Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Yes or No

Страна: Тайланд
Език: Тайландски
Алтернативно заглавие: Yak Rak Kor Rak Loei, Pu Chai Lulla
Българско заглавие: Да или не?
Година на излъчване: 16 Декември 2010
Времетраене: 106 мин.
Жанр: романтична комедия
Режисьор: Sarasawadee Wongsompetch
Субтитри: английски, руски, български

Участват: Arisara Tongborisuth, Soranut Yupanun, Sucharat Manaying и др.
:imdb:

Резюме: Pie е сладко момиче, което се мести в нова стая в общежитието към колежа, в който учи.
Там тя открива, че съквартирантката й Kim е мъжкарана, която се облича и изглежда като момче.
Двете се сприятеляват и започват да се чудят, дали връзката между тях е чисто приятелство или любов..


:click:
:click:


Сваляне с :subs: :click: и :click:

Онлайн с :subs: :click:

Благодарности на KazeShini за субките!
:essub:

 

Линк към Yes or No 2 (2012) :click:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, отзиви...

Знаеш ли колко ми е трудно да реша какво точно да напиша? Малко ми напомни за американския Shelter(2007), който беше първият ми филм от подобен жанр и може да се каже, че много помогна в борбата с предразсъдъците преди време.

 

Сладък филм е, даже много. Въпреки вътрешната борба на всяко от момичетата, нямаше голяма драма, което ми хареса. Красиво заснет е, музиката също е хубава. Мацката беше голяма сладурана, жал ми стана за майка й накрая, когато най-големият й ужас се превърна в реалност. За Тина мога да кажа, че слага в малкия си джоб всички момичета от Ханакими(без Ела) и останалите сериали, претендиращи да приличат на момчета. На моменти и аз се чудех от кой пол е всъщност, изглеждаше си точно като момче, след петнадесетата минута вече бях забравила, че е момиче. Човек не може да избира кого да обича.

Ако нямаш предразсъдъци - гледай смело.

 

Само едно не ми е ясно: защо в нашите общежития няма толкова големи легла?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам думи - задължителен филм. Имам позната,която живее с друга жена и всички ми го съобщиха "под секрет", и всички ги осъждаха по този начин , А на мен ми беше тъжно заради това,защото и моята позната е много добър човек. Много хора трябва да гледат този филм и ако са хора да приемат любовта на останалите без да ги съдят. Някой от моите приятели дори не можаха да разберат и A Frozen Flower,а какво остава за това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненатраплив, лишен от всякаква пошлост, много красиво заснет. Напомняше ми едно любимо мое аниме 'Нана'. И двете героини тук бяха невероятно сладки. Едната като малко кокетно момиченце, объркано и незнаещо как да постъпи, а другата като мила, обичаща, разбираща. Толкова приличаше на младеж, че не е истина просто, но по един прелестен, симпатичен начин. Обожавах как изглежда. Всички я мислеха за грубовата, мъжкарана, недодялана, обличаща се в мъжки дрехи, но масата не я приемаше нито като момиче, нито като момче и тя се луташе отчаяно. Сърцето й беше нежно и меко и това ме караше да й симпатизирам.


Може ли линк към втория филм, че не успях да го открия с търсачката smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен филм. Преди да си го пусна не очаквах,че толкова много ще ми хареса. Хареса ми как се развиха отношенията между Пай и Ким. Как познанството прерасна в приятелство а след това в любов. Беше много красиво. Малко тъжно ми стана за Джени,но няма как любовта е само за двама :)

Определено актрисата ,която играеше Ким беше много убедителна,честно казано до края се чудех дали наистина е момиче.Е да,доста попищя като я полази хлебарката,но не е доказателство,защото и аз пищя като ме полази нещо подобно laugh.gif А пък онова повдигане на блузката,нещо бях от грешната страна и не можах да се уверя biggrin.gif

Някой преди мен е споменал музиката,о да ,музиката беше в тон с историята,а именно много,много приятна :)

Заслужаваше си гледането JC_doubleup.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо общо с "долното", "мръсното" и извратеното...

Нещо толкова красиво, чисто, нежено и лесно ранимо, еферия от крила  на безброй пърхащи пеперуди... :kiss2:

Миси за субките :yes:

 

 

Пеперуден шепот

Камен Илиев

262546_241630935858232_235263796494946_7

Нося те в шепата си
като капка роса.
Шепотът е нашата музика.
Ще полетим.
Ще бъдем светлина.
Ще ни благославят музите.
Ще ни завари утрото.
Ще сме задъхани,
с бедра треперещи,
от яснобдение.
Ще се родим
отново във деня
с утринното
птиче песнопение.
Ще бъдем пеперудени
деца,
прегърнати, с росата
ще се сливаме.
Посрещнали деня,
ръка в ръка,
цветята с любовта си
ще поливаме.

... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филчето е много хубаво, не е за изпускане!  До последно си мислех че Ким е момче, което се преструва на момиче.
Видях в нета и се оказа, че Ким наистина е момиче. /все още не мога да повярвам. ;д/

Благодаря на екипа на превода~ :kissx:  Изгледах го с голям интерес.. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен фимнът ми харес много,изгледах и двете части на един дъх.Но се оказа че има и трета а никаде не намерих третата част с Български субтитри.Надявам се някой да направи превод и на нея за да разбера какво се случва накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм запозната няма трета част. 

Има намерих я с Руски субтитри  :cry:Тук Три дена се рових като луд и успях само с Руски и Английски да я намеря,с Англiйски я има дори в YouTube.

Редактирано от Blue_Moon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Ррр87 написа:

Здравейте има ли го онлайн ?

Дам. Ето линк :click:

Добавям опцията и за онлайн гледане в описанието. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...