Jump to content

Dal★Shabet


Recommended Posts

Завръщането им на MNET. Определено далече от Джокер-а и много далеч от B.B.B. Но пак ми харесва. Прилича повече на дебютна песен, отколкото на къмбек. Поне хореографията не като на Джокер-а. Няма да ги изоставя, за разлика от други, ако ще да останат и две. На лайва песента ми харесва още повече.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със закъснение линкове за слушане на новият им албум "Naturalness" и линкове за изтегляне, ако въобще някой се интересува от тази група още, освен мен  :28558:

https://www.youtube.com/watch?v=3x3vdkS55zk

:click:



Изпълненията им на Music Core и Inkigayo.

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад сцена за V-app Су Бин ни излъга, че концепцията им не е в розово. А Йон беше много гладна  :28558: а У Хи си фрийстайлваше. Много се радвам, когато са щастливи. След напускането на Ка Ън и Джи Юл, за първи път ги виждам толкова радостни. Искам да се справят добре и без тях, макар че ми липсват и на мен :mellow:  

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не повярва човек, че феновете на Шабетките били 2-ма в България :D Поради липса на време не пиша във форума за жалост, но може би някой ден ще започна пак.

 

1. Новата им песен ми харесва много. Все пак Brave Sound! Много мой човек.

 

2. Една от най-най-любимите ми айдълки напусна и това всъщност доста ме нарани. Ка Ън-а .... как можа?!?!?!!?

 

3. Драсни ми едно лично да си поприказваме за Шабетките и за другите, ако иксаш. Малко сме и трябва да се подкрепяме.

 

4. Сери-то не звучи зле като "рапърка".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Ка Ън и на мен ми беше любимка  :cry: Ще ти пиша някой ден на лично, като намеря време  :) и не трябва да уча за изпити :lol2:  Момичетата ни се справят доста добре по чартовете, стискам палци да промотират още. Можеш да гласуваш на MCountDown. Тази седмица бяхме на 5-то място.

Ииии тук са участията им от тази седмица на Arirang, MCountDown, SBS Inkigayo и Show! Music Core.

 

 

 

 

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не пиша ама си следя темите и в частност тази тъй като самата група си ми харесва особено едни определени песни с ретро диско насоченост. Тва че има някой който да ъпдейтва инфо за тях си е добре дошло. :) Иначе тези новите песни нещо не ми харесаха чак толкова...е не са лоши ама могат и по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук малко денс кавъри от целия свят включително и части от на GET OUT; V-nyan(България)  :) Браво! И на мен ми се дотанцува 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...