Jump to content

A(ACE) в България!


Recommended Posts

Според мен не трябва придружител, защото и преди съм била на концерт в този клуб ( е на бг групи) и нямаше никакви проблеми.. Не знам, не съм много запозната.. :unsure: Предполагам, че ще трябва да се пита..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така...:

По принцип се изисква придружител. До сега на всички концерти се изискваше. Но пък и то си зависи от самия клуб. Но като цяло не е лошо да си подсигурите някой за всеки случай, за да не останете отвън.

За билетите в Евентим - в момета, в който ги пуснат ще ги обявя навсякъде - и тук и във Фейсбук. Така че от вас остава евентуално само да следите темата. Иначе до момента, който може да си вземе билет чрез интернет може да го направи от тук - клик .

 

 

По принцип отначало нямаше да има концерт в България, нямаше дата и място и почти ни бяха отписали. Само дето някои хора дето можем да си мрънкаме започнахме да го правим активно и ни включиха съвсем в последния момент.

 

А иначе как разбираме за концертите? - Ами много лесно, просто следим какво се случва. Не искам да съм груба, обаче както беше писала Уки искаме концерти, а като опре да идем сме една шепа хора. Не мога да разбера какво им пречи на да речем 2/3 от хората тук да пробват да чуят нещо ново и различно от поп музика. Не бъдете като коне с капаци, чуйте и нещо друго!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе как разбираме за концертите? - Ами много лесно, просто следим какво се случва. Не искам да съм груба, обаче както беше писала Уки искаме концерти, а като опре да идем сме една шепа хора. Не мога да разбера какво им пречи на да речем 2/3 от хората тук да пробват да чуят нещо ново и различно от поп музика. Не бъдете като коне с капаци, чуйте и нещо друго!!!

 

Подкрепям с две ръце :yes: аз лично не съм ги чувала до сега, но ще отида да ги гледам и дано с обикновения билет стане снимката, защото не ми се дават 40 лв :D иначе ако не стане, то само гледането е достатъчно :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа само едно голямо БЛАГОДАРЯ на хората, които по един или друг начин успяват да привлекат такива изпълнители на българска сцена, знаейки прекрасно какъв е интереса. Но има хора, които очакват всяка година подобно събитие, така че не се отказвайте! Не защото съм невероятно запален фен и държа да се снимам до изпълнителите все едно съм се снимала до някое екзотично животно :) или да имам автограф. Просто винаги съм се вълнувала от онези неща, които има зад завесата на комерса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле ужас! Някой друг ще ходи ли на концерта с майка си или с баща си или ще съм само аз?

 

Няма лошо...и Йошики (X Japan) е бил с майка си на концерт на KISS...

Иначе не бях чувала за тази група, но ги чух...е, не са "моята" група, но са доста приятни и смятам да отида ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори да бъдем шепа хора, ще създаден уникална атмосфера. Чувството е неописуемо и смятам, че и публика, и изпълнители винаги са оставали доволни от концертите.

Зърнах някои неща на групата и ми хареса това, което чух и видях. Пиратска визия, съчетана с класика и традиция. Това е напълно достатъчно, за да привлекат внимание.

Миналата година ходих на концерта на Гакт в Будапеща и там видях много по-комерсиално представление. Но все пак, Гакт си е Гакт. Той събира повече публика и едва ли ще дойде в Източна Европа.

Японските рок групи, които пяха у нас, бяха по-достъпни за зрителите. Имаше двустранен контакт и дори песните да бяха неизвестни, всички ги научаваха по време на концертите.

П.П. Имам приятелка, която беше присъствала миналата година на Summer sonic именно заради изпълнението на Йошики и X Japan. Разказваше, че е било божествено! Те също са идвали в Европа, но у нас едва ли ще стълят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ураааа!! Аз помислих, че е този месец и се разочаровах че не съм отишъл.. ;( Значи все още имам шанс.. Иуууппиииии!! :D А цената на билета 30 или 40 лева е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея, но едва ли ще се изкупят. Доколкото разбрах, клубът не е малък, а дори в страницата на събитието във фуйсбук няма много желаещи да посетят концерта.

Билети ще има достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих следното съобщение:

 

''Hello!

 

I`m Andri from Kanzen Music. We`re organizing European Tour of Jrock band A (エース). They`ll also be performing in Sofia, Bulgaria on 25 July 2012.

 

WOuld you be interested in supporting us about the local promotion by posting the concert info on your blog/facebook page?

We would appreciate it !

 

Thank you in advance!

 

Best regards,

Andri''

 

Преди време, още щом разбрах за концерта обявих подробностите, бях дала темичката тук в ЕС, също и линк към събитието в бука. Не ми остана нищо друго, освен отново да постна линк към събитието в бука на страницата. Такава агитация не ми се беше случвала досега :lol:

 

Не съм ходила на нито един концерт досега, но винаги с интерес следя изпълнителите идвали тук в последните две години. Имам чувството, че наистина хората намаляват. Първоначалната еуфория отмина, но хората желаещи да чуят нещо ново и заклетите фенове са там. Вярно е, че не всеки би отишъл на концерт на кой да е изпълнител, но пък връзката между изпълнител и публика е много близка и както Укио каза е двустранна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време, още щом разбрах за концерта обявих подробностите, бях дала темичката тук в ЕС, също и линк към събитието в бука. Не ми остана нищо друго, освен отново да постна линк към събитието в бука на страницата. Такава агитация не ми се беше случвала досега :lol:

 

Къде ще да е тази тема, че аз нищо не намирам?

И ако може едно линкче към фейсбук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да ми дообясниш, защото не те разбрах съвсем :rolleyes:

 

 

Единствената тема, която съм споменала е тази в която пиша в момента, така че не разбирам какво точно ме питаш с първия си въпрос.

 

А относно линкове към бука. Единият е за събитието в бука, който го има най-горе в тази тема, а другия е към страницата в която поствам и мога да ти го пратя на лично, ако става дума за него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно неразбирателството е двустранно. Грешката е моя ^^ Иначе да, имах предвид линк към страницата, в коята постваш.

 

А също и аз да благодаря за разпространението. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е разбрал дали трябва придружител?

 

 

Както вече споменахме по горе по закон за лица под 18 години трябва придружител. Ако от самия клуб си "затворят очите" и ви пуснат, това е друг въпрос.

Прави ми впечатление, че в България цените на билетите отново са доста височки- за Австрия са 20 евро, за България пак толкова, което вероятно спира желаещите да ходят по концерти на по- неизвестни групи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...