видях кой режисьор. Човекът стои зад друга интересна, иновативна и креативна продукция - Summer Time Machine Blues.
П.П. Ери Фукацу беше напълно неразпознаваема! Честно, не успях да се сетя, коя е актрисата. Много се е променила днес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, от къде го дръпна ? Аз вече не помня от кой тракер се опитвам да го смъкна, но от сума време ми е в торент задачите и не е мръднал на милимунда . Освен, че искам да го гледам заради няколко любими лица вътре, проверявам Yoshikazu Okada . Автора на толкова прекрасен филм като Be with You , няма как да не събуди интереса ми .

 

 П.П.Укио , Мрън златни сте  :icon_sunny:   :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаха право да го завършат така. Ама наистина нямаха. Ликвидираха  чувството, което успаха да създадат актьорите, едно такова -забавно, приятно, невинно и сладко.........и на края , някой ( а може и всички да са) е забравил , че е  досега е снимал весело детско , а не уроци по действителност   <_< . Иначе си умирах от кеф . То не беше  Такеши Канеширо, то не е Андо, Кен Уатанабе , който направо смазва и Хироюки Икеучи. Честно казано не разбирам , защо това момче е навряно в девета глуха - почти като статист го раздава . Това му е втората голяма роля в която го гледам . Запомних го в Ип ман , от тогава като го видя все му се радвам, но така и не разбрах , защо има само епизодични участия  .

А, онази гад виновна за края, трябва да бъде публично порицана  :896767:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...