Jump to content

Ikuta Toma (Икута Тома)


toxic

Recommended Posts

Хм, аз не чета много индивидуално по актьорите, но горната новина страшно ме израдва :) Така де обещава да е готино :)... Аз харесвам и тримата изброени - и Икута и режисьорът и Андо :)))))))... Винаги има нещо повече при тях... :)

Направо ми се подскача в

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повратен филм за кариерата на Тома очакваме догодина. Режисьорката Наоко Огигами (Rent s cat) ще прави нова лента след 5г. почивка. "Karera ga Honki de Amutoki wa" предлага на Икута транссексуална роля. Кента Киритани е другият актьор, който ще се появи в заглавието. Премиера: 25 февруари 2017г.

tumblr_o3jsjglu6m1r3q32ao1_540.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не сте виждали Тома в женски дрехи, сега ще имате този шанс в новия филм на Наоко Огигами - Karera ga Honki de Amu Toki wa. Режисьорката е известна с нестандартните си проекти, но заглавието изглежда много приятно на пръв поглед, въпреки нетипичната визия на Тома. 

Премиера: 25 февруари 2017г.

filme-88.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Режисьорът все такива ги забърква, но заради Тома ще се гледа!

Трейлър на филма Сенсей, дело на Такахиро Мики. Нов романс от него. 

Тома ще си партнира със Сузу Хиросе. Историята малко напомня на тази с Ямапи и Нана Комацу. Не ми е интересна, но на Тома толкова му отива да е учител. Личи си от кирометри.

 

2017 autumn stage

Spoiler

tumblr_oruclmLy751si0ixio3_540.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...