Jump to content

Recommended Posts


A Woman's Trickery

e0b980e0b8a5e0b988e0b8abe0b98ce0b8a3e0b8

 

Други заглавия: Leh Ratee
Страна: Тайланд
Година: 2004
Жанр: драма, романтика
Епизоди: 12


Участват:
Alisha Laisudtrukrai as Kate
Pepper Ratthasart Korrasud as Sak
Nawat Kulrattanaruk (Pong) as P'Pooh
Kalaya Jirachaisakdecha (Mod 3G) as Pah

Сюжет:
За да покрие хазартните си дългове и кражбата на фирмени пари един баща продава дъщеря си на своя работодател, в опит да се спаси.
Sak е богат бизнесмен излъган и предаден от жена си, която е обичал. След раздялата не смята да се обвързва отново,
но майка му иска да го види задомен и да се радва на внуче. Затова, когато бащата на Kate предлага абсурдната сделка семейството откликва.
Kate ще си върне свободата и ще спаси близките си едва след като роди наследник на този груб и студен мъж.
Това устройва и Sak, защото той не смята да влага чувства и да рискува отново да бъде наранен.
Какво обаче мислят по въпроса годеника на момичето P'Pooh, с когото са смятали да се женят
и бившата съпруга на Sak, която не желае да се откаже лесно от предишния си хубав живот?

Трейлър

 


Сваляне:
онлайн с английски субтитри
видео с eng. hardsub
онлайн с руски субтитри
свали с руски субтитри или тук

Pepper - ''Yeun Yun'' mp3

Лично мнение: Сериала го гледах преди доста време, историята напомня на ''арлекинка''. Макар да не е нещо по-особено историйте и на двете двойки си имаха своето очарование. На някой от младите актьори си им личи, че са начинаещи, но пък всеки е започнал от някъде. Главната актриса Alisha нещо не успя да ме спечели. По ми хареса и ми бе по-интересно да наблюдавам Kalaya Jirachaisakdecha, мацката, която играе Pah, сестрата на Сак и взаимоотношенията й с годеника на Кейт.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено този сериал трябваше да си има тема у нас,
защото има превод на руски и английски; един от първите известни и преведени тайландски сериали е и
предлага интересен и оригинален сюжет.

За каста бих казала, че беше много добър, с изключение на главната изпълнителка.
Това беше първият ми сериал с Pong и той просто ме очарова с впечатляващата си игра,
и макар, че беше второстепенен герой - именно неговата история и тази на Kalaya (Pah)
ми харесаха най-много.

Интересно е да се отбележи, че Pepper и Kalaya са певци в живота и едва след това актьори.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този лакрон съм го гледала преди време. Сюжета не е нещо не виждано, актьорите се справиха добре, като цяло не беше нещо особено. Не успя да ме грабне и на места го изгледах с превъртане. За еднократно гледане става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го и още не мога да разбера защо си го причиних. Актьорите - антипатични, болшинството от героите - неадекватни, истерични или дразнещо тъпи, историята - скучновата, действието - безинтересно, развитието на отношенията - неубедително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...