Jump to content

Recommended Posts

Mural2011Poster.jpg

Заглавие: Mural / Фреска / Hua Bi

Режисьор: Гордън Чан (Gordon Chan)

Сценаристи: Гордън Чан (Gordon Chan)

Жанр: Фентъзи, Екшън

Година: 2011

Държава: Китай

Език: Мандарин

Времетраене: 120 минути

Субтитри: Български

Актьорски състав:
Чао Денг (Chao Deng)
Бети Сън (Betty Sun)
Ни Ян (Ni Yan)
Шуанг Зенг (Shuang Zheng)
Колин Чоу (Collin Chou)
Бей-Ер Бао (Bei-Er Bao)
Нан Ксие (Nan Xie)
Ян Лиу (Yan Liu)
Анди Он (Andy On)
Моника Нок (Monica Mok)
Ерик Тсанг (Eric Tsang)

Резюме:
Джу Сяолиен пътува към столицата, за да се яви на изпит. По време на пътуването спира с придружителите си в храм, където става чудо. Фреските на стените оживяват и ги пренасят в приказна страна. Там той и спътниците му се сблъскват с феи и магии, с любов и омраза, приятелство и предателство, с рай и ад и...

AsianWiki

СВАЛИ ФИЛМА С :subs: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, дори и бг букви са се появили... Филмът го гледах преди седмица. Отначало си бие на чист феминизъм с това женско царство, където им е забранено да се влюбват. Чисто копие на древногръцките амазонки, дори дрехите им бяха подобни. Липсваше онази азиатска ефирност... Не ми хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безсмислено изгубени два часа от живота ми...

 

Започва интригуващо, а после така се разбози. <_<

 

Определено НЕ го препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нещо недоумявам за какво бяха всичките коментари в Замунда, че филмът бил "дълбок", "философски" и какво ли още не. Целият сценарий ми се видя по детински глупав. Героите през повечето време действаха доста нелогично, всичките се изповлюбиха страстно за цял живот от по два погледа, кралицата беше нещо незадоволена май... пфу, недоволна, та добре че дойде монахът да я оправи... пфу, да й оправи киселото настроение, за да й цъфне и върже сливата... оная напъпила вълшебна пръчица де :lol: Общо взето ако бях подремнала за 2 часа сигурно щях да сънувам нещо по-смислено. За капак на цялата безсмислица дори и ефектите бяха дървени и не успяха да разсеят скуката с гола естетика <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разочарование,след разочарование първо "Гилотините" сега и "Фреска". Няма да си върна тези 2 часа от живота ми скоро.....с други думи 很不好.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...