Jump to content

Recommended Posts

drama-go-go-go-older-woman-marching-forw

Drama Go Go Go (2012)
Страна: Тайван
Също така известен като: Older Woman Marching Forward
Година на излъчване: 2012 – Юли – 07 старт
Време на излъчване: Събота 22:00
Жанр: Романс, Комедия
Канал: Hunan TV
Епизоди: 28
Режисьор: Deng An Ning
Субтитри: Английски

 


Участват:
Ruby Lin as Wang Ming Ming
Jiro Wang as Yi Sen
Lin Geng Xin as Tong Shao Tian
Maggie Wu as Shen Pei Ni
Hu Bing as Fu Yun Kai
Zhang Lun Shuo as Henry
Hua Yi Han as Ru En
Wang Yu as Hao De (Ming Ming's ex-boyfriend)

Резюме: Wang Ming Ming (Ruby Lin) е жена на тридесет години която попада във любовна връзка с трима напълно различни мъже. Единият е в неговите 40 години, другия в своите 30 години, и третия в неговите 20 години.
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:


Е това сериалче го чакам с нетърпение, какъв каст само.... wub.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И драмата започна :lol: , харесаха ми първите две серийки...

 

Браво на withs2, че са почнали превода на таз драма... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първи епизод изгледан ми се струва много забавно :) Джиро е голям сладур, а главната актриса - красавица. Досега не се сещам да съм я гледала. Като го изгледам ще пиша отново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен драмата ми харесва засега, а и за първи път гледам Тайвански сериал с такова добро качество на видеото :282: , а не в малко квадратче както съм свикнала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O, и аз го загледах сериалчето. Засега ми харесва, а тази песен е разкош, много ме зарежда без да имам идея дори какво се пее :)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   В английския превод на сериалчето всички песни са преведени, ката че ще можеш да му се насладиш и на съдържанието :) 

... нека не е само спам ... да си кажа, че много сериозно си го следя... и много му се кефя... но все пак не ми спестяват моментите на леко протяжване и "борбата" кой по-добре може да "готви". което винаги ми е било досадно, но ще го преживея с тоз главен герой ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един хубав тайвански сериал! Изглежда Джиро е показател за качество, защото досега не съм попадала на недобър негов филм. Бях скептична относно 28-те серии, но не ми се видяха много. Беше ми интересно от началото до края. Дори имах съмнения относно избора на хубавицата... Само дето ми бяха малко странно нелогични разделите им, по-точно причините за тях - видял си нещо компрометиращо след момент на абсолютно сигурна и споделена любов - няма ли първата ти работа да е да разбереш причините, какво става по дяволите и защо, а не да късаш... Ама кой ме пита... Актьорският състав ми хареса, четирите момчета и двете красавици бяха наслада за очите, играха добре и убедително. Тук адмирациите ми са за главната Руби Лин и за дечкото, който съвсем не беше дечко - много ми харесаха, много. Абсолютно естествени и неподправени пред камерата, със силно присъствие. Също така ми допадна майката на Мин Мин, колко ме разсмиваше тая жена. Селото й беше идилично и живописно, щеше ми се да има повече снимки там. Колкото и да харесвам Маги Ву, обаче, признавам, че нейната героиня ми беше от най-неприятните - безхарактерна и страхлива, с неприятно примиренчески влажен кравешки поглед, нямаше куража да отстоява мнението си почти докрая, че и почти повлече без вина виновния... И все пак тя беше китка, оообаче мамчето й - отвратително, диктатно, сляпо и глухо за дъщеря си противно женче. Краят ми хареса, макар и да ми де видя леко забързан. Филмът ми допадна и за това, че повдигна завесата за така "обичаните" понякога от нас сценаристи и показа поне мъничко работата им. Жалко, че няма бгпревод, заслужава го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...