Jump to content

Приятно за окото


Recommended Posts

Ето още няколко снимчици! ;)

 

Чоки! Пилето от опаковката не ви ли прилича на пилешкото костюмче на Гун Си от Skip Beat ?!?! :lol: На мен много ми прилича! :o:lol: Това е съдба!

 

dsc00564zf.jpg

 

 

Тортата, която беше за рожденният ми ден, изобщо не очаквах че ще ми купят такава! Това си беше изненада, а и майка ми си е преценила! B)

/тортичката изглежда малко посгъната защото без да искам пуснах капачето на кутията право в тортата :slap: /

 

dsc00527c.jpg

 

 

Ето едни мои творения, направих ги за има-няма 5 минутки! :)

 

dsc00558pt.jpg

dsc00557r.jpg

dsc00559j.jpg /тези много ми приличат на очите на Donghae от Супер Джуниърите :blush: /

dsc00561lp.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красоти, много приятни неща за окото, много нещо :P

Ето и една приятна изненада и от мен

 

 

imag1080y.jpg

 

imag1100r.jpg

 

imag1181v.jpg

 

Ето какво се получава след дъжд....

imag1213m.jpg

 

imag1217d.jpg

 

imag1230f.jpg:D

 

Ето нещо нарисувано от мен :rolleyes:

imag0778h.jpg

 

П.С. Снимките са направени от мен ;)

 

Razzormaw добре си подбрал снимките. Не знам на мен малко мазно ми идва с прасенцето, но всеки с вкуса си :D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Realy nice... :yes:

 

Драсках си в свободното време, и го сметнах за приятно за оЧото и реших да го споделя с вас... Заповядайте :nav:

 

kokoioio.jpg

 

 

socool.jpg

 

 

/ако някой се чуди какви са тези знаци най-отдолу на артовете, това е моят подпис, превежда се "Мо Мо"/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален бодиарт...

 

Позволявам си да сложа моята зодия, другите на спойлер...

 

Телецът е невероятен!

 

5351399C.jpg

 

 

5351384R.jpg5351389Z.jpg5351390l.jpg5351393I.jpg5351395y.jpg5351398i.jpg5351407t.jpg5351410m.jpg5351412j.jpg5351416c.jpg5351418o.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NyXe пак ни изненада много приятно,скоро не бях разглеждала темата и останах очарована от фотосите.

Малко ме е срам,но ще попитам кой е този сладур с целувката от аватара ти.Като го видя и знам,че ще прочета нещо интересно и аз му прашам целувка,но на него ли на NyXe ли,за хубавите мнения и предложения. :es::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NyXe пак ни изненада много приятно,скоро не бях разглеждала темата и останах очарована от фотосите.

Малко ме е срам,но ще попитам кой е този сладур с целувката от аватара ти.Като го видя и знам,че ще прочета нещо интересно и аз му прашам целувка,но на него ли на NyXe ли,за хубавите мнения и предложения. :es::thanks:

 

Младежът е моето пате - Kim Jaejoong. От бившото DBSK, сега JYJ.

 

Нещо красиво...

 

Niagara1.jpg

 

 

П.С. Не прекалявай с целувките към него :P Може само към мен :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...